Προς το περιεχόμενο

Ο Κλειδαράς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγαπητέ παναγιώτη το thread όμως ΔΗΜΟΣΙΩΣ κλειδώθηκε. άρα και δημοσίως η ΕΝΣΤΑΣΗ.

Α Υ Τ Α

 

η δε φράση σου : Τώρα το αν γίνεται με δόλο προς κάποιον ή οτιδήποτε άλλο, ποσώς μας ενδιαφέρει ας πλακωθείτε με πμ. : με αφήνει άφωνο. μπράβο και εις ανώτερα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ ακόμα ψάχνω ένα θέμα που ξεκίνησε χαβαλεδιάρικα και το εξαφάνισε κάποιος ποντικούλης. Ή να πω η Μάρθα Βούρτση;

Οπότε αν είναι κλειδωμένο και εμφανές, μάλλον καλύτερα; ??? ??? ??? ??? ???

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Y.G.Παρατηρώ επίσης οτι αντιγράφεις κάποιον άλλο σε συμπεριφορά κ τραβάς όλες τις μύγες,κουνούπια κ λοιπά ζάζαλα σαν το μπλέ φώς στα φαστφουντάδικα κ τα κρεοπωλεία. Πες μου έκανες κ κρεοπώλης πρίν το νόιζ.Τέλος!!! :P

 

Τι εννοείς trigga; Σε ποιον αναφέρεσαι;

 

Ψάξε ψάξε κ θα τον βρείς, στο βρακί σου τον φορείς.Γιό (Τι ρίμες βραδυνές είναι αυτες πάλι):P

 

 

Υ.Γ.Παιδια απ τη νεκροψία μου προς το νόιζ κρίνει οτι το boss yameth ορθώς έπραξε κ εμμέσως έδωση τη λυση στο πρόβλημα.Kontras καλό παιδί, για μεταλ κάνει όμως??

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=159299.0

 

Θέλει διακοπές το προσωπικό του νόιζ κ ιδίως οι δραστήριοι τύποι.......Σαν εμένα δηλαδή.Μίστερ στόλλα μαζί με το κιθαρέτο παίζει κ κανα εισητήρι για κανα Φίτζι ή καμμια μπαχάμα ή κ Χαβάη ρε παιδί μου, κάτι να ξεσκασουμε κ μεις οι βιοπαλεσταί

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δε φράση σου : Τώρα το αν γίνεται με δόλο προς κάποιον ή οτιδήποτε άλλο, ποσώς μας ενδιαφέρει ας πλακωθείτε με πμ. : με αφήνει άφωνο. μπράβο και εις ανώτερα.

 

εννοώ, λύστε τις διαφορές σας και τα ΟΠΟΙΑ προβλήματα έχετε με πμ....τα "προσωπικά" σας με αφήνουν αδιάφορο....δηλ το αν εσύ έχεις πρόβλημα με τον τάδε λύστο μαζί του και όχι δημοσίως....

το thread κλειδώθηκε δημοσίως και όπως ανέλυσα ΕΥΛΟΓΑ....Διαφωνείς;

 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ: ΟΠΩΣ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΑΔΙΚΩΝΤΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ Δ Ι Α Φ Ω Ν Ω ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΟΡΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε ψάξε κ θα τον βρείς, στο βρακί σου τον φορείς.Γιό (Τι ρίμες βραδυνές είναι αυτες πάλι):P

 

Ε, δεν είμαστε καλά βραδυάτικα...

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aback, έχεις καταλύσει κάθε έννοια λογικής συμπεριφοράς. Φωνάζεις, διαμαρτύρεσαι και επαινείς αγενείς συμπεριφορές. Το αστείο είναι ότι το έκανες πριν μάθεις τι συνέβη, αλλά συνεχίζεις να το κάνεις αφού έμαθες τι συνέβη.

 

Ο panagiotis έχει δίκηο λέγοντας ότι δεν δικαιούστε επί τέτοιων αφορμών να κάνετε το φόρουμ οικόπεδο. Υπάρχουν τόσα θέματα στα οποία θα μπορούσατε να συμμετέχετε αν θέλετε, αλλά όχι... πρέπει να κάθόμαστε και να διαβάζουμε αυτά τα πράγματα...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό σε συμφέρει αυτό λες. λοιπόν το μήνυμα ελήφθη. ΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΘΕΣ. όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

και επαναλαμβάνω πως σε καμμία περίπτωση στο λόγο της ανδρικής μου τιμής, δεν έχω πρόθεση δημιουργίας thread ως βήμα ύβρεων προς το πρόσωπό σου. όποιος βρίζει είναι άξιος της μοίρας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου