Προς το περιεχόμενο

Maple Vs Rosewood


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίδια τάστα;

 

ναι!

απλος τα παλια ηταν πιο φαγωμενα απο τα καινουρια!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ίδια τάστα;

 

ναι!

απλος τα παλια ηταν πιο φαγωμενα απο τα καινουρια!

τι χορδες φορουσες την τελευταια φορα με το rosewood και ποσο καιρο τις ειχες επανω?

ποιες εβαλες τωρα?

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα .... μια φορά είχα πονοκέφαλο .... και με ξεμάτιασε μια θειά της γυναίκας μου .... και μετά από λίγο μου πέρασε.

 

(Βέβαια παράλληλα με το ξεμάτιασμα, ήπια 2 depon, λίγο νερό και ξάπλωσα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

(Βέβαια παράλληλα με το ξεμάτιασμα, ήπια 2 depon, λίγο νερό και ξάπλωσα)

 

 

το κρεββατι που ξαπλωσες ηταν απο maple? ;D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

(Βέβαια παράλληλα με το ξεμάτιασμα, ήπια 2 depon, λίγο νερό και ξάπλωσα)

 

 

το κρεββατι που ξαπλωσες ηταν απο maple? ;D

Εκεί να δεις ροχαλητό με "σκάσιμο" ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και για να προλάβω ενδεχόμενες "παρεξηγήσεις".

 

Το ελαφρύ μου ύφος πηγάζει από το γεγονός ότι θεωρώ βαρετό το ενδεχόμενο σοβαρής συζήτησης πάνω σε αυτό το θέμα και όχι από απαξίωση της αντίθετης άποψης.  :)

ΟΚ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας λες τώρα και συ αφού είναι πρώτο θέμα στην ατζέντα της Μπυροποσίας V.3 - bigger, badder, beerer! Μετά είναι η επίδραση του maple & του rosewood στη βαρελίσια μπύρα και τέλος πόσος αφρός δημιουργείται στο ποτήρι αν το χερούλι του ποτηριού είναι -through, set ή bolt-on.

 

Είναι θέματα κατευθείαν απ'το υπερπαραπέραν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Herr Jasemeister, σε καθιστώ υπεύθυνο για την τάξη, όποιος αντιμιλάει θα μπορείς να τον βασανίζεις άθλια, ΑΑΑβάδιστα, βάναυσα και ελλεεινά.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χορδες φορουσες την τελευταια φορα με το rosewood και ποσο καιρο τις ειχες επανω?

ποιες εβαλες τωρα?

 

ιδια μαρκα ιδιο παχος

τι αλλες τις ειχα 3 βδομαδες περιπου

Και για να προλάβω ενδεχόμενες "παρεξηγήσεις".

 

Το ελαφρύ μου ύφος πηγάζει από το γεγονός ότι θεωρώ βαρετό το ενδεχόμενο σοβαρής συζήτησης πάνω σε αυτό το θέμα και όχι από απαξίωση της αντίθετης άποψης.  :)

ΟΚ? :)

 

τοτε γιατι συμετεχεις σε ενα θεμα που ειδη ξες οτι θα γινει μια βαρετη συζητηση συμφωνα με τα λεγομενα σου?

την λογικη του πεταω μια εξυπνα ετσι για να περναει η ωρα εγω δεν την καταναω κ ουσιαστικα δεν την δεχομαι απο καποιον δεν γνωριζω προσωπικα. μπορει να διαφωνεις με την αποψη μου κ το βρισκω πολυ λογικο. καθε ανθρωπος εχει αλλη "αισθηση" του ηχου κ της μουσικης γενικοτερα. σιγουρα σε τετοιες περιπτωσεις δεν υπαρχουν κ επειχηρηματα για να καταθεσει οποισδιποτε απο εμας οπως κ εγω στη τελικη ειπα απλα αυτο που ακουσα! ομως πολυ απλα θα μπορουσες  να πεις κατι πχ "κ εγω αλλαξα μια φορα  την ταστιερα μου κ δεν καταλαβα τπτ" κ οχι να με ειρωνευτεις.

επισης η δικαιολογια που βρηκες για να "προλαβεις ενδεχομενες παρεξηγησεις"

μου θυμισε τα μικρα μου ξαδερφακια.

ολα αυτα τα λεω σε φιλικο κλιμα  :)

ετσι κ αλλιως δεν "μαλωνω" στην ζωη μου γενικοτερα, που σε ενα φορουμ για μουσικη!

ποτε δεν εχω ειρωνευτεί καποιον εδω μεσα κ μου φενεται εντελως λογικο να μην θελω να με ειρωνευτει καποιος που κιολας δεν με ξερει! ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα δεν σε ειρωνεύτηκα. Ημαρτον.

Εξάλλου, θέλει πολύ για να καταλάβεις ότι η παρατήρησή σου "μπάζει" από 10 μεριές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου