Προς το περιεχόμενο

ενα mail που μου ηρθε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις δικιο. Λαθος μου.

 

Αλλα παραπανω δηλωσα οτι δεν ασχολουμαι με τα πολιτικα γενικως.

 

 

απλα απ'οτι φαινεται η πηγη ειναι αριστεριζουσα και δεν ηθελα να φανει οτι ειμαι εγω ο "προπαγανδιστης".

 

ανιμα, ειδες οτι ο σταρ μου την ειπε πιο ευγενικα και ξηγηθηκαμε ωραια.

 

anyway... δεν αντιδρουν ολοι το ιδιο.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε μου άρεσαν ούτε οι αφορισμοί, ούτε το ύφος γραφής, που υποδηλώνει ότι ο γράφων κατέχει την απόλυτη αλήθεια που διαφεύγει από τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς. Είναι γνωστό άλλωστε ότι οι πιο νοσηρές ιδεολογίες ξεκίνησαν/ξεκινούν από τη διόγκωση και τη λάθος ερμηνεία ΥΠΑΡΚΤΩΝ προβλημάτων.

 

WOW  ;)

+2112  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν αντιδρουν όλοι το ίδιο.

Επίσης το να κάνεις τόσο σοβαρές δηλώσεις(δεν έχει σημασία το τι πιστεύεις) που γίνονται με ελαφρά τη καρδια, ε αν μη τι αλλω, ειναι προκλητικό και ειδικά μετα την δήλωση σου ότι δεν ασχολείσαι με τα πολιτικά. Αφου δεν ασχολείσαι, πως ξέρεις οτι "ευτυχώς που δεν είμαι "τάδε""?

 

Τεσπα.

 

Το κείμενο λέει καποιες αληθειες, αλλά έχει ένα τρόπο εκφρασης αυτός που το έγραψε, που ειναι σαν να σου λεει να τον αγνοησεις.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κειμενο κ το περιοδικο δεν μου φανηκαν καθολου αριστερα,μαλλον απο την αλλη πανε,αλλα δεν εχει πολυ σημασια.

 

Η τεχνοτροπία του ειναι λαϊκιστική μπλέκοντας θέματα Γιώργου Αυτιά (λαϊκές αγορες,διακοπές,ακριβεια γενικοτερα),ανακριβειες και ψεματα (ασσυμετρη απειλή για τις φωτιές,κοινωνιολογικες διαπιστωσεις καφενιεου)  και σκετες ηλιθιοτητες που στερουνται καθε λογικης (εξωφυλλο:ΜΜΕ και γκέι κουλτουρα)

 

Το πιο ασχημο ειναι οτι μετα απο αυτο το παραληρημα θυμαται την παιδεια και την κοπαναει (με τι μουτρα?).Στο μονο που εχει δικιο ειναι οτι προκαλλει θλίψη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν ασχολείσαι, πως ξέρεις οτι "ευτυχώς που δεν είμαι "τάδε""?

 

Ξερω πολυ καλα οτι δεν ειμαι ουτε με τους ταδε ουτε με τους δεινα....

 

Το κείμενο λέει καποιες αληθειες, αλλά έχει ένα τρόπο εκφρασης αυτός που το έγραψε, που ειναι σαν να σου λεει να τον αγνοησεις.

 

Εγω εκεινες τις αληθειες ηθελα να τονισω αλλα το θεμα τραβηξε μακρια.

 

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@alderbody

 

τα mail αυτα δεν πανε οπου να ναι. προφανως απο καπου εχουν το mail σου αρα το δεν ανηκεις ουτε στους μεν ουτε στους δε μπορω να μην το αμφισβητησω.

 

επισης εχεις ποσταρει ενα κειμενο και ενα λινκ απο ενα περιοδικο που εκτος οτι ειναι καθαρα πολιτικου περιεχομενου οι πολιτικοι χωροι που κινουμαι τους εντασουν σε φασιζοντες και σοβινηστες.

 

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω πολυ καλα οτι δεν ειμαι ουτε με τους ταδε ουτε με τους δεινα....

 

Εγω εκεινες τις αληθειες ηθελα να τονισω αλλα το θεμα τραβηξε μακρια.

 

 

 

 

1) Koίτα, άλλο είναι να βρίσκεις τον εαυτό σου κάπου ιδεολογικά και άλλο το να μην υποστηρίζεις κάποιο κόμμα.

 

2)Δεν τράβηξε ιδιαίτερα μακριά, απλά με τον τρόπο που γράφει, φαίνεται ποιόν χώρο αντιπροσωπεύει(δεν υποννοώ κάτι για σένα) και πέρα από αυτο,με τον τρόπο που γράφει, μου θυμίζει τους φωστήρες που ξέρουν τα πάντα και κρίνουν τα πάντα, αλλά από που αλλού? Πίσω από ένα πληκτρολόγιο.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κειμενο κ το περιοδικο δεν μου φανηκαν καθολου αριστερα,μαλλον απο την αλλη πανε,αλλα δεν εχει πολυ σημασια.

 

Η τεχνοτροπία του ειναι λαϊκιστική μπλέκοντας θέματα Γιώργου Αυτιά (λαϊκές αγορες,διακοπές,ακριβεια γενικοτερα),ανακριβειες και ψεματα (ασσυμετρη απειλή για τις φωτιές,κοινωνιολογικες διαπιστωσεις καφενιεου)  και σκετες ηλιθιοτητες που στερουνται καθε λογικης (εξωφυλλο:ΜΜΕ και γκέι κουλτουρα)

 

Το πιο ασχημο ειναι οτι μετα απο αυτο το παραληρημα θυμαται την παιδεια και την κοπαναει (με τι μουτρα?).Στο μονο που εχει δικιο ειναι οτι προκαλλει θλίψη. :)

 

εγω παντως ακομα και τωρα εξακολουθω και δεν χαραμιζω το bandwidth μου να επισκευτω τη σελιδα τους.

 

Δεν με ενδιαφερει τι ειναι και ποιοι ειναι, απλα ποσταρισα το κειμενο που μου ηρθε με μειλ. Δεχομαι οτι το υφος ειναι καπως, αλλα η κατασταση "εκει εξω" δεν ειναι και η καλυτερη....

 

αρκετα ασχοληθηκαμε με δαυτους και ξεφυγαμε απο την ουσια που ειναι οτι η ΝεοΕλλας ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

 

διαφωνουμε κι εδω?...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@alderbody

 

τα mail αυτα δεν πανε οπου να ναι. προφανως απο καπου εχουν το mail σου αρα το δεν ανηκεις ουτε στους μεν ουτε στους δε μπορω να μην το αμφισβητησω.

 

επισης εχεις ποσταρει ενα κειμενο και ενα λινκ απο ενα περιοδικο που εκτος οτι ειναι καθαρα πολιτικου περιεχομενου οι πολιτικοι χωροι που κινουμαι τους εντασουν σε φασιζοντες και σοβινηστες.

 

 

 

δεν καταλαβα... τι πας να μου προσαψεις ρε Shadowalker?

 

και αν εσυ δεν κανεις πολιτικη κουβεντα τωρα, τοτε ποιος κανει?

 

gimme a break ρε φιλε μεσημεριατικα...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου