Προς το περιεχόμενο

Ηacker στο noiz!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα να ηρεμησουμε λιγο!Δεν θα πλακωθουμε μεταξυ μας για εναν αυνανα!

Μην τον παρεξηγεις τον Roy ειναι λιγο νευρικος (& βιαστικος :wink: )αλλα κατα βαθος ειναι καλο παιδι :wink: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν θα πλακωθουμε μεταξυ μας για εναν αυνανα!

 

Σου ήρθε την ώρα που έγραφες ή την είδες σε λεξικό; :lol: :lol: :lol: [/b]

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λεξικο βεβαια...που καιρος για σχολειο οταν ημουν μικρος!με εφαγε η φαμπρικα... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα... γίνεσαι επιθετικός χωρίς λόγο. :wink:

Να με συγχωρεί η αφεντιά σου και πάλι yameth' date='αλλά δεν γίνομαι επιθετικός.Απλώς τυγχάνει να ξέρω τον mechmg93 και τους σχολιασμούς του και από αλλού....

 

Roy, γιατί φέρεσαι με αυτό το τρόπο; Το παιδί δεν είπε τίποτε που να προβοκάρει τέτοιες αντιδράσεις εκ' μέρους σου.

To παιδί με κατηγόρησε ότι την είπα στον yameth επειδή δεν έκανε update στο software.Aν

είχες δώσει την απαιτούμενη προσοχή στα posts μου θα έβλεπες ότι κάθε άλλο παρά αυτό έκανα.

 

Με λύπη μου σε ενημερώνω ότι κάνεις λάθος από την πρώτη στιγμή και όσον αφορά τους υπαινιγμούς σου για αμελείς αναβαθμίσεις του λογισμικού για το site και όσον αφορά την προσπάθεια σου να πατρονάρεις τον mechmg93 με το φοβερό σου επιχείρημα ότι ασχολείσαι 7 χρόνια με το Linux.

Aπό αυτά που έγραψα αυτό κατάλαβες;Μάλλον έχεις πολυ χαμηλή αντίληψη' date='η απλώς τη ...μύγα.Ημουν επίσης ο ΜΟΝΟΣ που προσφέρθηκε να βοηθήσει τον yameth (ασχέτως αν χρειάζεται τη βοήθειά μου η όχι)

 

 

Προσωπικά σου εύχομαι να τα χιλιάσεις, αλλά μένω κατάπληκτος για το ότι χρειάστηκαν επτά ολόκληρα χρόνια για να καταλάβεις πόσο ανώτερος είσαι από εκείνους που δεν ξέρουν Linux. Εκτός αν το ήξερες από την πρώτη στιγμή, ή αν είσαι μόνο 7 ετών.

To ήξερα από την πρώτη στιγμή.Τουλάχιστον δεν είμαι εγώ αυτός post-άρει λες και γράφει έκθεση 1ης γυμνασίου.

 

Μην τον παρεξηγεις τον Roy ειναι λιγο νευρικος (& βιαστικος :wink: )

Καλά,νευρικός είμαι,αλλά όχι και βιαστικός....παρατήρησα ότι δεν έχεις wah στη πεταλιέρα σου...ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! :P

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Roy, συνεχίζεις να εκτίθεσαι γράφοντας πράγματα που δεν ισχύουν. Είμαι σίγουρος πλέον ότι περνάς μία δύσκολη εβδομάδα. Κάνε μία προσπάθεια να μην την κάνεις δυσκολότερη.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

OK ας τελειώσει εδώ αυτό το θέμα.

Επικαλούμαι το "ανώτατο" αξίωμα στο forum και κλειδώνω τη κουβέντα.

Ας ασχοληθούμε με κάτι πιό δημιουργικό. Μουσική ας πούμε...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου