Προς το περιεχόμενο

Εγκαταλείποντας την Μουσική.....


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα , τσογλάνια είναι αυτοί που δεν παίζουν καλή κιθάρα και παρ'όλα αυτά έχουν ακριβό εξοπλισμό??  ::)

 

τον εαυτό μου τον βγάζω απ'έξω γιατί ως γνωστόν δεν παίζω κιθάρα αλλά κι-κι-κιθάρα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Spy αει για κανα μπανιο.

Ο Παπακων/νου αν και καλος μου γνωστος, μουσικα δεν μου λεει (ποτε δε μου λεγε) τιποτα και το ξερει κι ο ιδιος.

Τωρα τα κουμουνιαρικα, προλεταριατα και τα λοιπα, στους φοιτητες οχι σε μενα. Τιποτα σε νοτες εχεις? (Με distortion αν δε σου κανει κοπο)

 

(Ρε, μηπως η περιγραφη μου για τα ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ταιριαζει σε πολλους εδω μεσα?)

 

Longshadow, νομιζω οτι ειπα ΑΚΡΙΒΩΣ τι πιστευω. Αυτο πιστευω ΕΓΩ. Αν εσυ αυτο που θελεις να διαβασεις μεσα απο αυτα που γραφω ειναι αυτο που αναφερεις, τοτε αυτο θα ναι (για σενα)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Ο Παπακων/νου αν και καλος μου γνωστος, μουσικα δεν μου λεει (ποτε δε μου λεγε) τιποτα και το ξερει κι ο ιδιος.

....

 

Του το είπες ευθέως ή το κατάλαβε από το ψυχρό σου βλέμμα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι απλα τσαντιζομαι να βλεπω αχρηστα τσογλανια με καλες κιθαρες (για να το πω απλα)  ;)

 

Πάνω σ'αυτό βασίστηκα...

Sorry αν κατάλαβα κάτι λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέις-λάουντ ναούμ βράζει το ροκομεταλοαίμα σου έ?Μήπως είσαι σε φάση "ελα στο παρκάκι του Αγιου Γιώρη ρε νουνί να σε δείξω τα κονέ μου" ? :P

 

Το θέμα ήταν λίγο της σφαλιάρας, τώρα το κάναμε κρυσφύγετο για δαρμένες αμαζόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέις-λάουντ ναούμ βράζει το ροκομεταλοαίμα σου έ?Μήπως είσαι σε φάση "ελα στο παρκάκι του Αγιου Γιώρη ρε νουνί να σε δείξω τα κονέ μου" ? :P

 

Το θέμα ήταν λίγο της σφαλιάρας, τώρα το κάναμε κρυσφύγετο για δαρμένες αμαζόνες.

 

Trigga, δεν εβαλα εγω αναφορα σε κουμουνοτραγουδα κι αλλα λοιπα "πορδισματα". Το οτι τον ξερω τον ανθρωπα ειναι συμπτωση. Αν εβαζε του Νινου δεν θα τον ηξερα  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε λυπησω ρε τριγκερ αλλα ΔΕΝ ειμαι. Βεβαια ΑΥΤΑ που ακουγαμε τοτε (μιας και εισαι και ψιλοπιτσιρικος) θεωρουνταν ΚΑΡΓΑ μεταλια και ατσαλια μαζι. Judas Priest το 83? ουουουουο μεταλαααααα. Τωρα με αυτα που κυκλοφορανε μπορει να τους δεις τους τοτε δισκους τους και σε jazz ραφι  ;D

Για το ξυλο το κανονιζουμε... θα κατσω να τις φαω ρε, να, τοσο σε αγαπαω

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spy αει για κανα μπανιο.

Ο Παπακων/νου αν και καλος μου γνωστος, μουσικα δεν μου λεει (ποτε δε μου λεγε) τιποτα και το ξερει κι ο ιδιος.

Τωρα τα κουμουνιαρικα, προλεταριατα και τα λοιπα, στους φοιτητες οχι σε μενα.

Για μπάνια θα πάω τον Αύγουστο. Εδώ που είμαι κάνει κρύο και δεν το έχω ανάγκη. Επίσης, δεν είμαι κομμουνιστής, δεν είμαι φοιτητής και ούτε έχω φοιτητές.

 

(Ρε, μηπως η περιγραφη μου για τα ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ταιριαζει σε πολλους εδω μεσα?)

Προσωπικά, αν ήταν να με χαρακτηρίσουν "τσογλάνι" ή "γραφικό", θα προτιμούσα 1000 φορές το "τσογλάνι". :)

 

ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ. ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου