Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Ωραία ιδέα αυτη του Τζιμπούρ να ανοίξει νήμα με τις μουσικες που ακούμε - Μπράβο Γιώργο

 

Είχα δει και ενα άλλο ωραίο νήμα το πρωί, που το είχε άνοιξει ο Καταρράχτης, επι των φατσομπουκικων λάικς και των επιπτώσεων τους αλλα δεν το βρίσκω πλέον - τοφαγε η μαρμάγκα, λαιμαι

 

Και καλά έκανε στο hijacking. Κάποιος πρέπει να κάνει τη λάντζα εδω μέσα για να έχουμε καθαρό χώρο να γράφουμε. Τα τσαμπουκαλίκια στο σπίτι αυτών που τα ΄γραψαν, όχι εδώ.

Και μπράβο στον Τζιμπούρ που έτυχε να έχει ένα τυχαίο (αλλά πάντα καλό) ποστ στις 160 σελίδες του προηγούμενου τεράστιου θεματος για να ξεκινήσει ένα νέο. Δεν καταπατήσαμε και κανα φιλελεύθερο δικαίωμα.

 

Συμφωνείτε ότι ο webmaster' date=' ο διαχειριστής ή ο συντονιστής έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν, να επεξεργαστούν ή να μετακινήσουν οποιαδήποτε ανάρτηση ή Θ. Ενότητα το περιεχόμενο της οποίας δεν πληρεί τους όρους χρήσης.[/quote']

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εντάξει βρε yameth - μη βαράς - ολοι  φίλοι είμαστε - δεν βλεπω κάποιον με πρόθεση να προσβάλει -

 

Και οπως θαλεγε και ο μεγάλος

 

All I really wanna do

Is baby be friends with u

 

 

Βάλτε κανα like και γραφτείτε, λαιμαι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτυχε να έχει ένα τυχαίο

Είσαι ωραίος βρε Yameth. ;D ;D ;D

Αυτό μέχρι και λαϊκό άσμα γίνεται.

 

"Μου έτυχε να έχω ένα τυχαίο

και στάθηκε για μένανε μοιραίο".

 

;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δει και ενα άλλο ωραίο νήμα το πρωί, που το είχε άνοιξει ο Καταρράχτης, επι των φατσομπουκικων λάικς και των επιπτώσεων τους αλλα δεν το βρίσκω πλέον

Κανενα τετοιο νημα δεν ειχε ανοιξει ο Καταρακτης. Καποιος Mod πηρε την απαντηση μου απ'το θεμα "Περί μουσικών" και ανοιξε μ'αυτη ενα νεο νημα, κι ετσι φαινοταν οτι εγω το ειχα ανοιξει. Αυτα για να ξερουμε τι λεμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκουλήκια σα και του λόγου σας με τρώνε καθημερινά τα σωθικά , θα σας πατήσω λαίμαι κουρέλια

https://www.youtube.com/watch?v=wOktFATWX0I

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο εγώ ήμουν φαντάρος στο Καβούρι, αυτοί φτιάχνανε ...αυνά....  ::)

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου