Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες vs humor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες μαλλον δεν διαβασε κανεις το post μου.

Επιμενω οτι το παλληκαρι δεν ειναι εμπορος

Το αν "χρησιμοποιει" το νοιζ για να αγοραζει και να πουλαει κιθαριστικο εξοπλισμο ειναι κακο;

Ή πρεπει να εχει 237465237463 ποστς για να βαλει αγγελια;

Υπαρχει τετοιος κανονας στο φορουμ;

Εμενα παντως αυτο με τους "υπερμαχους" και τους "δικαιους" του νοιζ καπως μου κανει ΞΕΝΕΡΩΜΑ...

Χαλαρωστε λιγο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δε θα σταθω στο γεγονος οτι αρκετοι ηταν αυτοι που προσπαθησαν να εκμεταλλευτοθν την αναγκη ενος μελους-κιθαριστα-χομπιστα,και καρπωθουν αντικειμενα του εξοπλισμου μου σε τιμες χαμηλοτερες.

 

ΟΣΑ αντικειμενα πουληθηκαν εγιναν ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ που ειχα ανεβασει και ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους αγοραστες (προς τιμην τους)δεν ειχε την παραμικρη αξιωση για καλυτερη τιμη,

 

Ναι ?  εισαι σιγουρος? το PREPAL αλλα λεει. Και δε μου λες, εσυ εχεις ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ που βγαινεις και τα γραφεις αυτα? και που ειναι ο moderator να σβησει τη δυσφημηση σου?...

 

Παρακαλω πολυ να σβηστουν ολες οι αγγελιες μου

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο και εδω μεσα

και στο Κιθαρα ολα τα ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ

Ευχαριστω πολυ

Μακης

 

thumbsdown.jpg

 

 

Ε ρε βρεγμένη τέλε που σας χρειάζεται...

 

 

Αγγελίες + humor  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι να ναι καταντησε το θεμα.βαρεθηκα να διαβαζω την συνεχεια  :P οσο για σενα ffmakis ειναι ασχημο να αποκαλεις τους υπολοιπους κορακια.δεν νομιζω να εχεις γνωρισει κανεναν προσωπικα,μιας που λες κιολας οτι δεν εχεις πουλησει τπτ σε κανεναν μεσα στο νοιζ...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά, θα μας τρελάνεις τελείως Mij; Δεν είναι το θέμα αν είναι έμπορος ή όχι.

 

Αν έδειχνε το παραμικρό ενδιαφέρον για το ίδιο το φόρουμ, αν από τα 140 μηνύματά του ήταν έστω 1 γενικού ενδιαφέροντος, αν δεν διακινούσε το μισό ebay μέσα σε δεκαπέντε ημέρες αμέσως μετά την εγγραφή του μόλις πριν από ένα μήνα (ενώ άλλοι που πουλάνε τo 1 0/00 από τα δικά του τα ακούνε κιόλας)...

 

...τότε θα υπήρχε έστω μια πιθανότητα να είχες δίκιο. Τώρα ίσως ξέρεις ότι δεν έχεις!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν καποιος απο το noiz.gr αγορασε κατι απο τον Μακη (ffmakis)

Να βγει και να το πει δημοσια

 

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο

 

και γιατί μας το λες; διαμαρτύρεσαι επειδή δεν πουλάς αυτά που βάζεις στις αγγελίες; είμαστε υποχρεωμένοι δηλαδή να αγοράζουμε αυτά που πουλάς;

 

κούλαρε λίγο.....

φιλικά

 

 

 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεινη την στρατ με το φλοιντ την μπανιζα αλλα 1000 ευρω δεν θα τα εδινα για τοσο χτυπημενη κιθαρα...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ήμαρτον!

ΟΚ, προφανώς κάτι δεν πάει καλά με τον ffmakis, αλλά τι πράγμα είναι και αυτό, μόλις υπάρξει θέμα κατά ενός χρήστη, ΟΛΟΙ πια μπροστάρηδες στη σταυροφορία, με επιχειρήματα και ΜΗ.

Το θέμα με τον ffmakis ξεκίνησε σε ένα thread που ΔΕΝ ξεκίνησε ΓΙΑ τον ffmakis από το bloody_sunday, και καλώς αναφέρθηκε η περίπτωσή του για μένα. ΑΛΛΑ καλώς αναφέρθηκε, ως αντιπαραβολή ελαστικότητας στην υπερβολική αυστηρότητα με την οποία κρίνονται άλλα, λιγότερα "ύποπτα" μέλη.

Από εκεί και πέρα, τι? Όλοι αυτοί που αρχίζουν να βάλλουν (ή αυτοί που είναι μαθηματικώς βέβαιο ότι θα αρχίσουν να το κάνουν), είχαν πρόβλημα με τον Μάκη και το κράταγαν μέσα τους?

Νομίζω ότι αυτή η συνήθεια εδώ μέσα, μόλις στριμωχτεί κάποιος στον τοίχο, να του βρίσκουν όλοι επιπλέον στοιχεία "ενοχής", ακόμα και αν γράψει ένα "και", είναι τουλάχιστον λάθος.

Από πότε ο κακός τρόπος που απαντάει κάποιος συνιστά επιπλέον πειστήριο ενοχής?

Φίλε Panagiotis (και πραγματικά απευθύνομαι με φιλικό τόνο), τι είναι αυτά που γράφεις? Επίθεση μόνο για την επίθεση?

 

Και στην τελική, δεν καταλαβαίνω, πέρα από το θέμα ηθικής, ποιον τυπικό ΚΑΝΟΝΑ παραβαίνει κάποιος αν συμμετέχει μόνο για να πουλήσει, ΑΝ δεν είναι έμπορος, ώστε να υποστεί συνέπειες? Επαναλαμβάνω, ΑΝ ΔΕΝ είναι έμπορος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ, έχασα το thread από την αρχή και τώρα βαριέμαι να το διαβάσω... Και φαίνεται καλό... Τι λέει με λίγα λόγια? ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου