Προς το περιεχόμενο

ενα mail που μου ηρθε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μειλ μου ηρθε απο forward του forward, ώ forward...

 

οπως ακριβως ερχεται ενα φειγ βολαν απο το αερα στα ποδια. Κοντοστεκεσαι, το διαβαζεις και συνεχιζεις το δρομο σου... Ενιοτε το αγνοεις παντελως και συνεχιζεις.

Επειδη ομως παντου και παντα υπαρχει εστω και ενα μοριο αληθειας καλο ειναι να κοιταμε ολες τις οψεις της οποιας πραγματικοτητας.

κατι το οποιο πολλοι δεν το κανουν.  ...καταλαβες Shadowalker?  ;)

 

αν νομιζεις οτι εγω σου εθιξα τον πολιτικο χωρο, λυπαμαι. 

 

σε παρακαλω ομως μην συνεχιζεις με την εμμονη οτι εγω προωθω τετοια πραματα. Δεν θα μπω στη δινη που προσπαθεις να με βαλεις....

 

σαν Foward μπορω να το δεχτω OK. παρολαυτα αν κοιταξες τη σελιδα που ποσταρεις σαν πηγη θα δεις διαφορα ρατσιστικα και εθνικιστικα θεματα(η gay κουλτουρα των ΜΜΕ,εθνικισμος-πατριωτισμος-νεος φασισμος κλπ αλλα ωραια). να κοιταμε ολες τις αποψεις αλλα δε νομιζεις καποιοι που υποστηριζουν τετοιες ιδεες αυτοαναιρουνται απο μονοι τους.

 

αυτο που με ενοχλει ειναι οτι ολη η συζητηση πανω στα χαλια της χωρας αυτης στηριζεται σε ενα προπαγανδιστικο κειμενο με πολιτικες αιχμες απο ενα χωρο σε αλλους, και πολιτικες προεκτασεις σε ακροδεξιες ιδεες.

 

αν ποσταρα εγω καποιο κειμενο απο αναρχικες(που παραδεχομαι οτι ειναι ακραιος χωρος αν και κακοποιημενος βαναυσα στην ελλαδα απο τους ιδιους) αναλυσεις τι αντιδρασεις θα δεχομουν?

 

δεν το κανω εγω το θεμα πολιτικο ειναι απο την αρχη πολιτικο.

 

καταλαβαινεις τι εννοω τωρα?

 

 

 

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πολιτικη και αληθεια ειναι δυο οροι μαλλον ...αντιδιαμετρικοι.

 

 

τη σελιδα τους δεν προκειται να την επισκευθω.

ασε που μπορει να μου παρουν και τη διευθυνση και με κανουν spammer-φερεφωνο και μετα ποιος σε ακουει...

 

Θα επαναλαβω ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ: Το λινκ το εδωσα για να φανει ποιανου ειναι και ΟΧΙ για να κανω διαφημηση ή οτιδηποτε.

 

Η αποψεις καλο ειναι να ακουγονται απο οπου κι αν προερχονται και ο καθενας με βαση το κριτιριο του επιλεγει τι να κρατησει και τι να απορριψει.

 

Αν ειναι φαιδρες ή ακραιες θα φανει (οπως φανηκε και οπως θα φαινοταν σε αντιστοιχη περιπτωση αλλου "χωρου") και ο καθενας θα παρει αυτο που θελει (ολα, λιγο ή τιποτα)

 

Απλα πραματα, αλλα για να τα δεις καθαρα πρεπει να εισαι μακρια (γενικα μιλαω, οχι σε σενα shadow).

Εξω απ'το χορο. για να λες και πολλα τραγουδια, κατα τη λαϊκη ρυση...  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αν ποσταρα εγω καποιο κειμενο απο αναρχικες αναλυσεις τι αντιδρασεις θα δεχομουν?

 

 

το ιδιο θα γινοταν,μην ανησυχεις,εχει ξαναγινει :)

 

@alderbody: ελεγχουμε τι δημοσιευουμε,μην περηφανευεσαι για το γεγονος οτι δεν πατησες το λινκ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@alderbody: ελεγχουμε τι δημοσιευουμε,μην περηφανευεσαι για το γεγονος οτι δεν πατησες το λινκ... :)

 

δικιο εχεις. μεγαλη μaλακiα μου. Πιστεψε με, ΔΕΝ θα το ξανακανω...

 

μεσα σε λιγη ωρα εγινα απο κομμουνιστης εως ακροδεξιος... 

 

αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας...

 

 

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, σοβαρά τώρα, μην δίνετε σημασία σε ένα κείμενο που από την βάση του είναι εσφαλμένο. Είναι γνωστό πως για να πάρεις το οικόπεδο ενός Έλληνα αρκεί να προφέρεις την μαγική λέξη "αντιπαροχή". Οπότε η συνομωσιολογία περί μεγάλων δυνάμεων, καταρρίπτεται ωσαν πύργος απο τραπουλόχαρτα.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Βγάζετε νούμερα απ το μυαλό σας (ειδικά το 50% που στην πραγαμτικότητα είναι 75 με έστειλε)

2. Σιγά μη φταίει η κατάθλιψη για τα χάλια μας. Πολύ επιδερμική προσέγγιση και τελείως αστήριχτη

 

Και όμως αν δεν είναι ακόμα το 75% θα γίνει σύντομα!σύμφωνα με έρευνες η κατάθλιψη θα είναι το πρωταρχικό πρόβλημα υγίειας τα επόμενα έτη που θα κληθεί να αντιμετωπίσει o ιατρικός κόσμος!ο αναπτυγμένος κόσμος έχει επιδωθεί σε ανελέητο κυνήγι της "ευτυχίας" και δεν έχει χρόνο για να μπορέσει να συνομιλήσει με την αποτυχία και τη θλίψη του!ας φαίνεται κωμικοτραγικό,αλλά υπάρχουν περιπτώσεις που γονείς δίνουν αντικαταθλιπτικά στα παιδιά τους γιατι δε μπήκαν στην ομάδα ποδοσφαίρου η γιατί δεν πήραν 10 στο διαγώνισμα και λυπούνται (σε όλο αυτό βάζουν φυσικά και το χεράκι τους οι φαρμακοβιομηχανίες...),καθώς δεν έχουν το χρόνο να τους μιλήσουν!

 

Συγνώμη για το οφ-τοπικ ;)!αλλά η προσέγγιση δεν είναι καθόλου επιδερμική...κράτος,έθνος η όπως αλλιώς θέλετε πείτε το είμαστε όλοι εμείς και αν εμείς δεν μπορούμε να κοντρολάρουμε τους εαυτούς μας...τότε πάμε όλοι μαζί από το κακό στο χειρότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μεσα σε λιγη ωρα εγινα απο κομμουνιστης εως ακροδεξιος... 

 

αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας...

 

 

δυστηχος αυτο γινετε παντα σε τετοιες συζητησεις μεσα σε Forum.

επαθες κ εμαθες!  :P :D ;)

για αυτο κ εγω τις εχω κοψει εδω κ καιρο! ;)

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς φέρνουμε αντικαταθλιπτικά από Αμερική;  ???  :P :P

 

Γιατί τα ίδια θα βρείς και εδώ!αυτό είναι το νόημα της παγκοσμιοποίησης :P,εκτός αν θες vintage pills οπότε πάω πάσο :P!επίσης καλό θα ήταν να ανεβάσουμε και ένα DIY για αντικαταθλιπτικα και mods που μπορούν να γίνουν σε αυτά  :P :P :P :P :P;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου