Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με αρχεία στο fm8


edessaios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και βέβαια εκτίμησα  την βοήθεια του boukas και την δικιά σου.Άλλωστε η το πόστ του boukas ήταν η αιτία που με έκανε να ξαναψάξω τι φταίει με το πρόγραμμα

 

.Το ζήτημα είναι ότι δεν πρέπει να δημιουργούμε προβλήματα από εκεί που δεν υπάρχουν.

 

that's all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα KSD αρχεία, είναι Kore Sound Files, δηλαδή αρχεία του Kore, όχι του FM8.

Εν' τούτοις είναι πάγια πολιτική μου να μην βοηθώ ανθρώπους που χρησιμοποιούν πειρατικά προγράμματα, ειδικά όταν προσπαθούν να μεταμφιέσουν την ασχετίλα τους και την ανικανότητά τους να εκφραστούν σε... αγένεια και αδιαφορία των άλλων.

 

Γεια σου έλληνα...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ εσύ μπορείς να βοηθάς τα παιδιά που έχουν χρήματα και αγοράζουν αυθεντικά τα προγράμματα.Δεν νομίζω ότι είναι αυτός σκοπός του φόρουμ.Άλλωστε ποιός είπε ότι το fm8 to έχω σπασμένο? :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ εσύ μπορείς να βοηθάς τα παιδιά που έχουν χρήματα και αγοράζουν αυθεντικά τα προγράμματα.Δεν νομίζω ότι είναι αυτός σκοπός του φόρουμ.

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να μην προωθεί το πειρατικό software, για μια πληθώρα λόγων που έχουν αναλυθεί στο παρελθόν. Ως εκ τούτου, ούτε και το troubleshooting πειρατικών προγραμμάτων είναι αποδεκτή πρακτική.

 

Άλλωστε ποιός είπε ότι το fm8 to έχω σπασμένο? :-X

Αν το είχες αυθεντικό, θα είχες απευθυνθεί απευθείας στο support desk της NI, δεν θα παρακάλαγες εδώ μέσα για βοήθεια. Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, μεγάλα παιδιά είμαστε.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την λογική σου,δεν θα υπήρχε καμοιά ερώτηση για κανένα πρόβλημα στο φόρουμ,αφού όλοι θα απευθύνονταν στην εταιρία.Άρα όλοι εδώ μέσα που θέτουν ερωτήματα για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν σε οποιοδήποτε πρόγραμμα σημαίνει ότι το έχουν πειρατικό?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ερωτήσεις που συνήθως απαντώνται είναι αυτές που έχουν να κάνουν με τη χρήση του προγράμματος (και όχι απλά θέματα που αναφέρονται στο manual) ή προβλήματα που ενδέχεται να οφείλονται σε διάφορους λόγους, άσχετους με το ίδιο το πρόγραμμα (κάρτα ήχου, σετάρισμα υπολογιστή, hardware κλπ).

 

Όλα τα υπόλοιπα δεν απαντώνται ή απλά γίνεται μια προτροπή του τύπου "διάβασε το manual". Eυτυχώς τα περισσότερα μέλη έχουν αντιληφθεί τη στάση του Noiz απέναντι στο πειρατικό software και ότι αν υπάρχουν κάποιες στιγμές δεν τηρείται απόλυτα, γίνεται τυχαία και όχι σκοπίμως.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω ξανατονίσει στο παρελθόν, στο μέτρο των δυνατοτήτων μου είμαι πρόθυμος να βοηθώ, αν βεβαίως είμαι σε θέση να δώσω μια καλή συμβουλή. Μερικές βεβαίως είναι πολύ απλές και λύνονται μέσω του μάνιουαλ, αλλά και τότε η βοήθεια δεν αργεί να έρθει ούτως ή άλλως.

 

Από την άλλη βέβαια, και σε παλαιότερο θρεντ που υπήρχε μια σοβαρότατη προστριβή μεταξύ εμού και κάποιου άλλου μέλους είχα τονίσει (εις μάτην) ότι σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις πειρατικών η βοήθεια είναι εντελώς ανεδαφική και τις περισσότερες φορές ΑΔΥΝΑΤΟ να δοθεί.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου