Προς το περιεχόμενο

samy and the paragas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πωωωω!!!! Αν μπει ο Παραγκας ...με καθαρισε.

 

 

Με γεια σου με χαρα σου να ζησεις να τα χαιρεσαι. Το δε σαλονακι σου μια χαρα ειναι βρε!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Sammy μεγαλε ωραια φαση εχεις φτιαξει (ο κυριος που ειπε για Mexico εχει δικιο!!!!!)

Τωρα για τα εν λογω οργανα δε ειμαι γνωστης αλλα αφου τα πληρωκες καλοπαιχτα και πολυχρονα.Αντε κανε κανενα παρτακι με Τεκιλες + μπυρες +μουζικα να καει το πελεκουδι ! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sammy μεγαλε ωραια φαση εχεις φτιαξει (ο κυριος που ειπε για Mexico εχει δικιο!!!!!)

Τωρα για τα εν λογω οργανα δε ειμαι γνωστης αλλα αφου τα πληρωκες καλοπαιχτα και πολυχρονα.Αντε κανε κανενα παρτακι με Τεκιλες + μπυρες +μουζικα να καει το πελεκουδι ! ;D ;D ;D

 

Δεν ειναι μεξικανικο, ειναι Ρωμαικο ανακλιντρο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tank you all ;D

Το πιο ακριβό κομμάτι στη φωτογραφία είναι τα μαξιλάρια του καναπέως ,καθότι η ελληνίς ταπετσέρισσα κόστισε περισσότερο απ'τον ινδονήσιο υλοτόμο που έκοψε μισό δάσος Τικ και τον επίσης ινδονήσιο ξυλουργό που κατασκεύασε το καναπεδάκι στα τέλη των 80'ς  ;D και βρέθηκε στα χέρια σε τιμή χονδρικής,τσάμπα ;D

 

Περικλή τεκίλα δεν παίζει σπίτι μου ,μόνο σπιτικά τοπικά προιόντα ,Σούμα Πάρου-τσίπουρο Βέροιας ,καμμιά μπύρα και κανά κρασί εμφιαλωμένο ,όποτε θες ,μπορώ ίνα σε δεξιωθώ ,αλλά Ντιπ περπλ δεν παίζει στην παραγκούπολη  ;D

 

Το δωματιάκι είναι 2,5χ2,5 στις 2 πλευρές είναι μισή τζαμαρία που βλέπει σε λεμονιές βαρυφορτωμένες.

Αριστερά-κομουνιστικά ;D του καναπέως εβρίσκεται μονοκόμματη εντοιχισμένη βιβλιοθήκη με ειδική θήκη και για τον ενισχυτή των ηλεκτρικών.

Δεξιά -νεοφιλελεύθερα  ;D, εβρίσκεται γραφείο απ το στοκ του ΙΚΕΑ 40Ε με τον κομπιούτορα και το μίντι .

 

Άμα την επιστροφή μου εις τα πάτρια -καθότι σεργιανώ το Αιγαίο προς άγνωστες ρώτες λόγω απεργειών,θα βάλω και μια πανοραμίκ φωτό των εγκαταστάσεων του Παραγκας στούνδιος  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρωες ηλεκτρικοί, συνταξιούχοι με σημάδια και νεανίες ακουστικοί σύντροφοι συναγωνιστές  ;D

Τα αλκοόλια ήρθαν στο κέντρο του κάδρου ,κατ΄ απαίτηση σύσωμου του ακροατηρίου  8)

Υπάρχουν ήδη 4 άσματα σε εξέλιξη ,θα μου πείτε και που είναι?Ψήνονται ,τα 3 είναι μόνο με ακουστικές ,μέχρι ώρας ,το ένα μάλιστα τυγχάνει και σε κούρδισμα με ανοιχτό σολ .Είναι όμορφο να ανακαλύπτεις νέους ήχους ,κουρδίσματα κλπ .

Όπως λένε και οι πολιτικοί μας νεωτερισμός στα προιόντα μας  ;D ;D ;D

PA110013.thumb.JPG.8d00473e19ff5cdb822376f30e6e1b0e.JPG

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε ότι είναι relic. ;D

 

Αδελφέ ,όλη μέρα παίζει η τουβού της βουλής σπίτι μου ,δυστυχώς για μένα -και παρά τη διαφωνία μου-ο μοναδικός που άκουσα να μιλάει -και παρά την αντίθεσή μου με αυτά που λέει-με πραγματικούς όρους ΄,μέχρι στιγμής ,ήταν ο Στουρνάρας ,καλώς, ή κακώς ,είχε συγκροτημένο λόγο .

Τα μπασοκίθαρα τα ηλεκτρικά ,κάποτε δούλεψαν τα οπίσθιά τους πάνω σε ανδρικά υπογάστρια -εξ ου και τα σημάδια .

Καλοί ,ή κακοί οι παίχτες ,άφησαν μια σφραγίδα εις τους πωπούς τους και καθότι τα όργανα ,σε αντίθεση με τις γυναίκες ,δεν έχουν βυζά ,οφείλουμε να τιμήσουμε τις καμπύλες τους ,έστω κι αν αυτό αφορά μόνο τα οπίσθια που μας ανέχτηκαν χρόνια τώρα ,άσχετα αν δεν το αξίζαμε ...........................Λυπάμαι για τη κατάντια μου ,λυπάμαι γι αυτό που προσφέρω στα νέα παιδιά ,μόνο πωπούς χρησιμοποιημένων μπασσοκίθαρων και γυναικών έχω να δώσω ,λυπάμαι και ντρέπομαι  :-\

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο πωπούς χρησιμοποιημένων γυναικών έχω να δώσω

Ορίστε? ;D ;D ;D ;D ;D

Είσαι και..... ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Νέες ανακατατάξεις είχαμε προσφάτως στη Παραγκούπολη  ;D

Η μια ηλεκτρική έφυγε για μακρινό ταξείδι στο Αμέρικα ,τα λεφτούλια ήτω πολλά και δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο πειρασμό ,μαζί της πήρε και την λίγων ημερών ακουστική Johnson την οποία για να είμαι ειλικρινής λυπήθηκα μια και είχε υπέροχη ταστιέρα και περίεργα όμορφο ήχο για τα λεφτά της .

 

Στη θέση των 2 αποχωρησάντων μελών ήρθαν 3 κομμάτια .

Από αριστερά προς τα δεξιά τα έχουμε χωρισμένα σε 6χορδα ,στο κέντρο 4χορδα και δεξά τα 5χορδα .

PB140019.thumb.JPG.a5f42a1c384e809c1d075444d643e6dd.JPG

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου