Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ λέω να ανοίξουμε ένα θέμα που θα λέγεται «Κοστολόγηση Εξοπλισμού».

 

Σ' αυτό το θέμα λοιπόν θα μπαίνουν όλοι όσοι θέλουν να πουλήσουν κάτι. Θα αναφέρουν το αντικείμενο που θέλουν να πουλήσουν, την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, θα παραθέτουν φωτογραφίες του προϊόντος και την τιμή που θέλουν να το πουλήσουν.

 

Εν συνεχεία θα κρίνεται από το "Λαϊκό Δικαστήριο" του φόρουμ αν η τιμή είναι σωστή ή εάν είναι "για γέλια και για κλάματα".

 

Εάν ο πωλητής πάρει έγκριση για την τιμή του προϊόντος του θα μπορεί να βάλει την αγγελία του. Σε αντίθετη περίπτωση θα είναι αδύνατη η τοποθέτηση της αγγελίας στον ανάλογο χώρο των "Αγγελιών" του φόρουμ.

 

[move];D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

 

 

 

 

-Μαμά μαμά έχω ένα metalzone προς πώληση είναι οκ να το δώσω στα παιδιά στο νόιζ για κανά 7άρι ευρώ;

 

-ΖΑΚΕΤΑ ΒΑΛΕ

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω ν ανοίξουμε ένα thread με θέμα AΦΟΥ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΙΤΣΑΣ ΜΟΥ???  Έτσι κι αλλιώς οι άλλοι θα φάνε τα BAN και τα Karma sutra....

http://smart.noiz.gr/listings.php?page=1&keyword=metal+zone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μανωλη αν το πουλησεις, να δημοσιευσεις τις συνομιλιες με ΚΑΘΕ υποψηφιο αγοραστη, για να αποφανθει το λαϊκο δικαστήριο αν εισαι απατεώνας ;D

;D

Σ'ευχαριστώ neeq, αλλά ποτέ δεν θα έκανα κάτι τέτοιο, όπως και πάρα πολλοί άλλοι.

Κάποια πράγματα είναι σταθερές αξίες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που ξέρεις εσύ ρε διάολε, μπορεί το συγκεκριμένο metal zone να ειναι περιζήτητο γιατί έχει πιο πολλά μεσαία :)

 

Παιδιά άμα ειναι να τις πιάσουμε τις αγγελίες με αλφαβητική σειρά, έτσι να χουμε δουλειά να κάνουμε  ::)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που ξέρεις εσύ ρε διάολε, μπορεί το συγκεκριμένο metal zone να ειναι περιζήτητο γιατί έχει πιο πολλά μεσαία :)

 

Παιδιά άμα ειναι να τις πιάσουμε τις αγγελίες με αλφαβητική σειρά, έτσι να χουμε δουλειά να κάνουμε  ::)

Φιλε μου εδω με τα άτομα αυτά θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε....

α ρε superfunk έχεις πολλούς αντίζηλους  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Satana λίγο χούμορ κάνουμε μην αρπάζεσαι.  ;)

Δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτώ ούτε να κάνω τον ξερόλα. Αν αυτό εξέλαβες σου ζητώ συγγνώμη.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Satana λίγο χούμορ κάνουμε μην αρπάζεσαι.  ;)

Δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτώ ούτε να κάνω τον ξερόλα. Αν αυτό εξέλαβες σου ζητώ συγγνώμη.  :)

Κι εγώ σου ζητώ συγγνώμη...δεν κάνω επίθεση σε ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ και δέχομαι ΣΥΝΕΧΕΙΑ από ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ...

Αλλά μάλλον δεν έχουμε ΙΣΑ δικαιώματα στο forum ειδικά όταν πρόκειται για αγγελία εξέχοντος στελέχους του νοιζ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά μάλλον δεν έχουμε ΙΣΑ δικαιώματα στο forum ειδικά όταν πρόκειται για αγγελία εξέχοντος στελέχους του νοιζ....

 

Ποιο δικαιωμα σου στερηθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου