Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαινω προς τι τετοια επιθεση...

 

1. Στον αλλον πχ που (με προλαβε) σχολιασε το bad monkey ενος παληκαριου που εν μερη ηταν αστεια γιατι 40 εχει καινουριο 50 το εδινε αυτος... δεν ειδα κανεις να του πει τιποτα!!!

 

2. προφανως και δεν μπορουμε να μπλεξουμε πολλες αγγελεις απο οοοοοοολα τα φορουμ ,γιατι εγω εχω απο φορουμ μηχανων ,απο φορουμ τεχνολογικα ,απο φορουμ για σκυλους να σου ποσταρω οσες αστειες θες... αλλα τι να το κανω αν καποιοι δεν ξερουν απο μηχανες η δεν τους νοιαζουν οι σκυλοι???

 

 

@Dark Oblivion, δινεις την εντυπωση οτι εισαι με το ενα tab του browser σου στις αγγελιες και με το αλλο tab στο παρον θεμα (και στα αλλα 2). Και πανε και ερχονται ποστ απο εσενα που δε βοηθανε πουθενα.

 

Ειναι περιττη αυτη η συμπεριφορα.

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Dark Oblivion, δινεις την εντυπωση οτι εισαι με το ενα tab του browser σου στις αγγελιες και με το αλλο tab στο παρον θεμα (και στα αλλα 2). Και πανε και ερχονται ποστ απο εσενα που δε βοηθανε πουθενα.

 

Ειναι περιττη αυτη η συμπεριφορα.

 

 

 

Οπως ειπα και νωριτερα... το thread το ανακαλυψα πριν λιγες μερες. Και εχω κανει ολα και ολα δυο θεματακια. Οποτε αυτο που λες ειναι λιγο ΑΤΟΠΟ!! Και ναι ,κατα κυριο λογο ειμαι στις αγγελιες και κοιταζω και το παρον thread ωστε μιας και εχουμε ανοιξει 'ψιλη' κουβεντουλα ... να δω τι λεει ο καθενας. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το thread δεν ειναι "ψιλη κουβεντουλα" αλλα για καποιους ειναι σημαντικη κουβεντα μιας και υπαρχουν αμεσα θιγομενοι (υπενθυμιζω πως ηδη προκαλεσες ενοχληση σε ενα μελος για αγγελια του) προτεινω να απεχεις απο το θεμα μεχρι να καταλαβεις τι συζηταμε.

 

:)

 

 

Δεν σου επιτιθεμαι. Ομως δεν εχεις καποια θετικη συνεισφορα στο θεμα.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/JACKSON-LEFT-HANDED-USA-SELECT-ADRIAN-SMITH-SIGNATURE-SAN-DIMAS-LEFTY-GUITAR-/301135542892?pt=Guitar&hash=item461d13ba6c

 

Οριστε μια αγγελια που χρωσταω στον φιλο μου που με ρωτησε για τιμη

 

JACKSON SOLOIST με 1600€ ευρω και σε μια αγγελια την πουλαγε μεταχειρισμενη 1900€

 

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

 

Συγνωμη φιλε , εισαι το παιδι που ελεγε για καποια αγγελεια μιας JACKSON USA SL2H στα 1900 ευρω , οτι ηταν για γελια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το thread δεν ειναι "ψιλη κουβεντουλα" αλλα για καποιους ειναι σημαντικη κουβεντα μιας και υπαρχουν αμεσα θιγομενοι (υπενθυμιζω πως ηδη προκαλεσες ενοχληση σε ενα μελος για αγγελια του) προτεινω να απεχεις απο το θεμα μεχρι να καταλαβεις τι συζηταμε.

 

:)

 

 

Δεν σου επιτιθεμαι. Ομως δεν εχεις καποια θετικη συνεισφορα στο θεμα.

 

Καταρχην την καλημερα μου σε ολους... σε καλους ,σε κακους και σε ασχημους. :)

 

Εγω αυτο θα πω μονο επι της κουβεντας που τραβηξε αρκετα :

 

1. Το πρωτο μου σχολιο σε αυτο το thread ηταν ισως οχι και βασιμο (αν και ηταν παντα δικη μου ταπεινη γνωμη). Νομιζω οτι με τον τροπο μου εδειξα οτι το παραδεχτηκα οποτε δεν υπηρχε και λογος να το επαναλλαμβανουμε και κτλ κτλ!!! Αλλα και παλι εγω ειμαι της αποψης οτι πχ εβαψα την μηχανη μου μπορντω , αν ολοι λενε οτι ειναι γ@μ@τη και ενας βρεθει να πει 'τι σκατα ειναι αυτα' ... δεν θα ενοιωθα θιγμενος.

 

2. Ψιλη κουβεντουλα εννοουσα μεταξυ εμενα και οποιων αλλων. Δεν εννοουσα οτι ολο το thread ειναι ψιλη κουβεντουλα... προφανως και σε αυτο το thread θα θιγοντε αρκετοι. Καλως η κακως.

 

3. Το οποιο σχολιο εκανα μετεπειτα για αλλη αγγελια δεν το ανερω. Για μενα ηταν 'αστειο' . Εχει το ιδιο υφος και το ιδιο αστειο σκεπτικο οπως το σχολιο με της αγγελιας με το κουτι που δινει δωρο το καπακι. Λεει ο τυπος μιση τιμη ενω μιση τιμη δεν ειναι . Αστειο... εγω γελαω με αυτο. :) (οχι ειρωνικα) :) . Αλλα και εκτος χαβαλε να το παμε.... οταν 'φιλε μου λες μιση τιμη και στην ουσια η μιση τιμη απο αυτη εσυ αναγραφεις απεχει κοντα 100 ευρω , συγγνωμη κιολας αλλα εγω το θεωρω παραπλανητικο σε αστειο επιπεδο. :)

Και στην τελικη ... 1-2 σχολια εκανα επι του θεματος και προσπεραστηκε . Δεν φταιω αν ο Χ Ψ @otto παει και ξεθαβει. :)

 

4. Δεν ηξερα οτι αυτο το thread υπαρχει για 'θετικες συνεισφορες'... :P

Τελος παντων .Θα κλεισω το θεμα αυτο λεγοντας οτι το οτι θεωρει ο καθενας αστειο για να γελαει η να κλαιει ειναι υποκειμενικο. Δεν θα σε κρινω αν εσυ γελας με ενα ανεκδοτο που εγω δεν γελαω. :) Τωρα αν καποιος θιγεται επειδη εγω θεωρω αστειο τον τιτλο του , η αν καποιος θιγεται που θεωρω αστειο το οτι πηρε μια κεφαλη απο μενα πριν μισο χρονο 190 ευρω και τωρα υπαρχει στις αγγελιες 'η δικη μου κεφαλη' στα 250 , η αν καποιος θιγεται που καποιος θεωρει αστειο το οτι δινει δωρο το καπακι σε ενα κουτι ηχογραφηση... προφανως και δεν φταιω εγω ,εσυ η οποιοσδηποτε αλλος περαν απο αυτον που βαζει μια 'αστεια' αγγελια.

 

Και οπως ειπαμε .... το 'χιουμορ' ειναι υποκειμενικο!!

 

Καλημερα και παλι. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου