Προς το περιεχόμενο

Διαπιστωση


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H μουσική μπορεί να είναι σοβαρή και έξυπνη , ή  χαζή και χαβαλές . Η μουσική είναι πάνω απο όλα ανθρώπινη και όπως ο άνθρωπος είναι γεμάτη αντιφάσεις, πάντα όμως εκφράζει αυτό που νιώθουμε ή αυτο που θέλουμε να νιώσουμε. Ο Καρβέλας είναι το ίδιο αναγκαίος με τον Mozart. Είναι ένας άνθρωπος με ταλέντο που ξέρει να κάνει καλά αυτο που κάνει.

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Καρβέλας είναι το ίδιο αναγκαίος με τον Mozart.

 

εεεεε..... όχι.

 

 

στο επόμενο επεισόδιο..... σύγκριση Κατμαν-Κάλλας

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σενα ισως οχι. Για την συντριπτικη πλειοψηφια των ελληνων, ο καρβελας ειναι σημαντικοτερος μπορω να σου πω.

 

 

έχεις απόλυτο δίκιο. Η καλλιτεχνική αξία είναι υποκειμένική. Παρόλ' αυτά το requiem σε d minor μου αρέσει περισσότερο απο το "Ο σκύλος μου είναι gay".  ;D ;D

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά στον Καρβέλα ο άνθρωπος είναι μουσικάρα, αλλά επίσης και μεγάλη τρελάρα με περικεφαλαία.

 

Επίσης δε νομίζω ότι γράφει μόνο ότι αρέσει στον κόσμο.

 

Έχει γράψει δίσκους με τρελές ροκιές που πήγαν άπατοι, (ρομπότ) , ο gay σκύλος δε νομίζω ότι ήταν αυτό ακριβώς που άρεσε στον κόσμο, και η τελευταία του δουλειά με τον Πάσσαρη είναι εξωφρενικά αντιεμπορική, και εξωφρενικά καλή τεχνικά επίσης...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρας στο κουραγιο σας που ακομη το συζητατε.

Την απαντηση σε ολα, την εχει δωσει παρα πολυ καλα ο φιλος Silot,για το συγκεκριμενο θεμα (Διαπιστωση).

Κατα τα αλλα οφειλω μια ΣΥΓΝΩΜΗ στον φιλο Blue,αλλα οταν με εβαλες να ακουσω εναν τυπο να προσπαθει (φαινοταν απο χιλιομετρα) να παιξει μπουζουκι, με ενα string για πλατες, φρικαρα και νομιζα οτι με κοροιδευεις.

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά στον Καρβέλα ο άνθρωπος είναι μουσικάρα, αλλά επίσης και μεγάλη τρελάρα με περικεφαλαία.

Ναι, αλλά δεν πρέπει να κριθεί με βάση το τι μπορεί να κάνει στο studio για την πάρτη του, αλλά με βάση αυτά που παράγει.

 

Έχει γράψει δίσκους με τρελές ροκιές που πήγαν άπατοι, (ρομπότ) , ο gay σκύλος δε νομίζω ότι ήταν αυτό ακριβώς που άρεσε στον κόσμο, και η τελευταία του δουλειά με τον Πάσσαρη είναι εξωφρενικά αντιεμπορική, και εξωφρενικά καλή τεχνικά επίσης...

Δηλαδή, υποστηρίζεις ότι σκοπός του ήταν να κάνει ποιοτικές δουλειές, αλλά - απογοητευμένος από την ανταπόκριση του κοινού - το γύρισε στα γνωστά σκουπίδια;  ??? :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου