Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες vs humor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλω πολυ να σβηστουν ολες οι αγγελιες μου

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο και εδω μεσα

Ευχαριστω πολυ

Μακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παρακαλω πολυ να σβηστουν ολες οι αγγελιες μου

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο και εδω μεσα

και στο Κιθαρα ολα τα ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ

Ευχαριστω πολυ

Μακης

 

Λυπάμαι πολύ που το λέω αυτό αλλά η στάση σου δηλώνει ενοχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω με τον φιλο παραπανω αλλα...

 

αληθεια Ευρυπιδη,ειχες δει την αγγελια μου,ωστε να ξερεις για τι ειδη και τι τιμες μιλαμε?αν οχι θα σε παρακαλουσα να ριξεις μια ματια σε 'γειτονικο' φορουμ,στο οποιο φιλοξενειται,ωστε να εχεις μια πιο σφαιρικη αποψη για τα οσα αντικειμενα τελοσπαντων εχουν μεινει,πριν προτρεξεις να δωσεις στην αγγελια μου ''συναισθηματικο'' χαρακτηρα η χαρακτηρα ''ελεημοσυνης''.θεωρω οτι μερικες απο τις εκφρασεις σου ειναι υπερβολικες ,υπο την εννοια οτι η σχεση τιμων/ποιοτητας του ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ειδους ειναι απο φτηνη εως κανονικη(εδω λεμε οτι δε χρειαστηκε ''εκπτωση'' αφου ηδη τις τιμες τις ειχα κατεβασει ωστε να μη χρειαζεται ΚΑΝ παζαρεμα).

 

 

 

Αυτό είχα στο μυαλό μου φίλε evris. Στο προηγούμενο ποστ μου τόνισα ότι

 

Προφανώς δεν είναι κακό να παζαρεύεις την τιμή, αλλά μόνο αν πραγματικά σου φαίνεται υψηλή για τα δεδομένα του αντικειμένου ή της τσέπης σου.

Είναι άλλο πράγμα αυτό και άλλο να το παζαρεύεις γνωρίζοντας ότι ο πωλητής έχει άμεση ανάγκη των χρημάτων και θέλει να πουλήσει το δυνατόν συντομότερο. Αν το παζάρι, λοιπόν, έχει τέτοια κίνητρα, δεν είναι προς τιμήν του υποψήφιου αγοραστή.

 

Αν ήταν να το κάνεις έτσι κι αλλιώς, τότε κάντο. Αν όμως η τιμή σε "νορμάλ" συνθήκες σου φαινόταν μια χαρά, και "πατάς" στην ανάγκη του άλλου, τότε, κυνικό θες να το πεις, πες το όπως θες τελοσπάντων, για μένα είναι λάθος.

Καθένας ξέρει αν η τιμή είναι ΟΚ (για τα δεδομένα του), άσχετο αν το παραδέχεται ή όχι.

Και επειδή είδα την αγγελία του taxfree, πιστεύω ότι οι τιμές ήταν ΠΑΡΑ πολύ καλές.

Κατά τ' άλλα, δεν διαφωνούμε σε κάτι  ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω πολυ να σβηστουν ολες οι αγγελιες μου

Εκτος απο ανταλλαγες δεν εχω πουλησει το παραμικρο και εδω μεσα

και στο Κιθαρα ολα τα ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ

Ευχαριστω πολυ

Μακης

 

Μπορείς να τις σβήσεις μόνος σου με το κουμπί που λέει "επεξεργασία".

 

Σου φταίνε όλοι ρε Μάκη;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειστε τωρα ολοι ευχαριστημενοι

Καλο σας βραδυ

Μακης Ο ΕΜΠΟΡΑΣ ΤΟΥ ΝΟΙΖ

 

Πάρε τηλ και τα κανάλια μπας και κλέψεις και λίγο από τη λάμψη του Κούγια αυτές τις μέρες.

 

 

Τι να πω ρε άνθρωπε, αντί να αντιμετωπίσεις τις κατηγορίες και να ξεκαθαρίσεις την θέση σου το ρίχνεις στο μελόδραμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειστε τωρα ολοι ευχαριστημενοι

Καλο σας βραδυ

Μακης Ο ΕΜΠΟΡOΣ ΤΟΥ ΝΟΙΖ

 

συγνώμη κιόλας,αλλά τώρα το μάμησες και ψόφησε...

χαίρομαι πάντως που μες στην ειρωνεία και το μελό υπάρχει κατα βά8ος η αυτογνωσία πως χρησιμοποίησες το  νοιζ ΜΟΝΟ για οικονομικές δραστηριότητες...μια δραστηριότητα  η οποία προσβάλλει και το ίδιο το site  που εσυ χρησιμοποιησες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου