Προς το περιεχόμενο

Ποιον εμπιστεύεστε για service???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν είναι αν αγοράσεις εργαλεία για να το κάνεις, προσθέτοντας και χορδές, καθαριστικά, κλπ...Καλή τιμή φαίνεται!  ;D

 

Πέρα από την πλάκα...Για set-up μόνο θέλεις;Ή θες και καμια πιο βαρυά δουλειά;Αν είναι για απλό set-up είναι πάρα πολλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

THANK YOU!

 

 

μονο σεταρισμα και ο συγκεκριμενος(ειναι και γνωστο το ονομα) με ειπε οτι επειδη ειχε τριψει και ταστα πηγαινε στα 70 ευρω η δουλεια.

 

το αφησαμε στα 50(και ευκολα δεχτηκε) ομως  γιατι μου ειπε τελευταια στιγμη οτι θα τα τριψει χωρις να με ρωτησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THANK YOU!

 

 

μονο σεταρισμα και ο συγκεκριμενος(ειναι και γνωστο το ονομα) με ειπε οτι επειδη ειχε τριψει και ταστα πηγαινε στα 70 ευρω η δουλεια.

 

το αφησαμε στα 50(και ευκολα δεχτηκε) ομως  γιατι μου ειπε τελευταια στιγμη οτι θα τα τριψει χωρις να με ρωτησει.

 

γιατί εγώ έχω στο μυαλό μου το τρίψιμο τάστων ώς μέρος του service που περιλαμβάνει το set-up?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί εγώ έχω στο μυαλό μου το τρίψιμο τάστων ώς μέρος του service που περιλαμβάνει το set-up?

 

Αν τρίψεις ελαφρά τα τάστα επειδή εμφανίζονται μερικές dead notes ή πολύ buzz, είναι νορμάλ να είναι εντός του σετάπ σαν εργασία, διαφορετικά δε θα παίζει καλά η κιθάρα όσο καλά και να τη σετάρει.

Για το κόστος: σετάπ με τρίψιμο τάστων, 50ευρώ είναι ΟΚ. Δεν είναι ο φθηνότερος αλλά είναι Οκ. Έπρεπε όμως να σε ρωτήσει και να σου αναλύσει γιατί θα χρειαστεί τρίψιμο πριν το κάνει για να είσαι κι εσύ έτοιμος για το budget, λάθος του αυτό! Πολλοί τα κάνουν αυτά, έτσι για να χρεώνουν παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τριψιμο πηγε στα 70 απλα επειδη δε με το ειπε δεχτηκε να κατεβει στα 50.

 

αρα κανονικα χρεωνει 70.

 

και εκανε τριψιμο για να καμπυλωσουν οι επιφανειες τους επειδη μπαζαρε και ειχε και dead notes στο σηκωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Γεια χαρά!!

Όποιος ενδιαφέρεται για service σε ενισχυτές, monitor, εξωτερικές κάρτες ήχου, προενισχύσεις κλπ., οτιδήποτε ηλεκτρονικό δηλαδή πάνω στον ήχο, ας τσεκάρει εδώ:

 

www.kosmoscamera.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου