Προς το περιεχόμενο

Korg M50


korg_nikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γυρω στα 1500 θα κανει το 88αρι βαρυκεντρισμενο...Απο playback europe γυρω στα 950 το ειδα...Παλι αρκετα ακριβο για αυτο που προσφερει..Εκτος αν πληρωνουμε την σεξυ οθόνη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

2) η τιμη δεν θα ξεπερασει τα 1500 ευρω.

Οποτε αν βαζουν τοσο υψηλο πανω οριο...καταλαβαινετε :o :o :o

 

Τότε, καλά κρασιά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα θα πρεπει να συγκρινεται μονο με το x50!Δεν γινεται με αυτα μονο να 8εωρειται αντικαταστατης του TRITON!Προτιμω να δόσω τη διαφορα για ενα Μ3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρω στα 1500 θα κανει το 88αρι βαρυκεντρισμενο...Απο playback europe γυρω στα 950 το ειδα...Παλι αρκετα ακριβο για αυτο που προσφερει..Εκτος αν πληρωνουμε την σεξυ οθόνη :P

 

Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωνση για 88αρι ακόμα έχω την εντύπωση. Το 76άρι θα κυκλοφορήσει αργότερα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωνση για 88αρι ακόμα έχω την εντύπωση. Το 76άρι θα κυκλοφορήσει αργότερα.

 

 

 

Δεν εχω ψαξει για επισημες ανακοινώσεις αλλα δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά, τι φλασιά έχουν φάει εκεί στην Korg με τα 73άρια? Πόσο βολικό είναι ένα πληκτρολόγιο 6 οκτάβων C-C αντί για ένα 76άρι E-G, όπως είναι και πιο συνηθισμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τακτικη τους το τελευταιο καιρο ειναι να βγαζουν μια limited εκδοση του αρχικου μοντελου μετα απο κανα χρονο οπως εκαναν με το micro x

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου