Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Βέβαια θα τεθεί ένα μικρό θέμα στην αναζήτηση μουσικών καθώς δεν γίνεται να εξαιρεθεί από τον κανόνα αυτη η κατηγορία, αλλά... μπορεί να μπαίνει ενδεικτική τιμή  ;D για το πόσα θα πληρωνόταν αν ήταν διάσημος!  ;D

Μπορεί να μπαίνει "ελάχιστη" τιμή σε μουσικός:

 

"Εγώ με κάτω απο 100 ευρώ την ώρα... δε σηκώνομαι απο το κρεβάτι" (<-κάτι τέτοιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

... δε σηκώνομαι απο το κρεβάτι"

Δεν μπορείς να δουλεύεις από το κρεβάτι σου?... έτσι κι αλλιώς χαρτί και μολύβι χρειάζεσαι...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το φαινόμενο που δεν διαγράφεται η αγγελία ενω έχει πουληθεί κάτι,συνεχίζεται....

...και επαναλαμβάνω το "η πιστωσή μου" κάνει κάτι αν το πατήσω ή ανατινάζεται ο υπολογιστής...?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και γω με τον Korakios, έχω και γω την ίδια απορία με το "Η πίστωσή μου". Και να ρωτήσω και κάτι άλλο?

Ο αριθμός των επισκέψεων σε κάθε αγγελία γιατί αφαιρέθηκε?

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

1. Η πίστωση θα είχε ισχύ αν υπήρχε χρέωση για τις αγγελίες. Τώρα είναι δωρεάν. Μήπως θέλετε να χρεώνεστε κάτι για να πιστώνεστε μετά σε χρόνο;  8)

 

2. Θέλετε να πείτε ότι δεν βλέπετε την επιλογή "διαγραφή" της αγγελίας σας που θέλετε να σβήσετε;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Η πίστωση θα είχε ισχύ αν υπήρχε χρέωση για τις αγγελίες. Τώρα είναι δωρεάν. Μήπως θέλετε να χρεώνεστε κάτι για να πιστώνεστε μετά σε χρόνο; 8)

 

2. Θέλετε να πείτε ότι δεν βλέπετε την επιλογή "διαγραφή" της αγγελίας σας που θέλετε να σβήσετε;

 

1.αααα!μάλιστα,ευχαριστούμε!

2.Η επιλογή "διαγραφή" αγγελίας τελικά δεν υπάρχει όταν κάποιος έχει κάνει "προσφορά"...

άν και εννοούσα οτι όταν κάτι πουλιέται οι περισσότεροι γράφουν απλά ένα sold και την αφήνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

2.Η επιλογή "διαγραφή" αγγελίας τελικά δεν υπάρχει όταν κάποιος έχει κάνει "προσφορά"...

  άν και εννοούσα οτι όταν κάτι πουλιέται οι περισσότεροι γράφουν απλά ένα sold και την αφήνουν...

Αντι να τη σβήνουν γραφουν ότι πουλήθηκε... Ημαρτον! Μήπως πρέπει να χρεώνονται μελλοντικά όσοι το κάνουν;  >:( Αλλά αν όντως δεν φαίνεται επιλογή διαγραφής; Υπάρχει καποιος που δεν βλέπει αυτη την επιλογή;  ::)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα βρισκεται επισης οταν η αγγελια ληγει. Τοτε λεει κλειστη κ εμφανιζεται οταν κανεις αναζητηση. Επιλογη για διαγραφη  σ'αυτην την περιπτωση, δε βλεπω οταν παταω να δω τις καταχωρησεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ρε παιδιά έχετε δεί τι γίνεται στις αγγελίες?!? Ο καθένας αλλάζει τιμή και βάζει νέα αγγελία πριν καν λήξει η παλιά, υπάρχουν τουλάχιστον δεκάδες διπλές τριπλές και τετραπλές ίδιες αγγελίες με άλλες τιμές κι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει! Άλλα αντ'άλλων στις κατηγορίες, ακόμα και ένα PSP μπήκε παντού!!! Σπάνια υπάρχει και περιοχή και πραγματική τιμή! Μήπως να μπεί καμιά επιλογή για report αγγελιών? Σκληρότερο moderation? Κάτι?!? Είναι πάρα πολλοί που περιμένουν κανονικά να λήξει η αγγελία τους, κι αν αλλάξει η τιμή απλά την τροποποιούν, χωρίς να καταχωρούν κατευθείαν καινούρια.

 

Αν είμαι κάπου λάθος διορθώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με τον φιλο X-minor!!!

 

ειδικα ο τυπος με το psp ειναι για γιαουρτια!

 

λιγο πιο αυστηρο moderation δεν νομιζω πως θα εβλαπτε...!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου