Προς το περιεχόμενο

Tama imperialstar vs Sonor 1007


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δέχονται και τραπεζικό έμβασμα, το οποίο συνηθίζεται στο γερμανικό eBay. Και οι συγκεκριμένοι πωλητές είναι καταστήματα και κατά τη γνώμη μου αξιόπιστοι όσο και ο Thomann.

Επίσης, μπορείς να ρωτήσεις για Accent CS Custom και Custom Elite στο Νάκα, και για Catalina Maple στο Γαβρήλο.

Catalina Maple έχει και ο Thomann, σε τιμές πολύ κοντά σε αυτές της Imperialstar και της 1007. Και επιμένω ότι είναι καλύτερη.

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για ebay υπολόγισε και 100-150ευρώ μεταφορικά. Το gretsch πάντως είναι μούρλια αν και θα χρειαστεις πιατίνια. Αφού διαθέτεις τόσα χρήματα δεν μαζεύεις λίγα ακόμα να πάρεις κάτι καλύτερο-όχι ότι τα imperialstar είναι μάπα αλλά...-.

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sid=0070707e5870fb4e91cd9957d7510aac&xsid=0070707e5870fb4e91cd9957d7510aac&sw=export&x=0&y=0

δεν είναι απαραίτητα  πολύ καλύτερο αλλά αξίζει το κάτι παραπάνω.Θέλει πιατίνια.

 

Κάνεις έναν συνδυασμό με τα sabian B8 στα 740ευρώ.

http://www.thomann.de/gr/prod_cbundle_382.html?gk=draddsfl&cbcid=2408&art=105923

και έχεις καλύτερο σετάκι και καλύτερα πιατίνια! ;) ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Gretsch μου γυάλισαν το μάτι  ;D , και πιο συγκεκριμένα το 100% maple !!! Hardware έχω από τ παλιά μου ντραμς και το πολύ πολύ αν πάλιωσε παίρνω καινούριo , δεν θα μου κοστίσει πολύ. Δυστυχώς η Gabriel έχει εγκαταστάσεις στ Αθήνα και εγώ μένω Θεσσαλονίκη. Ξερεί κανείς ποιος φέρνει Gretsch στ Θεσσαλονίκη ; ;)

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εάν δεν έχει αλλάξει κάτι τα Sonor 2007 εύκολα τα βρίσκεις ελλάδα στο 700αρι,birch βέβαια αν δε κάνω λάθος το ξύλο. Στα χρήματα αυτά πάντως γίνεται χαμός αφού κάθε μεγάλη εταιρία έχει από ένα σετάκι ;)

www.myspace.com/thomasnastos

www.thomasnastos.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω τα tama ειναι παστα οχι  ξυλο.

κι εγω σε αυτα τα λεφτα θα κοιταζα φουλ σε μεταχειρισμενα

παστα οπως ηταν παλια τα σουινγκ σταρ ,ενα φυλλο ξυλου και γυρω γυρω συνθετικο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου