Προς το περιεχόμενο

Percussion beauty contest


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Haris ειδικα η Gretsch ειναι λουκουμακι.Τωρα τι θες και εχεις αυτα τα παλιοταμπουρα?Με χαρα να σε βοηθησω να τα ξεφορτωθεις ;D ;D ;D.

Drummerd το 22αρι παιζει να κατσει στο σετ σε λιγο καιρο. ;D

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλά! πολύ το χαίρομαι! τα gretsch είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το σετ που θα ήθελα να έχω! έψαχνα πριν κανα χρόνο τη σειρά "renown" αλλά το οικονομικό με έχει κολλήσει...

 

όπως και το jungle σετ μ αρέσει πάρα πολύ!

 

{με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φώτο το ταμπούρο μου...ίσως κ τη στάμνα... ::)}

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...Εγω ντρεπομαι να ανεβασω φωτογραφία απο τα SONOR 505 μου...Προς το παρον απολαμβανω τα τυμπανα σας...

 

Πολύ ωραία πράγματα.... ;D ;D

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KID, ναι ρε γαμώτο έχεις δίκιο, πιάνουν πολύ χώρο. Σίγουρα το χιλιάρικο που θα μου δώσεις (φιλική τιμή και για τα δύο!) θα πιάνει λιγότερο (και όχι δεν το θέλω σε κέρματα!).

 

Nemo, άσε τις ντροπές και ανέβασε φωτογραφία της Sonor! Μια χαρά είναι τα 505, και δεν είναι το όργανο που κάνει τον παίκτη. Φωτογραφία λοιπόν, τώρα! ;)

 

WrTsXxx, τα Renown είναι εξαιρετικά τύμπανα, και για να είμαι ειλικρινής όταν τα έπαιξα δεν άκουσα καμία ουσιαστική διαφορά από τα δικά μου που είναι αμερικάνικα. Μάλιστα είδα πρόσφατα ένα βίντεο του McLaughlin με τον Colaiuta στα ντραμς, ο οποίος έπαιζε με Renown που ακουγόταν εκπληκτικά. Και αν είναι καλή για τον Colaiuta...

Αν κάποια στιγμή έχεις τα λεφτά (κοστίζει λιγότερο από τα μισά από την αμερικάνικη σειρά) πάρ' τη χωρίς δεύτερη σκέψη.   

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι τα δικα μου μωρα...

Mapex M Birch Black με 14'' paiste pst 5 rock hats,16'' crash,10" splash,16" china by stagg ,20'' ride planet z k adam cowbell

.....(το δωματιακι ειναι της φοιτητριας αδερφης μου για να μν παρεξηγουμαστε).....χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο κ αυτό! και ποικιλία απο πιατίνια και βαθύ ταμπούρο..και μεγάλη κάσα {ή κάνω λάθος;}

να υποθέσω ότι παίζεις hardcorήλες; αρχικά μου φάνηκε σετ με μέταλ προσανατολισμό, αλλά μετά είδα ρηχά τομ και βαθύ...και αναθεώρισα...για πες ???

 

HARIS μη μου λες τέτοια και τρελένομαι!!! πραγματικά μου αρέσουν πάρα πολύ αυτά τα τύμπανα, αλλά δεν περίμενα να συγκρίνονται με τα USA...

 

θα με ενδιέφερε πολύ ένα σύντομο ρηβιού απο τα δύο σετ που έχεις ανεβάσει φώτος...δλδ ποιά χρησιμοποιείς που, περίπου τι ήχο έχουν τα μεν και τα δε κλπκλπ

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου