Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να βλέπω σχόλια χαχαχαχαχαχαχαχα

Μόνο που δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή για κλάματα...

http://smart.noiz.gr/details.php?id=187910

 

+ 1000

 

 

Αν ο φιλος της αγγελιας τα δινει στα κουτια τους με ζελατινες ,manual και αποδειξεις - εγγυησεις τοτε ραβω το στομα μου... :P

 

Αν απλα τα δινει χυμα με το σκεπτικο του 'αμεταχειριστου' τοτε θα ξαναπω σαν παραδειγμα-βιωμα μου που ηταν λιγο ως πολυ για γελια και για κλαματα ενα παληκαρι που εδινε μια κεφαλη 'Α' στα 1.300 οταν καινουρια εχει 1.400 με το σκεπτικο του οτι ειχε παιξει 2-3-4 φορες και οτι ηταν αμεταχειριστη.Ειπε κιολας οτι την πηρε μεσω φιλου που εχει στουντιο για να γλυτωσει το ΦΠΑ.

 

Του λεω οκ ... μαζι σου. Αποδειξη - εγγυηση? Τα χαρτια τα εχει ο φιλος του στουντιο ειπε. Του λεω αφου ειναι φιλος σου τοτε ευκολα μπορεις να πας να τα βγαλεις μια φωτοτυπια και ολα καλα. :) Στην μουγκα το τυπος. Εστω τα manual η κουτα κατι? ΤΙΠΟΤΑ. Επεμενε οτι απλα ειναι ολοκαινουριος και οτι εχει παιξει 2-3 φορες. ΚΑΙ ΔΛΔ ΟΠΟΙΟΣ ΑΜΟΙΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΝΑΣ ΑΛΑΧ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΙΣΧΥΤΗ.

 

Συμπερασμα αν δεν υπαρχουν κουτια, ζελατινες, manual αποδειξεις-εγγυησεις για κατι που βαπτιζεται 'αμεταχειριστο' ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ αμεταχειριστο. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το δουμε και να μη το πιστέψουμε ;D

 

Γινεσαι κακιουλης...

 

Αντε στειλε να δουμε πως τα  δινει και πες μου αν ειναι να σωπασω. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο φιλος της αγγελιας τα δινει στα κουτια τους με ζελατινες ,manual και αποδειξεις - εγγυησεις τοτε ραβω το στομα μου... :P

 

Αν απλα τα δινει χυμα με το σκεπτικο του 'αμεταχειριστου' τοτε θα ξαναπω σαν παραδειγμα-βιωμα μου που ηταν λιγο ως πολυ για γελια και για κλαματα ενα παληκαρι που εδινε μια κεφαλη 'Α' στα 1.300 οταν καινουρια εχει 1.400...

 

Στο παράδειγμα που αναφέρεις η τιμή ήταν μόλις 7% κάτω απο το καινούριο ενώ στην αγγελία που παρουσιάστηκε σήμερα ως "γελοία" είναι σχεδόν 25% κάτω απο το καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν ο φιλος της αγγελιας....

Έχεις δίκιο.

 

Να το δουμε και να μη το πιστέψουμε ;D

;D ;D ;D

 

Αντε στειλε να δουμε πως τα  δινει και πες μου αν ειναι να σωπασω. :)

Έλα ντε  :)

Για ρώτησέ τον neeq (τον πωλητή) να σου πει  :)

 

...στην αγγελία που παρουσιάστηκε σήμερα ως "γελοία" είναι σχεδόν 25% κάτω απο το καινούριο.

+1

 

Υ.Γ.

Πολύ γέλιο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συμφορουμιτες Satanas και Dark oblivion ας στειλουν κανα μεηλ σε Fender Gibson κτλ να τους πουνε οτι οι τιμες που κοστολογουν τα προιοντα τους ειναι γελοιες. Και μη ξεχνατε οτι για καποιο πραγμα που εσεις θεωρειτε ακριβο και δεν αγοραζετε υπαρχει καποιος που θεωρει την τιμη φυσιολογικη και αγοραζει καθως και καποιος που τη θεωρει φθηνη και παλι αγοραζει.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανωλη αν το πουλησεις, να δημοσιευσεις τις συνομιλιες με ΚΑΘΕ υποψηφιο αγοραστη, για να αποφανθει το λαϊκο δικαστήριο αν εισαι απατεώνας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανωλη αν το πουλησεις, να δημοσιευσεις τις συνομιλιες με ΚΑΘΕ υποψηφιο αγοραστη, για να αποφανθει το λαϊκο δικαστήριο αν εισαι απατεώνας ;D

 

filow, σε δημοκρατία ζούμε...έχουμε δικαίωμα, καθήκον και υποχρέωση να σχολιάζουμε, λαίμαι.....

 

;D ;D ;D

 

(πάντως, στο θέμα της διαμάχης με τη φιλενάδα σου, είμαι μαζί σου, να ξέρεις...ο black llama μου είπε ότι είσαι καλό παιδί  ;D ;D ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να ανοίξουμε ένα θέμα που θα λέγεται «Κοστολόγηση Εξοπλισμού».

 

Σ' αυτό το θέμα λοιπόν θα μπαίνουν όλοι όσοι θέλουν να πουλήσουν κάτι. Θα αναφέρουν το αντικείμενο που θέλουν να πουλήσουν, την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, θα παραθέτουν φωτογραφίες του προϊόντος και την τιμή που θέλουν να το πουλήσουν.

 

Εν συνεχεία θα κρίνεται από το "Λαϊκό Δικαστήριο" του φόρουμ αν η τιμή είναι σωστή ή εάν είναι "για γέλια και για κλάματα".

 

Εάν ο πωλητής πάρει έγκριση για την τιμή του προϊόντος του θα μπορεί να βάλει την αγγελία του. Σε αντίθετη περίπτωση θα είναι αδύνατη η τοποθέτηση της αγγελίας στον ανάλογο χώρο των "Αγγελιών" του φόρουμ.

 

[move];D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου