Προς το περιεχόμενο

Παγωμενα δακτυλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 δάχτυλα και ακόμα 2 τι μας κάνει?Ε το στρογγυλό είναι εύκολο να βρεθεί αφού έγινε και αναφορα σε μυαλό, κεφαλι κτλ πιο πάνω :P

 

Y.Γ.Πάει ακόμα ένα θέμα αφού πάτησα το πλεχτρολόι πάλι.Ο ντέντ θα το μαυροκιτρινίσει, δεν ψήνομαι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H λυση που εφαρμοζω εγω ειναι διατασεις για τα δαχτυλα μεσα σε ζεστο νερο, καποια στιγμη καποιος συμφορουμιτης ειχε ανεβασει ενα ωραιο λινκ που εδειχνε γενικα ασκησεις για δαχτυλα, αλλα κανοντας μια αναζητηση στο google θα βρεις πολυ υλικο.

 

Τωρα στην περιπτωση οπου δεν εχεις προσβαση σε ζεστο νερο, γαντακια και χαλαρες διατασεις εχοντας τα χερια κατεβασμενα για να αιματωνονται καλυτερα, ή κουβαλας μαζι σου λεκανακι και θερμος με ζεστο νερο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 δάχτυλα και ακόμα 2 τι μας κάνει?

 

Σαν φασκελο το βρισκω. ;D

 

Τωρα στην περιπτωση οπου δεν εχεις προσβαση σε ζεστο νερο, γαντακια και χαλαρες διατασεις εχοντας τα χερια κατεβασμενα για να αιματωνονται καλυτερα, ή κουβαλας μαζι σου λεκανακι και θερμος με ζεστο νερο ;D

 

Παρε μαζι σου και καμμια μπανιερα προχειρη και τα παπακια σου και ριξε και κανενα μπανακι. ;D

 

Αιιιιντεεεεεεεεε.Το ξεσχισαμε το θεμα παλι. :P

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κ εγω το ιδιο προβλημα κ η μονη σοβαρη λυση που θεωρω οτι υπαρχει ειναι απλα να..... συνηθισεις να παιζεις ετσι οπως ειναι τα δακτυλα σου.... 

το να κανεις προσπαθειες να τα ζεστανεις απο εξωτερικους παραγοντες (καλοριφερ,αεροθερμα κτλ) ειναι ματαιο..  κ σε ηφαιστειο διπλα να τα βαλεις δεν κανεις τπτ... η θερμοκρασια που θες ειναι εσωτερικη.

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κ εγω το ιδιο προβλημα κ η μονη σοβαρη λυση που θεωρω οτι υπαρχει ειναι απλα να..... συνηθισεις να παιζεις ετσι οπως ειναι τα δακτυλα σου.... 

το να κανεις προσπαθειες να τα ζεστανεις απο εξωτερικους παραγοντες (καλοριφερ,αεροθερμα κτλ) ειναι ματαιο..  κ σε ηφαιστειο διπλα να τα βαλεις δεν κανεις τπτ... η θερμοκρασια που θες ειναι εσωτερικη.

 

+100 !

Μεγάλο πρόβλημα πάντως ειδικά για τους μπασίστες  :-\

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κ εγω το ιδιο προβλημα κ η μονη σοβαρη λυση που θεωρω οτι υπαρχει ειναι απλα να..... συνηθισεις να παιζεις ετσι οπως ειναι τα δακτυλα σου.... 

το να κανεις προσπαθειες να τα ζεστανεις απο εξωτερικους παραγοντες (καλοριφερ,αεροθερμα κτλ) ειναι ματαιο..  κ σε ηφαιστειο διπλα να τα βαλεις δεν κανεις τπτ... η θερμοκρασια που θες ειναι εσωτερικη.

 

όχι είμαι σίγουρος αν τα βάλεις δίπλα σε ηφαίστειο θα λυθούν όλα τα προβλήματα σου μόνιμα.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραofftopic:

 

ρε Vartani τι χιούμορ έχεις ρε παιδί μου! Σε παρακολουθώ να ουμ στα περισσότερα ποστ σου!

Βρε παιδάκι μου...Πα πα πα... ::)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου