Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

850,000 δραχμες την αγορασε, οχι 850,000€. :P Αυτο το ποσο μεταφραζεται σε 2494€. Οχι και τοσο "ευκαιριαρα" λοιπον αφου ο τυπος την πουλαει 2400€. Εκτος κι αν αυτο το "ευκαιριαρα" το γραφεις ειρωνικα. 8)

 

τελικά 2300 την έδινε ...φαντάζομαι ότι δεν χρειαζόταν επεξήγηση αν το λεω ειρωνικά η όχι άλλωστε μιλάμε για αγγελίες για γέλια και για κλάματα ....

υπάρχει les paul studio που να πουλιέται πάνω από 500-1000 ευρώ με τις σημερινές τιμές αφού καινούριες ο μεσος όρος παίζει 600-900 και μόνο η σειρά Studio Pro 2014 έχει 1288 Euro ?

εκτός και αν ανήκε στον Gary Moore η συγκεκριμένη...

 

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω αυτη την φορα να πετυχω το σωστο σκεπτικο αυτου του Thread.... :P :P :P

 

Μου φανηκε λιγο αστειο...

 

JEFF LOOMIS SCHECTHER FR ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ : 666

 

 

Καινουρια εχει 1.159. Το 666 δεν ειναι η μιση τιμη!!! Χα χα χα χα!!!

Κατι εχασε προσθετοντας το στο μετρημα!!! :P

 

Μαλλον πεσαμε σε αγραμματο : γιατι ουτε την μαρκα της κιθαρας δεν ξερει να γραφει!!!

:P :P :P

 

Αν και δεν έχω καμία σχέση με τον πωλητή βρίσκω το σχόλιο σου κάκιστο και κακεντρεχές. Πραγματικά γράφεις για να γράφεις. Θα σχολιάζουμε μία μία τις αγγελίες? Είναι σωστό που λες αγράμματο έναν συμφορουμίτη έτσι για πλάκα? Με την ίδια λογική και εσύ αγράμματος μπορεί να είσαι που δε βάζεις τόνους, κι εγώ που βάζω αμερικάνικο ερωτηματικό.

 

Σοβαρευτείτε επιτέλους κάποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω αυτη την φορα να πετυχω το σωστο σκεπτικο αυτου του Thread.... :P :P :P

 

Μου φανηκε λιγο αστειο...

 

JEFF LOOMIS SCHECTHER FR ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ : 666

 

 

Καινουρια εχει 1.159. Το 666 δεν ειναι η μιση τιμη!!! Χα χα χα χα!!!

Κατι εχασε προσθετοντας το στο μετρημα!!! :P

 

Μαλλον πεσαμε σε αγραμματο : γιατι ουτε την μαρκα της κιθαρας δεν ξερει να γραφει!!!

:P :P :P

 

Το thread ξεκινησε με αφορμη αστειες αγγελιες (οχι του νοιζ μονο). Το λεει και ο τιτλος.

 

Εχει μετατραπει σε χωρο οπου αναφερονται και ορισμενες υποπτες αγγελιες απο το νοιζ.

 

Το μυνημα σου δεν ανηκει σε καμμια απο τις 2 κατηγοριες.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το thread ξεκινησε με αφορμη αστειες αγγελιες (οχι του νοιζ μονο). Το λεει και ο τιτλος.

 

Εχει μετατραπει σε χωρο οπου αναφερονται και ορισμενες υποπτες αγγελιες απο το νοιζ.

 

Το μυνημα σου δεν ανηκει σε καμμια απο τις 2 κατηγοριες.

Αν και δεν έχω καμία σχέση με τον πωλητή βρίσκω το σχόλιο σου κάκιστο και κακεντρεχές. Πραγματικά γράφεις για να γράφεις. Θα σχολιάζουμε μία μία τις αγγελίες? Είναι σωστό που λες αγράμματο έναν συμφορουμίτη έτσι για πλάκα? Με την ίδια λογική και εσύ αγράμματος μπορεί να είσαι που δε βάζεις τόνους, κι εγώ που βάζω αμερικάνικο ερωτηματικό.

 

Σοβαρευτείτε επιτέλους κάποιοι.

+1000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω καμία σχέση με τον πωλητή βρίσκω το σχόλιο σου κάκιστο και κακεντρεχές. Πραγματικά γράφεις για να γράφεις. Θα σχολιάζουμε μία μία τις αγγελίες? Είναι σωστό που λες αγράμματο έναν συμφορουμίτη έτσι για πλάκα? Με την ίδια λογική και εσύ αγράμματος μπορεί να είσαι που δε βάζεις τόνους, κι εγώ που βάζω αμερικάνικο ερωτηματικό.

 

Σοβαρευτείτε επιτέλους κάποιοι.

 

1. Οταν μιλαώ με έναν πωλητή και του θέττω βάσιμα επιχειρήματα στο ότι λέει κάτι παραπλανητικό που δεν στέκει με την πραγματικότητα και με αγνωεί με εριστικό και επιθετικό τρόπο ίσως ακομα και προσβλητικό όταν εγώ μιλάω ευγενικά και όπως αρμόζει σε μια πιθανή συναλλαγή...μου δίνει κάθε δικαίωμα να τον 'χλευάσω' σε ένα thread που εν μέρη ταιριάζει η αγγελεία του.

 

2. Δεν σχολιάζω μια μια τις αγγελειές.... δεν έχω γνώσεις για όλες. Άλλα όταν κάποιος δίνει πατήματα με τον τίτλο η τα λεγόμενα του... και έχω γνώσεις πάνω στο αντικείμενο και με κάνει να γελάω ή να κλάψω ... νομίζω οτι έτσι λέγεται και το thread...

 

3. Προφανώς γράφω για να γράφω... για αυτό δεν είναι άλλωστε τα foroum? Για να γράφουμε , να ανταλλάζουμε απόψεις , να περνάμε την ώρα μας ευχάριστα η δυσάρεστα. :P Να γέλασουμε λίγο με κάποιους που είναι εκτώς τόπου και χρόνου... να μαθαίνουμε πράγματα , να μεταφέρουμε τυχών γνώσεις σε άλλους και κτλ κτλ

 

4. Καλύτερα με τους τόνους ; Αλλά όταν γράφεις όλη μέρα σε 3 και 4 foroum δεν μπορείς να δίνεις βάση και χρόνο και σε αυτό.

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το thread ξεκινησε με αφορμη αστειες αγγελιες (οχι του νοιζ μονο). Το λεει και ο τιτλος.

 

Εχει μετατραπει σε χωρο οπου αναφερονται και ορισμενες υποπτες αγγελιες απο το νοιζ.

 

Το μυνημα σου δεν ανηκει σε καμμια απο τις 2 κατηγοριες.

 

Δεν καταλαβαινω προς τι τετοια επιθεση...

 

1. Στον αλλον πχ που (με προλαβε) σχολιασε το bad monkey ενος παληκαριου που εν μερη ηταν αστεια γιατι 40 εχει καινουριο 50 το εδινε αυτος... δεν ειδα κανεις να του πει τιποτα!!!

 

2. προφανως και δεν μπορουμε να μπλεξουμε πολλες αγγελεις απο οοοοοοολα τα φορουμ ,γιατι εγω εχω απο φορουμ μηχανων ,απο φορουμ τεχνολογικα ,απο φορουμ για σκυλους να σου ποσταρω οσες αστειες θες... αλλα τι να το κανω αν καποιοι δεν ξερουν απο μηχανες η δεν τους νοιαζουν οι σκυλοι???

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προλαβαινει. 8)

 

Η δουλεια μου , η σχεση μου , η μηχανη μου , οι κιθαριτσες μου .... μια φορα παραπονο δεν εχουν!!! :)

 

Γυρναω και ταινιουλες μικρου μηκους (μεχρι τωρα 3) ... αν σας ενδιαφερει ... ;)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου