Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VIII


gutter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ό,τι καλύτερο οι Gojira στη modern metal σκηνή. Ξεχωριστός ήχος, τραγουδάρες, τρομεροί στίχοι, τα έχουν όλα. Εγώ μόλις έβαλα να ακούσω το νέο δίσκο του Θεού. Για να δούμε...

 

 

  • Like 2

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 998
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Ακούω αποθεωτικά σχόλια . Είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει , μιας και έχω καταλάβει ότι είναι στα γούστα σου

 

εγώ δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ακούσω τέτοιας ποιότητας μουσική. Θέλει πραγματικά να είσαι συγκεντρωμένος και δεν μπορώ προς το παρόν 

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rebel_Of_South είπε

Ακούω αποθεωτικά σχόλια . Είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει , μιας και έχω καταλάβει ότι είναι στα γούστα σου

και στα δικα μου...και στα δικα μου.

Devin kicks ass!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις ακουσα αυτο.

Ενδιαφερον set up που δεν το βλεπεις συχνα{ 2 μπασα - drums}

Eνταξει ειναι Djent....οποιος δεν.

το ακουσα ευχαριστα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνθρωπος που έχει κομμάτι με ονομασία singularity , 23 λεπτών βλέπω αποπάνω .... ε , είναι καλός μουσικός 😛

 

όσο άκουσα κάτι δευτερόλεπτα από κάθε track , έμεινα λίγο χαζός 

Επεξεργασμένο από Rebel_Of_South

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Rebel_Of_South είπε

άνθρωπος που έχει κομμάτι με ονομασία singularity , 23 λεπτών βλέπω αποπάνω .... ε , είναι καλός μουσικός 😛

 

όσο άκουσα κάτι δευτερόλεπτα από κάθε track , έμεινα λίγο χαζός 

Θυμαμαι την δεκαετια του 90 να του δινει απιστευτο credit ο Vai στο δισκο που συνεργαστηκαν.{sex and religion}..και ηταν ακομα πιτσιρικας.

Εξαιρετικος ελεγχος σε φωνη κ κιθαρα.

Eνταξει ο τυπος δεν υπαρχει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά ο δίσκος είναι συγκλονιστικός, δεν ξέρω τι άλλο να πω, απλά ακούστε τον...

 

Ο Devin η αλήθεια είναι πως βρίσκεται στην κορυφή των προτιμήσεών μου, μιας και δεν έχει βγάλει ούτε έναν μέτριο δίσκο εδώ και τόσα χρόνια. Κάθε δίσκος του είναι ταξίδι.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου