Προς το περιεχόμενο

αυτοι που βγαζουν βρωμες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υ.Γ. Πιστεύω πάντως ότι τις περισσότερες φορές έχουν δίκιο όσοι κάνουν σχόλια προτείνοντας πτώση τιμών...

Δεν είναι ύποπτο όμως αυτό???

Δεν μπορώ να καταλάβω τί όφελος έχουν ορισμένοι.

Καθολου υποπτο.

Για το ιδιο λογο που καθεται καποιος και απανταει σε ερωτησεις στο φορουμ.

ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ενα "συναδελφο", οταν δεν γνωριζει κατι.

Νομιζω οτι αυτος πρεπει να ειναι και ο κυριοτερος σκοπος του φορουμ :

Δεν ξερω κατι -μπαινω ρωταω τη γνωμη σου - μου απαντας και

αυριο δεν ξερεις εσυ κατι αλλο - με ρωτας - σου απανταω εγω.

 

 

Aααακριβώς!

 

Τί εχει περισσότερο άγχος και μπέρδεμα? Αποστολή Αθήνα - Επαρχία ή Χονκ Κόνκ - Επαρχία?

 

Επειδή κρατάω πάντα αρχείο με όλα τα πάρε δώσε αν θέλεις να ξέρεις την έχω φάει 3 φορές μέχρι τώρα, και οι 3 ήταν από Έλληνα και οι 2 μάλιστα μέσα από αγγελίες του Noiz.

Στο ebay έχω ακριβώς 198 συνδιαλλαγές και άλλες τόσες από τα 3 ξένα φόρουμ που συμμετέχω και ποτέ δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα. Φυσικά και πάντα ακολουθείς κάποιους στοιχειώδης κανόνες ώστε να μην έχεις ούτε άγχος ούτε ρίσκο ούτε τίποτα. Και αν δεν ξέρεις πως, ρωτώντας πας στην πόλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τί εχει περισσότερο άγχος και μπέρδεμα? Αποστολή Αθήνα - Επαρχία ή Χονκ Κόνκ - Επαρχία?

 

Επειδή κρατάω πάντα αρχείο με όλα τα πάρε δώσε αν θέλεις να ξέρεις την έχω φάει 3 φορές μέχρι τώρα, και οι 3 ήταν από Έλληνα και οι 2 μάλιστα μέσα από αγγελίες του Noiz.

Στο ebay έχω ακριβώς 198 συνδιαλλαγές και άλλες τόσες από τα 3 ξένα φόρουμ που συμμετέχω και ποτέ δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα. Φυσικά και πάντα ακολουθείς κάποιους στοιχειώδης κανόνες ώστε να μην έχεις ούτε άγχος ούτε ρίσκο ούτε τίποτα. Και αν δεν ξέρεις πως, ρωτώντας πας στην πόλη.

 

Προφανώς το τι είναι πιο εύκολο φαίνεται από την κατακλυσμική επιτυχία του ebay και των e-shops ανά τον κόσμο.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ κυριε paulvaun, αυτο που μου λες τωρα ειναι η "θεωρια των παλιατζιδων". Η "θεωρια των παλιατζιδων" δηλαδη λεει οτι " μεχρι να το ζητησει καποιος ειναι σκουπιδι". ΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ οτι η τιμη του μεταχειρισμενου καθοριζεται ΚΥΡΙΩΣ απο την τιμη αγορας τοτε, ΤΩΡΑ, την κατασταση, τη χρηση, μοντελο/χρονολογια, και τελευταιο αυτο που λες εσυ. και τελοςπαντων, σβυστε πια αυτες τις αγγελιες μου, "γιατι τα επιχειρηματα σας ειναι πολυ ισχυρα",τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ κυριε paulvaun, αυτο που μου λες τωρα ειναι η "θεωρια των παλιατζιδων". Η "θεωρια των παλιατζιδων" δηλαδη λεει οτι " μεχρι να το ζητησει καποιος ειναι σκουπιδι". ΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ οτι η τιμη του μεταχειρισμενου καθοριζεται ΚΥΡΙΩΣ απο την τιμη αγορας τοτε, ΤΩΡΑ, την κατασταση, τη χρηση, μοντελο/χρονολογια, και τελευταιο αυτο που λες εσυ. και τελοςπαντων, σβυστε πια αυτες τις αγγελιες μου, "γιατι τα επιχειρηματα σας ειναι πολυ ισχυρα",τι να πω...

 

Avalon λύσε μου μια απορία που με τρώει, τι ηλικία έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ κυριε paulvaun, αυτο που μου λες τωρα ειναι η "θεωρια των παλιατζιδων". Η "θεωρια των παλιατζιδων" δηλαδη λεει οτι " μεχρι να το ζητησει καποιος ειναι σκουπιδι".

 

Χμμμ. Να υποθέσω ότι δεν έχεις μεγάλη σχέση με την οικονομική επιστήμη. Όσο και να με παρακαλέσεις πάντως δεν μπορώ να αλλάξω την κλασσική οικονομική θεωρία.

 

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ κιολας Avalon αλλά όπως είπε ο Paul, δε μπορουμε να αλλάξουμε το νόμο προσφοράς και ζήτησης για χάρη σου.

Ισως μια άλλη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ALΑΙN DELON τα καναμε εδω μεσα...αλλο λεω εγω...αλλο λες εσυ...ο κλασσικος οικονομικος νομος λεει οτι η ζητηση οριζει τη προσφορα...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ... εδω μιλαμε για την ΑΞΙΑ ενος αντικειμενου, δεν εχω καμια αποθηκη stock να πουλησω...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω μιλαμε για την ΑΞΙΑ ενος αντικειμενου, δεν εχω καμια αποθηκη stock να πουλησω...

 

από την αρχή μιλούσες για την τιμή. Μην το αλλάζεις.

 

ο κλασσικος οικονομικος νομος λεει οτι η ζητηση οριζει τη προσφορα...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

 

Όνειρα γλυκά.

 

(λογικά στη dreamland οι νόμοι των οικονομικών είναι αλλαγμένοι)

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι μαλωνουμε?

Εχω λυση. ;D

Εχω για πουλημα μια Epiphone Les Paul Standard Plus σαν αυτη στο λινκ.

Εγω την εκτιμω στα 1500Ε.

Αν σε ενδιαφερει μια ανταλλαγη με το μηχανημα σου, τα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου