Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες vs humor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενα μα κανενα μουσικο forum δεν εχει ως πρωτη λειτουργια το τομεα των Αγγελιων!

 

Εαν εμεις σαν ανθρωποι και μουσικοι δεν μπορουμε να σεβαστουμε εναν τετοιο τομεα, τοτε κανενας μας δεν αξιζει να εχει ενα τετοιο μερος στο forum.

 

Και δεν νομιζω πως οι αγγελιες και οι διαφωνιες πανω σε τετοια θεματα ( λειτουργικα ), πρεπει να αποτελουν και λογους αποχωρησης απο ενα site.

 

Εκτος, εαν καποιοι θιχτηκαν απο την απαιτηση μελων να σεβαστουν την υπαρξη ενος αγοραστη, καθως και τη νοημοσυνη του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κανενα μα κανενα μουσικο forum δεν εχει ως πρωτη λειτουργια το τομεα των Αγγελιων!

 

Εαν εμεις σαν ανθρωποι και μουσικοι δεν μπορουμε να σεβαστουμε εναν τετοιο τομεα, τοτε κανενας μας δεν αξιζει να εχει ενα τετοιο μερος στο forum.

 

Και δεν νομιζω πως οι αγγελιες και οι διαφωνιες πανω σε τετοια θεματα ( λειτουργικα ), πρεπει να αποτελουν και λογους αποχωρησης απο ενα site.

 

Εκτος, εαν καποιοι θιχτηκαν απο την απαιτηση μελων να σεβαστουν την υπαρξη ενος αγοραστη, καθως και τη νοημοσυνη του!

 

Το δικο μου "αποχωρω" ηταν για το θρεντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, αναφερομουν αποκλειστικα στον ffmakis!!! Δεν ειχα προσεξει πως ανεφερες τη λεξη "αποχωρω" :o Συγνωμη για τ ην παρεξηγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω πολυ να σβηστουν ολες οι αγγελιες μου

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο και εδω μεσα

και στο Κιθαρα ολα τα ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ

Ευχαριστω πολυ

Μακης

 

Λυπάμαι πολύ που το λέω αυτό αλλά η στάση σου δηλώνει ενοχή...

 

Σας ζητω συγνωμη για τα ασχημα λογια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εγω παντως ρε μακη τις φχαριστιεμαι τις αγγελιες σου, πρωτον γιατι γουσταρω ανθρωπους πορωμενους (γενικα - και ειδικοτερα με τα κιθαριστικα), και δευτερον γιατι βλεπουμε και κανα καλο μηχανημα.. με τις παρεξηγησεις.. ξερεις πως ειναι ο ελληνας... αρπαζει πολυ ευκολα... ειναι στα γονιδια της φυλης  ;D

 

καλη καρδια και ας περνανε λοιπον.. ερχεται και χιονιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

image.jpg

 

::) ::) ::)

 

" ετσι και δω την κορη μου ποτε να παιζει bach, θα της κοψω τα χέρια απ τους αγκωνες................ "

 

χαχααχαχαχαχαχαχαχαχ

 

υγ. Δεν μπορω να σταματησω να γελαω εδω και δεκα λεπτα διαβαζοντας την αγγελία. Να σαι καλα kanimorthios που την ποσταρες....... χαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου