Προς το περιεχόμενο

Tribute!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο πιο southern Ιρλανδός (Ευρωπαίος) στην ιστορία της μουσικής, όπως είχε πει κάποιος πολύ εύστοχα. Τι να λέμε τώρα για ένα τέτοιο "Θηρίο".

 

Με εκνευρίζει όμως το γεγονός ότι πολλοί μιλάνε γι'αυτόν σε στυλ "είναι για τα κοριτσάκια" έχοντας ακούσει μόνο τα hit-άκια (γιατί ως τέτοια μας τα πλασάρουν) που παίζονται συνέχεια σε ροκάδικα σε όλη την Ελλάδα. Έλεος ρε παιδιά, τι πράγματα είναι αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει όμως το γεγονός ότι πολλοί μιλάνε γι'αυτόν σε στυλ "είναι για τα κοριτσάκια" έχοντας ακούσει μόνο τα hit-άκια (γιατί ως τέτοια μας τα πλασάρουν) που παίζονται συνέχεια σε ροκάδικα σε όλη την Ελλάδα. Έλεος ρε παιδιά' date=' τι πράγματα είναι αυτά?[/quote']

 

Γεια σου "φιλενάδα" λοιπόν!!! :lol: (χωρίς παρεξήγηση!)

Συμφωνώ απόλυτα opengrave!!

Τι να κάνεις όμως; Πάλι καλά που παίζονται και τα hit-άκια, πρέπει να λέμε!Γενικά νομίζω στα μαγαζιά ισχύει το ρητό "Αυτό ξέρω, αυτό εμπιστεύομαι".Ελάχιστα είναι τα μέρη που θ' ακούσω κάτι άλλο, από αυτά που η προσωπική μου δισκοθήκη περιέχει. Μάλλον είναι ελάχιστοι και αυτοί που έχουν τη διάθεση να ακούσουν κάτι καινούριο.

Προσωπικά βαριέμαι το πρόγραμμα στα περισσότερα μαγαζιά που πάω.

Υπάρχουν ροκάδικα;;;; Που ρε παιδιά;;;

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ημουν 14 οταν πηγα σε αυτη την πρωτη μου συναυλια στον Rory.\

 

τηνε εβγαλα ολη την ωρα με ενα χερι σηκωμενο και ενα κασετοφωνακι οπου κατεγραψα ολη τη συναυλια.

 

η κασετα αυτη φυλασσεται σημερα ως κορη οφθαλμου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Mule πρέπει να να σου πω οτι σε ζηλεύω. Για την συναυλία αλλά και για την κασσέτα που έχεις στη κατοχή σου. Μήπως θα έπρεπε να το κάνεις CD(ψηφιοποίηση) ώστε να είσαι σίγουρος πως θα υπάρχει και στο μέλλον;;

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου