Προς το περιεχόμενο

αυτοι που βγαζουν βρωμες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι καποιοι τυποι, οι οποιοι μπαινουν στις αγγελιες πωλησεων μουσικων οργανων, και προσπαθουν να τις "μειωσουν" . καμια φορα βεβαια αργει να τους καταλαβει ο συντονιστης, που κανονικα πρεπει να σβυσει το προφιλ τους. ΓΙΑΤΙ ρε τυπε ανωνυμε εγω τα σκασα για τον εγγραφεα και ΟΝΤΩΣ ισχυει το 44ΟΟ η τιμη του στο νακα τωρα καινουριο, και το δινω 1500 στη ξεφτιλα γιατι ετσι μ'αρεσει. αλλα εσυ δεν εχεις αλλη δουλεια να κανεις φαινεται, τετοιος ΚΑΜΜΕΝΟΣ που εισαι, σε λυπαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αϊντε παμε παλι μακελιο στο φορουμ. ;D

 

γουσταρω και ειχαμε ηρεμησει σημερα

 

παω για ποτακι και οταν γυρισω περιμενω να μην απαγοητευθω :P

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@blue:

 

Δείξε σεβασμό στον ελαιοχρωματισμό, και στο crew Υ.Σ., πού'ναι όλοι YO. ;) ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα να το σβήσω, από την εποχή του cyberjohnny έχω να δω τόσο cult post 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο τον ...."χιουμοριστικό" τόνο του αρχικού ποστ ο φίλος AVALON έχει απόλυτο δίκιο.

Βγήκανε και κανόνες συμπεριφοράς και για flaming, αλλα η καταστροφή αγγελιών συνεχίζεται χωρίς να τιμωρείται κανείς. Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί οι αγγελίες να είναι σε στυλ φόρουμ και όχι κλειδωμένα θέματα.

Ποιος ο λόγος να μπορεί να γράφει ο καθένας ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ απο κάτω? Ακόμη και για κακό να μην είναι. Αυτό δεν το έχω ξαναδεί σε κανένα φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου