Προς το περιεχόμενο

Σαμιαμίδια! Kill em all!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιός θα διαμαρτυρηθεί αν δει τις άοσμες τελίτσες.

O fleamail

 

The Exterminator!

Eίπα...έχω ειδικότητα στα ποντίκια (στον μαραθώνα δεν έχουμε ποντίκια αλλά αρουραίους...)

 

Ας συνυπάρjουμε με τα ζώα... Ετσι είναι η ζωή.

You win some, you lose some.

Συμφωνώ...αλλά μην το παραχέσουνε!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

 

Ποιός θα διαμαρτυρηθεί αν δει τις άοσμες τελίτσες. Μια ηλ. σκουπίτσα χειρός και είσαι χάρμα! Απλά πρόσεξε μη ρουφήξεις και κανα ζωάκι παράλληλα.

Ας συνυπάρjουμε με τα ζώα... Ετσι είναι η ζωή.

You win some, you lose some.

+1000

 

 

Πάρη αν σκοτώσεις τα σαμιαμίδια θα σε καταγείλω στην Green Peace και μετά θα φέρω και θα αμολήσω στον χώρο καμμιά εικοσαριά καλοθρεμένα, πανβρώμικα και πραγματικά αντιπαθέστατα και κακομαθημένα ποντίκια ;D ;D ;D.....

 

αν θέλεις μπορείς να τα εκπαιδεύσεις χτίζωντας μικροσκοπικές τουαλέτες...ή για παραδειγματισμό να πας και να χέσεις και εσύ στις φωλιές τους ;D ;D ;D ;D ;D ;D

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παραδειγματισμό να πας και να χέσεις και εσύ στις φωλιές τους ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αυτό ψοφάω να το δω live.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Eίπα...έχω ειδικότητα στα ποντίκια (στον μαραθώνα δεν έχουμε ποντίκια αλλά αρουραίους...)

Να σε καλέσω για κανα καφέ τότε ντε...

 

γιατί εδώ έχω τρελαθεί στους αρουρέους (του αγρού που λένε). Έντάξει, ένα χαλί φάγανε και κάτι κούτες, αλλά η μπατζανάκης τα φοβάται και τελικά είμαι ο μόνος που κατεβαίνω στο υπόγειο και αρχίζει και γίνεται βαρετο!  ;D

 

ΑΑΑΑ... θεωρίο έχει για το live? Θέλω καλή θέση, όσο πιο κοντά στο χεσίδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα, θα σου έλεγα να πάρεις γάτα, αλλά και αυτές χέζουν αλλά και ρίχνουν και κάτι θανατηφόρες νευροτοξικές κλανιές τύπου αερίου νέυρων, οπότε δεν λέει.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε καλέσω για κανα καφέ τότε ντε...

 

γιατί εδώ έχω τρελαθεί στους αρουρέους (του αγρού που λένε). Έντάξει, ένα χαλί φάγανε και κάτι κούτες, αλλά η μπατζανάκης τα φοβάται και τελικά είμαι ο μόνος που κατεβαίνω στο υπόγειο και αρχίζει και γίνεται βαρετο!  ;D

 

Ειδική κόλα που πιάνουν τα ποντίκια (μαγαζιά σιδερικών). Σε ένα χαρτόνι βάζεις από το σωληνάριο και το αφήνεις σε μία γωνία...άοσμη-άγευστη....και πρόσεχε ΠΟΛΥ δυνατή!

Δεν διαβάζεις προσεκτικά!! ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΑΤΗ. Σε 15 λεπτά (max) έχεις πιάσει το μουσαφίρη!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ντυσε τα ολα μυγες και ασε το πιο μεγαλο να τα φαει. Αμα τα φαει σκοτωσε το μεγαλο και νεταρες. ;D ;D ;D ;D ;D

Μα ξεχνάς ότι δεν μπορεί να σκοτώσει κάτι μεγαλύτερο από μύγα. Πρέπει να ντύσει μύγα και το σκύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου