Προς το περιεχόμενο

Tama imperialstar vs Sonor 1007


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να'ρθει η Δευτέρα να πάρω να μάθω !!! Έχω καραπορωθεί  :o 8) :o

 

Ρε παιδιά τα χω φτίσει...Μπήκα στο site του Drumland www.drumland.gr και κάτω κάτω μου βγάζει διεύθυνση "Αλεξάνδρου Παπαναστασίου 93" και τηλέφωνο "2310-909554".Εν τω μεταξύ εγώ προσπάθησα να επικοινωνίσω τηλεφωνικώς για να μάθω , αλλά όταν παίρνω τηλ σε αυτό τον αριθμό μου λέει χαρακτηριστικά "ο αριθμός που καλέσατε δεν λειτουργεί προσωρινά για τεχνικούς λόγους" ... και τέτοιες παπαριές.Πήρα τις πληροφορίες καταλόγου και ρώτισα για το τηλέφωνο του μαγαζιού και μου λένε δεν υπάρχει καταχώριση μ'αυτό το όνομα και τους είπα την οδό και μου λένε εκεί έχει ένα μαγαζί με είδη γάμου :o !! Ύστερα μπαίνω στο internet και κάνω αναζήτηση τον αριθμό που έχουν βάλει στο site τους και μου βγάζει "Drumland Studios" σε άλλη διεύθυνση "Καρακάση & Αρτέμιδος γωνία".Τι παίζει  >:( ;;;; Μπορεί κάποιος να μου καθαρίσει το τοπίο  :-[ ;

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είναι δίπλα σχεδόν από μαγαζί με μοτοσυκλέτες πάνω στην παπαναστασίου εκτός και αν μετακόμισαν.

 

Οκ , αφού δεν μπορώ να επικοινωνίσω τηλεφωνικώς  ::) θα το περάσω από κει μια βόλτα . Ευχαριστω  :)

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου