Προς το περιεχόμενο

ενα mail που μου ηρθε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πώς φέρνουμε αντικαταθλιπτικά από Αμερική;  ???  :P :P

 

εχει και ο Λιωmann....  ;)  ;D

 

εκτός αν θες vintage pills οπότε πάω πάσο :P!επίσης καλό θα ήταν να ανεβάσουμε και ένα DIY για αντικαταθλιπτικα και mods που μπορούν να γίνουν σε αυτά 

 

Η Ελληνικη φυση ειναι γεματη απο DIY αντικαταθλιπτικα...    8)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ψιλοκαλα τα λεει το mail με μια διαφορα.......Οτι ολα αυτα τα καναμε ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ χωρις την προτροπη, η το σκοτεινο σχεδιο τριτων........για ολα οσα λεει ανεξαιρετως την αποκλειστικη ευθυνη την φερουμε εμεις ως καταναλωτες, αγροτες, ψηφοφοροι, φοιτητες.....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια τα λεει το mail με μια διαφορα.......Οτι ολα αυτα τα καναμε ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ χωρις την προτροπη, η το σκοτεινο σχεδιο τριτων........

 

οντως!  ειμαστε αυταρκεις στη μ@λακ1α!  (και πρωτος εγω που ξεκινησα τετοιο thread)

 

;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κατι τετοιο φανταστηκα κι εγω αλλα προσπαθουσα να συνδυασω τα αρχικα...

 

 

btw, αυτο ειναι το 1000οστο μου post στο noiz...  ;)

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τα junk mail με τις "αλήθειες" της ζωής που κάνουμε (ή δεν κάνουμε) όλοι forward δεν έχουν καμμία θέση στο Noiz. Απαγορεύονται.

 

Βρέθηκες να απολογιέσαι για κάτι που έχουν γράψει κάποιοι που ούτε το απαραίτητο bandwdth μιας επίσκεψης δεν χαραμίζεις, όπως λες, για να τους μάθεις, αλλά δημιουργείς ένα θέμα που το διαβάζει κόσμος και του δίνεις δημοσιότητα, αλλά και ένα λίνκ για να "αφυπνίσεις" τον κόσμο...

 

Κάτι δεν πάει καλά...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως, δεν βρισκω κανενα αδικο σ' αυτα που λεει...   :-\  :-X

 

Όσον αφορά εμένα, είναι πολύ πιθανό ότι ο συντάκτης αυτού του μηνύματος να είσαι εσύ ο ίδιος, ή κάποιος που γνωρίζεις προσωπικά. Αυτό ενισχύεται από το γεγονός ότι δεν το έλαβα σε κανέναν από τους 14 λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που έχω, ενώ κάθε μέρα λαμβάνω πάρα πολλά άσχετα πράγματα.

 

Η ακροδεξιά προέλευση του συγκεκριμένου ιδεολογήματος είναι παραπάνω από προφανής: αυτή η σκόπιμη ανάμιξη δεδομένων (όπως η νύξη για τα ψυχοφάρμακα) με φαντασιώσεις (όπως το ότι τρεις διανυκτερεύσεις κοστίζουν 1800 ευρώ) είναι συμπεριφορά που αποδιδεται στον άρχοντα του σκότους από τον συγγραφέα W.P. Blatty (ο Εξορκιστής), ήτοι των κύκλων που θέλουν να προκαλέσουν ιερή οργή προκειμένου να εκμεταλευτούν καταστάσεις και να μας οδηγήσουν στον σκοταδισμό τους.

 

"Ακούτε όλα τα παραπάνω και δεν έχετε πλακώσει κανέναν" λέει ο συγγραφέας αυτής της ανοησίας. Δε μας λέει και το όνομά του, μήπως ξεκινήσουμε πλακώνοντας αυτόν; Δεν το ξέρει ότι οι υπερασπιστές του δίκηου ΠΟΤΕ δεν κρύβουν το όνομά τους;

 

Αίσχος.

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπλήρωμα : τον Σεφέρη τι τον έμπλεξε; Ο καημένος θα έκανε εμετό με την ητοπάθεια που αποπνέει αυτό το πράγμα...

 

Αίσχος (ξανά).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου