Προς το περιεχόμενο

Σαμιαμίδια! Kill em all!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντικρυζοντας τον τιτλο του thread και πριν το ανοιξω πανικοβληθηκα σκεπτομενος την πιθανοτητα να το εχει ανοιξει ο cyberjohny ρωτωντας πως να φερει σαμιαμιδια απο Αμερικη, και πως να παιξει μεταλ το kill em all με αυτα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ είχα πρόβλημα το καλοκαίρι στο σπίτι, μάλλον όχι τόσο σημαντικό όσο εσύ, αλλά το πραγματικό πρόβλημα είναι τα άκυρα κουραδάκια :-X που αφήνουν.

Εγώ βρήκα μετά από αρκετές μέρες κυνηγιού τον τρόπο να τα αιχμαλωτίζω, μέ ένα διχτυωτό καλάθι, τα τάιζα, τα παρατηρούσα (όλα λέγονταν Ευθύμης), τα έδειχνα στους φίλους μου, και μετά τα ελευθέρωνα στο φυσικό τους περιβάλλον. :'(

  Έτσι και δεν επιβαρύνεις το κάρμα σου (φαντάσου +0/-7) >:(, και έχεις κάτι να κάνεις τις βαρετές ώρες του μεσημεριού, και μόνο αν αποδειχθείς ανίκανος, προχώρα σε πιο μπανάλ λύσεις. Αν έχεις κολλήσει σε μια από αυτές τις ποντικοπαγίδες (εγώ την έχω πατήσει) θα καταλαβαίνεις τι εννοώ ;)...

 

PS      Προτεινόμενο soundtrack:

http://www.chromakey.com/ - Dead Air For Radios - Mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά το πραγματικό πρόβλημα είναι τα άκυρα κουραδάκια :-X που αφήνουν.

 

Ακριβώς!

 

Εγώ βρήκα μετά από αρκετές μέρες κυνηγιού τον τρόπο να τα αιχμαλωτίζω, μέ ένα διχτυωτό καλάθι, τα τάιζα, τα παρατηρούσα (όλα λέγονταν Ευθύμης), τα έδειχνα στους φίλους μου, και μετά τα ελευθέρωνα στο φυσικό τους περιβάλλον. :'(

 

E ρίξε λεπτομέρειες... ΤΙ diyer είσαι? ;D ;D Τα δικά μου τα φωνάζω Μπάμπη, Μάκη και Ρίτσα.  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά τώρα καθαρίζουν τον χώρο από τα έντομα αλλά το γεμίζουν με τα περιττώματα τους!

 

και εκει κολλας?Φτιαξε τους μια ΤΟΥΑΛΕΤΤΑ βρε αδερφε! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε να βρεις ποια είναι η συχνότητα που τα κάνει να βγαίνουν από τη φωλιά, συνήθως αυτά τα ζωύφια βγαίνουν μερικές ώρες πριν απο σεισμό που τον διαισθάνονται. Ο σεισμός πριν γίνει, εκπέμπει έναν ήχο δεν θυμάμαι ακριβώς συχνότητα αλλά είναι κάτω απο τα 50Hz. Με μια γεννήτρια ήχου ακόμα και απο το PC μπορείς να στείλεις ένα σήμα. Ίσως έτσι καταφέρεις κάτι, πιστεύω οτι έδωσα μια απάντηση αρκετά πολιτικά ορθή σε σχέση με το φόρουμ που μας φιλοξενεί ;D

 

 

Υ.Γ. Για πες μας και τι κατάφερες

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε fleamail

ίσως μία καλή λύση είναι να πάρεις μερικά τηλέφωνα σε φιλοζωικές οργανώσεις ή ακόμα και σε κτηνιάτρους (κάποιοι από αυτούς αγαπάνε πραγματικά όλα τα ζώα) και να ζητήσεις τις συμβουλές τους.

Θέλω να πιστεύω πως θα χαρούν να σε βοηθήσουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πιάσε τον αρχηγό τους από τα @@ και πες τους να παραδοθούν. Εναλλακτικά, αντί για Μπάμπη, Ρίτσα κλπ μπορείς να να λες rick, Τζει Μπι, Πι Μπας κλπ και να τα πιάνεις με μπασοπαγίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά, αντί για Μπάμπη, Ρίτσα κλπ μπορείς να να λες rick, Τζει Μπι, Πι Μπας κλπ και να τα πιάνεις με μπασοπαγίδες.

 

Μπα τις μπασοπαγίδες μου τις έχουν @εσμένες κανονικότατα!  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου