Προς το περιεχόμενο

ενα mail που μου ηρθε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρειάζεται απαραίτητα να φοβηθεί κανείς από το κείμενο αυτό. Το διαβάζουμε και κρίνουμε εμείς το τί θα κρατήσουμε. Σκοπός του μπορεί να είναι να μας βγάλει στους δρόμους, και να κάνουμε επανάσταση, δε με απασχολεί αυτό.

Εμείς απλώς ας θορυβηθούμε κι ας το σκεφτούμε λιγάκι.

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο το περιοδικο και ουτε καν μπηκα στον κοπο να ανοιξω το λινκ.

 

εγω απλα μετεφερα το μειλ που μου ηρθε. Το λινκ το παρεθεσα για να δειξω οτι αυτα δεν ειναι δικα μου.

 

Αν εχει οντως πολιτικο orientation λυπαμαι γιατι δεν ασχολουμαι...  edit

 

Δεν κανω καμια προπαγανδα, απλα συμφωνω οτι η "Νεα" Ελλαδα ειναι εντελως μπουρδελο.

 

Σιγουρα πανω σ'αυτο το "πτωμα" πατανε και οι διαφοροι "προπαγανδιστες" για να πουλησουν τον "παπα" τους.

 

Στο ιδιο καζανι ειναι κι αυτοι.

 

Μη μου πειτε ομως οτι τα πραματα ειναι καλα σ'αυτη τη χωρα...   :o

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου άρεσαν ούτε οι αφορισμοί, ούτε το ύφος γραφής, που υποδηλώνει ότι ο γράφων κατέχει την απόλυτη αλήθεια που διαφεύγει από τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς. Είναι γνωστό άλλωστε ότι οι πιο νοσηρές ιδεολογίες ξεκίνησαν/ξεκινούν από τη διόγκωση και τη λάθος ερμηνεία ΥΠΑΡΚΤΩΝ προβλημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται απαραίτητα να φοβηθεί κανείς από το κείμενο αυτό. Το διαβάζουμε και κρίνουμε εμείς το τί θα κρατήσουμε. Σκοπός του μπορεί να είναι να μας βγάλει στους δρόμους, και να κάνουμε επανάσταση.

Εμείς απλώς ας θορυβηθούμε κι ας το σκεφτούμε λιγάκι.

 

+1  ;)

 

και προς Θεου, δεν ειμαι αριστερος...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου άρεσαν ούτε οι αφορισμοί, ούτε το ύφος γραφής, που υποδηλώνει ότι ο γράφων κατέχει την απόλυτη αλήθεια που διαφεύγει από τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς. Είναι γνωστό άλλωστε ότι οι πιο νοσηρές ιδεολογίες ξεκίνησαν/ξεκινούν από τη διόγκωση και τη λάθος ερμηνεία ΥΠΑΡΚΤΩΝ προβλημάτων.

 

άψογος.

 

όντως οι πολιτικές συζητήσεις απαγορεύονται και είναι μαθηματικώς βέβαιο ότι το εν λόγω τόπικ θα οδηγηθεί σε αντιπαράθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kλαπ-κλαπ. Μπουγατσα τώρα ή μετα?

 

 

τωρα. ανιμακο, ειρωνιες αλλου  :)

 

 

Νταξει δεν ειναι πολιτικη συζητηση. Νομιζω θεματα περι μαλ@κιας της ΝεοΕλληνικης πραγματικοτητας εχουν παιξει πολλες φορες.

 

Αν παρολα αυτα οι μοδουλατοροι κρινουν οτι εμπιπτει στην εν λογω κατηγορια, ας το κλεισουν το Θεμα.

 

 

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα. ανιμακο, ειρωνιες αλλου  :)

 

 

Νταξει δεν ειναι πολιτικη συζητηση. Νομιζω θεματα περι μαλ@κιας της ΝεοΕλληνικης πραγματικοτητας εχουν παιξει πολλες φορες.

 

Αν παρολα αυτα οι μοδουλατοροι κρινουν οτι εμπιπτει στην εν λογω κατηγορια, ας το κλεισουν το Θεμα.

 

 

 

 

 

alderbody το "προς θεού δεν είμαι αριστερός" είναι μία πολιτική δήλωση, και μάλιστα απαξιωτική. εξού και η ειρωνική απάντηση. πολλοί συμμερίζονται τους προβληματισμούς σου, αλλά η διατύπωση αυτών έχει μεγάλη σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου