Προς το περιεχόμενο

dv247 το ξέρετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι παιζει με τους τυπους στο dv...

τελικα προσπαθησα να κανω την παραγγελια αλλα το συστημα τους δεν δεχοταν την καρτα μου. ενω απο την τραπεζα μου λεγαν οτι δεν θα επρεπε να υπαρχει προβλημα, απο αυτους ειναι οκ.

τελικα αγορασα απο thomann, πολυ καλη εξυπηρετιση και η παραγγελια ηρθε αρκετα γρηγορα.

...με ενα προβληματακι, μου στειλαν λαθος κιθαρα!

τι να κανουμε, ανθρωποι ειναι και αυτοι, λαθη κανουν (μαλλον θα πρεπει να ειμαι απο τους τυχερους, ποσες φορες θα τους εχει τυχει να βαλουν μες την κουτα αλλο προιον απ οτι επρεπε...?!?!)

τωρα την εχω στειλει πισω και περιμενω να μου στειλουν τη σωστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό ακριβώς αντιμετώπισα κι εγώ...

Ξέρει κάποιος (αφού δεν μου λένε αυτοί  ;D ) περί εγγύησης στο συγκεκριμένο κατάστημα;

Έχει στάνταρ 3 χρόνια σε όλα ή πάει ανάλογα με το προϊόν; Δεν βρήκα κάπου να το λέει στο site...

 

α καλά!!! κι εγώ έχω στείλε τόσα emails αλλα, ΝΟ REPLY  >:(

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά πέρυσι αγορασα απο το dv247 μια ibanez s470dxqm υπέροχη η οποία έφτασε σε άψογη κατάσταση μέσα σε 8 μέρες μέσω ups!Το feedback ήταν άψογο απο την εταιρία και όταν χρειάστηκε να στείλω e-mail αλλά και μέσω τηλεφώνου η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!

 

Ελπίζω να βοήθησα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μεταφορά του ποσού μέσω τραπέζης στον λογαριασμό τους δεν γίνεται να πληρώσεις στο συγκεκριμένο site? Κι επίσης, τι ακριβώς παίζει με τα μεταφορικά? Γιατί απ'ότι είδα δεν είναι set.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μεταφορά του ποσού μέσω τραπέζης στον λογαριασμό τους δεν γίνεται να πληρώσεις στο συγκεκριμένο site? Κι επίσης, τι ακριβώς παίζει με τα μεταφορικά? Γιατί απ'ότι είδα δεν είναι set.

 

Σου λεει αναλογα με τη χωρα που μενεις και ποσα μεταφορικα δινεις . Για την ελλαδα αν θυμαμαι καλα ειναι 15,99 λιρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, το διάβασα το συγκεκριμένο και στο άλλο thread περί του DV, αλλά γενικά μπερδεύτηκα με την όλη φάση ανάλογα με το βάρος των προιόντων κλπ. και είπα μήπως γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω. Σ'ευχαριστώ πάντως!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αγορασα μια vox tonelab le μονο 250 ευρω μαζι με τα μεταφορικα . Η πεταλιερα εφτασε σε μια βδομαδα ακριβως . Αξιοπιστο site με παρα πολυ καλες τιμες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα mail και ρώτησα κάποιες λεπτομέρειες για την παραγγελία (θέλω τον peavey classic 30 που τον έχουν 485é 115 κάτω από thomann-playback) πριν μια εβδομάδα αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Πώς να το εμπιστευτείς μετά?

Ρε παιδιά είναι δυνατόν να έχει τον καινούριο VC15 275é? Δηλαδή σχεδόν 200 κάτω από thomann? Και μάλιστα να τον έχουν πια φτηνά ακόμα και από τον LC15?? :o  (vc15-275E, lc15-350E)  :o :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

το digital village είναι στο UK. Ο ΤΗΟΜΜΑΝΝ είναι στη Γερμανία (αν δε κάνω λάθος) και ΟΧΙ στην Αγγλία (ακόμη). ΈΧοντας υπόψην το χαμό που έγινε με το sound control, και το ποσα μαγαζία κλείσανε, κάνουν ότι μπορούν οι άνθρωποι για να επιβιώσουν...

 

Έτσι λεω εγώ, ο φτωχός και άσχετος επι μαρκετινγκ για τις χαμηλές τιμές...

 

Πάντως στο τηλέφωνο ήταν πάντα πολύ εξυπηρετικοί (φυσικά τηλεφωνούσα απο Λονδίνο, άρα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξερω τι παιζει με τους τυπους στο dv...

τελικα προσπαθησα να κανω την παραγγελια αλλα το συστημα τους δεν δεχοταν την καρτα μου. ενω απο την τραπεζα μου λεγαν οτι δεν θα επρεπε να υπαρχει προβλημα, απο αυτους ειναι οκ.

τελικα αγορασα απο thomann, πολυ καλη εξυπηρετιση και η παραγγελια ηρθε αρκετα γρηγορα.

...με ενα προβληματακι, μου στειλαν λαθος κιθαρα!

τι να κανουμε, ανθρωποι ειναι και αυτοι, λαθη κανουν (μαλλον θα πρεπει να ειμαι απο τους τυχερους, ποσες φορες θα τους εχει τυχει να βαλουν μες την κουτα αλλο προιον απ οτι επρεπε...?!?!)

τωρα την εχω στειλει πισω και περιμενω να μου στειλουν τη σωστη.

 

ομοίως και εδώ!! δεν δέχεται την κάρτα... μήπως είναι alpha η κάρτα σου?

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου