Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας κι το'φερε η κουβέντα είμαι με το Σουτζούκι ορεινή αιτ/νία παναιτωλικό μεριά,αριστερά βλέπω τριχωνίδα,δεξιά λυσιμαχία.Ο ουρανός βαρύς,έτοιμος για βροχή,αστραπόβροντα στο βάθος,μεσαιωνικά χρώματα να περπατάνε πάνω στις λίμνες κι ακούω αυτό:

 

 

 

Μαγεία!

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Magna αυτό το αφιερώνω σε εσένα αλλά κρυφά από τη γυναίκα μου - που είναι πολύ ζηλιάρα αφού να φανταστείς δεν μου επιτρέπει ούτε Facebook να έχω γιατί θα με δούνε οι παλιές μου συμμαθήτριες που με έφτυναν και θα καταλάβουν τι κελεπούρι έχασαν - με μία όμως δεύτερη σκέψη. Ελπίζω να το ακούσει και ο gutter που σιχαίνεται τον έλτον.

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικο μου σχολιο για τα μαρτενς και το Πονγκο γιατι σβηστηκε

 

Ναι ρε, μην τα σβήνετε.

Τζώνυ εγώ είμαι μαζί σου. Κάποτε ήμουνα με το μέρος τους, αλλά τώρα σβήνουν και τα δικά μου. Να βρεθούμε καμιά μέρα να πάμε για βόλτα στην Ομόνοια.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Magna αυτό το αφιερώνω σε εσένα αλλά κρυφά από τη γυναίκα μου - που είναι πολύ ζηλιάρα αφού να φανταστείς δεν μου επιτρέπει ούτε Facebook να έχω γιατί θα με δούνε οι παλιές μου συμμαθήτριες που με έφτυναν και θα καταλάβουν τι κελεπούρι έχασαν - με μία όμως δεύτερη σκέψη. Ελπίζω να το ακούσει και ο gutter που σιχαίνεται τον έλτον.

 

Σε ευχαριστώ πολύ atreu! :)(πάντα κρυφά απ'τη γυναίκα σου ;D).Πολύ όμορφο κομμάτι,όπως όμορφη ήταν και η διασκευή από my morning jacket

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα με την πολιτική...

 

Ωρα για μουσικη

 

http://youtu.be/MUioyH0vi4k

 

Οχι στους διχασμούς - ναι στον σεβασμό της αντίθετης άποψης

 

Θάνατος στα πανκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός απ τους DP υπάρχει άλλο ένα σήμα κατατεθέν γκρουπ των φρικιώνενε, οι Eloy.

 Το επόμενο στάδιο της φρικωσίνης, είναι η αυτανάφλεξη εξαιτίας συσσώρευσης υπερβολικής μπρώμας στη μαλλούμπα  ;D ;D ;D

 

 

Θάνατος στους Τριχωνίδες φρίκουλες

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου