Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ το ψάχνετε το θέμα...ένα απλό "report" κουμπάκι και δεν χρειάζεται οι mods να πονοκεφαλιάζουν...

Αν θέλει κάποιος απλά να γραφτεί για να βάλει την αγγελία του γιατί να μη μπορεί να το κάνει?και οι δύο πλευρές εξυπηρετούνται...

Αν πάλι κάτι "βρωμάει" στην αγγελία φαίνεται απο το trader profile,&τον αριθμό μηνυμάτων που έχει ποστάρει...

 

Δε συμφωνω απολυτα με αυτο.

Για μενα ο αριθμος μηνυματων που εχει ποσταρει καποιος μπορει να μην ειναι μεγαλος για αλλους λογους.

Π.χ να μην του αρεσει να σερφαρει με τις ωρες, να εχει ελλειψη χρονου, ή συμμετοχη σε αλλα φορουμ.

Δεν πιστευω πως ειναι δηλαδη δικαιο να κρινουμε τον αλλο απο τον αριθμο ποστ...

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Είναι από τις περιπτώσεις που πρέπει να γίνεται αυτοδιαχείριση. Έτσι και αλλιώς, ότι μέτρα να πάρουν οι μοντουλάτορες, η ελληνική κουτοπονηριά θα θριαμβεύσει στο τέλος.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναλέω... ;D ;D ;D

 

 

εγω-επειδη καταλαβαινω πως η εργασια οσων ασχολουνται εδω μεσα ειναι εθελοντικη, προσφερομαι να αναλαβω το ''ξεκαθαρισμα'' των αγγελιων σε ημερησια βαση, αν δεν θελει να το κανει καποιος αλλος!

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να προτείνω ότι ίσως θα έπρεπε να καταργηθεί η επιλογή "προσφορές" .

 

Ο λόγος είναι ότι 2 φορές σε συγκεκριμένη αγγελία για το ίδιο όργανο 2 μέλη μου πρόσφεραν ποσό και ήρθε μήνυμα ότι η αγγελία "ολοκληρώθηκε".

 

Αφού έκανα δεκτές τις προσφορές, τη μεν 1η φορά το 1ο μέλος μου είπε ότι θα πάρει τη κιθάρα σε...1-2 μήνες γιατί περιμένει να...πουλήσει κάτι πρώτα(!!!) και τη 2η φορά το άλλο μέλος λόγω φόρτου εργασίας όλο ανέβαλε τη συνάντηση...

 

Τώρα τι έπρεπε να κάνω; να τους αφήσω αρνητική αξιολόγηση; αν είναι δυνατόν...

 

Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι το νοιζ ΔΕΝ είναι ebay για να γίνονται bids...έτσι δεν είναι ή  κάνω λάθος;

 

Γιαυτό λέω ότι ίσως δεν χρειάζονται "προσφορές"

 

Όποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει κάτι να κάνει διαπραγμάτευση με πμ, τηλ, email ....τι λέτε;

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι το νοιζ ΔΕΝ είναι ebay για να γίνονται bids...έτσι δεν είναι ή  κάνω λάθος;

Γιαυτό λέω ότι ίσως δεν χρειάζονται "προσφορές"

Όποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει κάτι να κάνει διαπραγμάτευση με πμ, τηλ, email ....τι λέτε;

έχεισ δίκιο κατά την άποψή μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συμφωνω απολυτα με αυτο.

Για μενα ο αριθμος μηνυματων που εχει ποσταρει καποιος μπορει να μην ειναι μεγαλος για αλλους λογους.

Π.χ να μην του αρεσει να σερφαρει με τις ωρες, να εχει ελλειψη χρονου, ή συμμετοχη σε αλλα φορουμ.

Δεν πιστευω πως ειναι δηλαδη δικαιο να κρινουμε τον αλλο απο τον αριθμο ποστ...

 

Εννούσα απλά&μόνο στην περίπτωση που δεν παέι κάτι καλά στην αγγελία... ;)

 

Παίδες θέλω να προτείνω ότι ίσως θα έπρεπε να καταργηθεί η επιλογή "προσφορές" ....

.........Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι το νοιζ ΔΕΝ είναι ebay για να γίνονται bids...έτσι δεν είναι ή  κάνω λάθος;

 

Σωστό!Αλλά δεν νομίζω να είναι εύκολο να αλλάξει η όλη "μηχανή"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα ιερογλυφικά που βγάζει στα rss feeds μπορεί να γίνει κάτι?

 

Δεν ξέρω αν συμβαίνει στα πισιά, αλλά στα μακ μου...  δείτε το ατάτσμεντ...

 

Έχω δοκιμάσει τα πάντα, δε γίνεται τίποτα!

rssbarboutsala.png.8a3a4b90acf0151ec59420fb055dae8d.png

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν χρήσιμο να φαίνεται στον πινακα κάθε κατηγορίας μια στήλη με την ημερομηνία καταχώρησης και ειδικά όταν γίνονται αναζητήσεις.

Γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου