Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολύ καλή κίνηση! Όλα σωστά και τακτοποιημένα! :)

 

Ένα μικροπρόβλημα: Τα Rss feeds μου τα βγάζει ιερογλυφικά στο Mac (σε όλους τους browsers) και στa Windows δε μου κάνει subscribe... Το χει και κανας άλλος αυτό το θέμα?

 

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή κίνηση! Όλα σωστά και τακτοποιημένα! :)

 

Ένα μικροπρόβλημα: Τα Rss feeds μου τα βγάζει ιερογλυφικά στο Mac (σε όλους τους browsers) και στa Windows δε μου κάνει subscribe... Το χει και κανας άλλος αυτό το θέμα?

 

To έχω κι εγώ. Χρησιμοποιώ τον ενσωματωμένο RSS Reader του google και μου τα βγάζει αλαμπουρνέζικα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Δύο μικρές παρατηρήσεις για το νέο σύστημα:

 

1) Αυτή τη στιγμή περίπου το 1/4 (μπορεί και παραπάνω σε κάποιες κατηγορίες) των αγγελιών που έχουν καταχωρηθεί δείχνουν "ολοκληρωμένες". Επίσης υπάρχουν και κάποιες διπλές καταχωρήσεις. Μήπως θα έπρεπε να διαγραφούν όλες αυτές για να γίνει πιο ευανάγνωστο το σύνολο?

 

2) Δεν φαίνεται να έχει ενεργοποιηθεί η "λήξη" των αγγελιών μετά από Χ μέρες! Αυτό συνδέεται και με το παραπάνω βέβαια, αλλά δημιουργεί και ένα ακόμα πρόβλημα: αν κάποιος θέλει να αλλάξει στοιχεία σε υπάρχουσα αγγελία, ειδικά μία που περιλαμβάνει περισσότερα από ένα πράγματα (π.χ. πετάλια, αξεσουάρ) γιατί κάτι απ'όλα πουλήθηκε, ή θέλει να αλλάξει τις τιμές, θα πρέπει μάλλον να ανοίξει μια καινούργια. Η τροποποίηση σε παλιότερη (πριν 1 μήνα!) θα περάσει μάλλον απαρατήρητη.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οι αγγελίες διαρκούν 15 ημέρες και μετά σβήνονται αυτόματα.

Για τις διπλές θα συνηστούσα προσοχή όταν γράφετε. Δεν θέλουμε να σβήνουμε αδιάκριτα καθώς έτσι συμβαίνει. Δεν θα μπαίνουμε στη διαδικασία να επιλέξουμε αυτή που εννοούσε να φτιάξει ο ποιητής.

 

Με τα αλαμπουρνέζικα το ψάχνουμε το θέμα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Έρχομαι ειρηνικά!

Επειδή δεν εχω δει να το αναφέρει κάποιος,αυτή η μόδα με τις αγγελίες οπου σβηνονται απο τους ιδιους τους χρήστες και τις ξαναδημοσιέυουν για να ειναι παντα στην πρώτη σελίδα είναι καλο οταν γίνετε;

Προσωπικά μου αρέσει να ειμαι τυπικός και να περιμένω στην σειρα μου να ληξει η αγγελία και μετα να την επαναδημοσιευσω, μηπως υπαρχει καποιο προβλημα με τις αγγελίες και γινεται αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχομαι ειρηνικά!

Επειδή δεν εχω δει να το αναφέρει κάποιος,αυτή η μόδα με τις αγγελίες οπου σβηνονται απο τους ιδιους τους χρήστες και τις ξαναδημοσιέυουν για να ειναι παντα στην πρώτη σελίδα είναι καλο οταν γίνετε;

Προσωπικά μου αρέσει να ειμαι τυπικός και να περιμένω στην σειρα μου να ληξει η αγγελία και μετα να την επαναδημοσιευσω, μηπως υπαρχει καποιο προβλημα με τις αγγελίες και γινεται αυτο;

 

Αυτό το'χω κάνει δις τελευταία, αλλά ήταν από δικές μου κακοσυνεννοήσεις και λάθη, οπότε ζητώ συγγνώμη. Αν θέλουν οι αρμόδιοι ας τη σβήσουν πάντως, εφόσον παραβαίνει κανόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν εχω δει να το αναφέρει κάποιος,αυτή η μόδα με τις αγγελίες οπου σβηνονται απο τους ιδιους τους χρήστες και τις ξαναδημοσιέυουν για να ειναι παντα στην πρώτη σελίδα είναι καλο οταν γίνετε;

Αν ομως εχει ριξει την τιμη, εχει ανεβασει και αλλες φωτο ή εγραψε αναλυτικοτερη περιγραφη? Δεν εχω διαβασει κατι αναφορικα με αυτο σε καποιο θεμα αλλα μου φαινεται απολυτα λογικο. Σε δικη μου αγγελια επιασε παντως  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ομως εχει ριξει την τιμη, εχει ανεβασει και αλλες φωτο ή εγραψε αναλυτικοτερη περιγραφη? Δεν εχω διαβασει κατι αναφορικα με αυτο σε καποιο θεμα αλλα μου φαινεται απολυτα λογικο. Σε δικη μου αγγελια επιασε παντως  :)

Μηπως με τον browser που χρησιμοποιείτε δεν σας εμφανίζονται αυτες οι επιλογες που δείχνω στο printscreen; Προσωπικά απο αυτες τις επιλογές εχω κανει αρκετές αλλαγές σε αγγελίες που βάζω κατα καιρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως με τον browser που χρησιμοποιείτε δεν σας εμφανίζονται αυτες οι επιλογες που δείχνω στο printscreen; Προσωπικά απο αυτες τις επιλογές εχω κανει αρκετές αλλαγές σε αγγελίες που βάζω κατα καιρούς.

Εμφανιζονται, δεν εννοουσα αυτο. Εαν καποιος κανει τροποποιηση της αγγελιας του, δεν ειναι αμεσσα αντιληπτο στον επισκεπτη οτι αλλαξε κατι αν δεν ανοιξει την αγγελια. Για αυτο θεωρω λογικο να σβηστει η αγγελια και να εμφανιστει η ανανεωμενη στην πρωτη σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου