Προς το περιεχόμενο

Θέλετε να τσεκάρετε? (μάζεψα όλο το θάρρος μου)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους.

Βασικά επειδή βλέπω ότι πολλά παιδιά έχουν ανεβάσει κλιπάκια ήχου κτλ για γνώμες (το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ και δε νομίζω ότι έχω χάσει κάποιο) είπα να δώσω και εγώ το link να ακούσετε τα λίγο ιδιόρρυθμα κομμάτια που έχουμε γράψει με τα παιδιά. Δεν θέλω να διαφημίσω το myspace μας, έτσι κι αλλιώς το φτιάξαμε για αναμνηστικούς λόγους.

Απλώς επειδή τα έχουμε κάνει καιρό τώρα τα κομμάτια (όλα στο σπίτι μου) και δεν είναι και τόσο ευπεπτα μάλλον, είπα να πάρω τη γνώμη σας (και μουσική και τεχνική άποψη).

Όσοι θα θέλατε pls πείτε τη γνώμη σας:

http://www.myspace.com/astarthproject

 

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ατμόσφαιρα που έχουν τα κομμάτια μου άρεσε πάρα πολύ!... :) ;)

 

Γιατί όμως ακούγονται μονοφωνικά??....Χάνουν πάρα πολύ εξαιτίας της μονοφωνίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ατμόσφαιρα που έχουν τα κομμάτια μου άρεσε πάρα πολύ!... :) ;)

 

Γιατί όμως ακούγονται μονοφωνικά??....Χάνουν πάρα πολύ εξαιτίας της μονοφωνίας...

 

Ευχαριστώ. Η μονοφωνία μάλλον είναι από δικό μου λάθος που μέχρι σήμερα δεν είχα προσέξει. Θα το τσεκάρω και θα σου πω. Αλλά εννοείς ότι ακούς το ίδιο πράγμα από left-right ή ότι ακούς μόνο ένα από τα δύο?

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία είναι... μια χαρά.

 

Γιατί τα χαρακτηρίζεις ιδιόρυθμα? Εγώ τα βρίσκω cool και χαλαρά  8)

 

Ε, να μωρέ. Νόμιζα ότι ήταν λίγο περίεργα σαν άκουσμα, οπότε δεν θα ακουγούντοσαν και τόσο ευχάριστα. Ευχαριστώ πάντως

 

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ατμόσφαιρα που έχουν τα κομμάτια μου άρεσε πάρα πολύ!... :) ;)

 

Γιατί όμως ακούγονται μονοφωνικά??....Χάνουν πάρα πολύ εξαιτίας της μονοφωνίας...

 

Ευχαριστώ. Η μονοφωνία μάλλον είναι από δικό μου λάθος που μέχρι σήμερα δεν είχα προσέξει. Θα το τσεκάρω και θα σου πω. Αλλά εννοείς ότι ακούς το ίδιο πράγμα από left-right ή ότι ακούς μόνο ένα από τα δύο?

 

Στα ακουστικά μου τα πάντα ακούγονται στο κέντρο...δεν νομίζω πάντως ότι ακούω μονάχα το ένα κανάλι...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ατμόσφαιρα που έχουν τα κομμάτια μου άρεσε πάρα πολύ!... :) ;)

 

Γιατί όμως ακούγονται μονοφωνικά??....Χάνουν πάρα πολύ εξαιτίας της μονοφωνίας...

 

Ευχαριστώ. Η μονοφωνία μάλλον είναι από δικό μου λάθος που μέχρι σήμερα δεν είχα προσέξει. Θα το τσεκάρω και θα σου πω. Αλλά εννοείς ότι ακούς το ίδιο πράγμα από left-right ή ότι ακούς μόνο ένα από τα δύο?

 

Στα ακουστικά μου τα πάντα ακούγονται στο κέντρο...δεν νομίζω πάντως ότι ακούω μονάχα το ένα κανάλι...

 

 

 

Ουπς. Μπερδεύτηκα τώρα. Εννοείς ότι δεν έχουν αίσθηση στερεοφωνίας λοιπόν? Σε ρωτάω γιατί δεν ξέρω μήπως έκανα καμιά πατάτα όταν τα έκανα μουπουθρου και τα ανέβασα...

Btw συγχαρητήρια για το τελευταίο κλιπάκι που ανέβασες....τέλειο phrasing ;)

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ουπς. Μπερδεύτηκα τώρα. Εννοείς ότι δεν έχουν αίσθηση στερεοφωνίας λοιπόν? Σε ρωτάω γιατί δεν ξέρω μήπως έκανα καμιά πατάτα όταν τα έκανα μουπουθρου και τα ανέβασα...

Btw συγχαρητήρια για το τελευταίο κλιπάκι που ανέβασες....τέλειο phrasing ;)

 

Thanks!.. ;)

Ναι αυτό εννοώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια μου άρεσε και θα είναι ένα από τα CD που θα αγοράσω.

 

Φυσικά η ηχογράφηση είναι ολίγον χάλια αλλά αυτό δεν με εμποδίσει από το να τα ακούω ξανά και ξανά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου