Προς το περιεχόμενο

Windows XP SP3,στα ελληνικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τοτε,αυτα που αναφερω,τα φανταστηκα :D?Ριξε και μια ματια στην βοηθεια για την εγκατασταση(στα ελληνικα,βεβαιως)http://support.microsoft.com/kb/949377

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε συ eye ντάξει μπορεί να κάνεις λάθος, δε χάθηκε ο κόσμος!  :) Αφού λέει το παιδιί ότι του το βγάζει........ Κι ένας φίλος μου μου το είπε χθες για το sp3......

 

Ναι, έτσι σκέφτηκα και εγώ... αλλά το "παιδί" λέει επίσης ότι το κατέβασε κκαι από το κέντρο λήψης, όπου (όπως δείχνει το λινκ) δεν υπάρχει.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έχω εγκαταστήσει σε ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ Windows XP.

 

Μετά από λίγες μέρες αναγκάστηκα να το απεγκαταστήσω κακήν-κακώς, γιατί το Remote Desktop (το οποίο χρησιμοποιώ καθημερινά για τις δουλειές μου) μου έβγαζε μήνυμα ότι είχε περάσει η δοκιμαστική λειτουργία του και δεν μπορούσα να συνεχίσω να το χρησιμοποιώ.

 

Έπρεπε λέει να μπω στο site της Microsoft και να κατεβάσω τη νεότερη έκδοση ή κάτι τέτοιο...

Μετά από ΠΟΛΥ ψάξιμο βρήκα ότι κάτι τέτοιο δεν ήταν εφικτό και είδα από πολλούς users ανά τον κόσμο να παραπονιούνται για τον ίδιο λόγο.

 

Δε ξέρω τι άλλο διορθώνει, εμένα πάντως μου έκανε τη ζωή μου πιο δύσκολη.

 

Το απεγκατέστησα και ησύχασα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως,ενω προχωρουσε η εγκατασταση,μου εβαλε το μηνυμα 'σφαλμα,δεν επιτρεπεται η εισοδος' και εκανε απεγκατασταση.

 

Ακριβως το ιδιο μου εβγαλε και μενα χθες... (Αυθεντικα windows, Pentium4ΗΤ 3GHz, 1 giga RAM. Δε νομιζω να βοηθησουν, αλλα anyway).

Δε δοκιμασα ακομα στον υπολογιστη του αδερφου μου, αλλα εχω σκοπο να το κανω αυριο........

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι αλήθεια παιδιά,κυκλοφόρησε και επίσημα το SP3 γιά τα XP.Πριν πέντε λεπτά το εγκατέστησα κι εγώ από το windows update της microsoft.Τώρα μη με ρωτήσετε γιά εντυπώσεις είναι νωρίς ακόμα,πάντως όλα δείχνουν να δουλεύουν κανονικά! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου