Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Για αυτο θεωρω λογικο να σβηστει η αγγελια και να εμφανιστει η ανανεωμενη στην πρωτη σελιδα.

Αρκετά παράλογο, πονηρό και εις βάρος των υπολοίπων που περιμένουν τη σειρά τους θα έλεγα. Υπαρχει όπως πολύ σωστά κατάλαβε το αυτονόητο ο Xristos_Bass επιλογή διόρθωσης. Η διαγραφή υπάρχει μόνο για την περίπτωση που δεν ισχύει πια η αγγελία. Οταν έχει πουληθεί το αντικείμενο δηλαδή.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

λεπον

γραφω στο ψαχτηρι των αγγελιων την λεξη Delay

μου βγαζει καποια αποτελεσμετα παταω σε ενα κ μου λεει

"Αυτή η καταχώρηση έχει λήξει. "

 

αφου εχει ληξει γιατι μου την βγαζει?

να δω τι δεν μπορω να αγορασω?

μηπως θα επρεπε να μην εμφανιζονται στη αναζητηση οι αγγελιες που εχουν ληξει?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι το οτι εχει λειξει σημαινει οτι εχουν περασει 15 μερες και οχι οτι εχει πουληθει?  ???

 

ναι!

 

επισης ειδα κ στις δικες μου καταχωρσεις οτι υπαρχουν οσες εχω βαλει αλλα αμα τις ανοιξω γραφουνε  "Αυτή η καταχώρηση έχει λήξει. "

οποτε ποιος ο σκοπος να υπαρχουν?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Στην Αναζήτηση των Αγγελιών μπορείς να επιλέξεις πόσο παλιά θα είναι τα αποτελέσματα. Το πόσο θα μείνουν οι αγγελίες ενεργές είναι στη δικαιοδοσία του κάθε webmaster οπότε το πρόγραμμα αυτό δεν είναι σε θέση να το γνωρίζει.

Επέλεξε "Τελευταίες 30 μέρες" και θα'σαι ΟΚ.

 

Το πρόβλημα όμως που παρατηρείται είναι ότι οι περισσότεροι δεν σβήνουν την αγγελία τους όταν πουληθει, αλλά τη "διορθώνουν" γράφοντας "έληξε" ή σβήνοντας το περιεχόμενο μόνο. Και αυτό δημιουργεί άσχημα κενα.

 

Το θέμα είναι ότι αρκετός κόσμος κάνει χρήση του χώρου αλλά δεν σέβεται τους κανονισμούς του. Θέλει απλά να παίρνει. Μήπως να αγριέψω; >:(

Μήπως να σβήνω και να αποκλείω όσους παραβαίνουν τις οδηγίες κατ' επανάληψη;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα..δεν ξέρω αν είναι άσχετο αλλα κριμα που δεν μπορούμε να μιλήσουμε και για αυτούς που καταχωρούν μια αγγελία και μετα εξαφανιζονται ή σε αυτους που δεν απαντάνε στα Π.Μ μας γιατι δεν μπαίνουν στον κοπο να πουν απλα δεν ενδιαφέρομαι ρε φιλε.....κι εσυ περιμεεεεενεις.....εμενα προσωπικα μου εχει τυχει απειρες φορες εδώ και αν θέλετε λεω και ονοματα.. :-X

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια αγγελία απο τον Δεκέμβριο, εχει ολοκληρωθεί και εχω επιχειρήσει να την σβήσω αλλα δεν μου δινετε κάπου αυτη η δυνατότητα,σε νεοτερες αγγελιες μπορώ να το κάνω. Επισης η αγγελία δεν εχει λήξει! Μηπως επειδή ο αγοραστης επέλεξε προσφορά; Μήπως δεν ειχε προβλεφθει στις αρχες αυτη η δυνατοτητα; Γιατι τοτε περιπου ειχε γινει και η αλλαγη με το νεο σύστημα αγγελιών.

 

Το θέμα είναι ότι αρκετός κόσμος κάνει χρήση του χώρου αλλά δεν σέβεται τους κανονισμούς του. Θέλει απλά να παίρνει. Μήπως να αγριέψω;  >:(

Μήπως να σβήνω και να αποκλείω όσους παραβαίνουν τις οδηγίες κατ' επανάληψη;

 

Ειναι πολλοι που μπαίνουν στο Νόιζ για να δημοσιέυσουν αγγελίες και δεν διαβάζουν τιποτα για κανονίσμους, η δεν τους ενδιαφέρει παρα μόνο να γίνει η δουλειά τους, αυτο το φαινόμενο που ειχα αναφερει προ ημερων οπου κάποιοι σβήνουν και αναδημοσιέυουν αγγελίες για να ειναι στην πρωτη σελιδα ακομα συνεχίζεται και συνήθως στις περισσότερες των περιπτώσεων απο ατομα που δεν εχουν ποσταρει ουτε ενα μηνυμα, δηλαδη φενεται οτι μπαινουν μονο για να βάλουν αγγελίες.

Αισθάνομαι πολυ κουτός οταν περιμένω στην σειρα μου και κάποιος αλλος δεν σέβεται αυτονόητους κανονισμούς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 απορίες και γω... Διάβασα όλο το topic αλλά δεν είδα κάπου απάντηση παρόμοια...

 

1) Έχω πουλήσει ένα PC εδώ καιρό και δεν έχει βγει αυτόματα από τη λίστα με τις αγγελίες. Ούτε και μπορώ να βρω πως να την διαγράψω από μόνος μου... Η αγγελία είναι η εξής:

http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=2735

 

2) Η επιλογή "H πιστωσή μου", τι δουλειά κάνει;

 

thnx :)

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αναζήτηση των Αγγελιών μπορείς να επιλέξεις πόσο παλιά θα είναι τα αποτελέσματα. Το πόσο θα μείνουν οι αγγελίες ενεργές είναι στη δικαιοδοσία του κάθε webmaster οπότε το πρόγραμμα αυτό δεν είναι σε θέση να το γνωρίζει.

Επέλεξε "Τελευταίες 30 μέρες" και θα'σαι ΟΚ.

το κανω αυτο αλλα παλι μου βγαζει "ληγμενες" αγγελιες

αφου οι αγγελιες ληγουν σε 15 μερες γιατι εχει επιλογη μεχρι 30 μερες?

δεν ειναι λιγο ακυρο?

 

δεν θα ηταν καλυτερο να σβηνονται αυτοματα μολις ληγουν?

 

επισης οταν μια δικια μας αγγελια ληγει (αλλα δεν εχουμε καταφερει να πουλησουμε το συγκεκριμενο αντικειμενο) κ μας ερχετε το μυνημα δεν θα μπορουσε να μας δωθει η ευκαιρια αναδημοσιευσεις πατοντας ενα κουμπι?

δλδ οταν η αγγελια μου εχει ληξει πρεπει να κατσω να την ξαναγραψω απο την αρχη. οκ εγω τις σωζω στο WORD κ την κανω copy paste αλλα ποιος ειναι ο λογος να βρισκετε στις καταχωρησεις μου χωρις να μπορω να επεμβω?

 

Το θέμα είναι ότι αρκετός κόσμος κάνει χρήση του χώρου αλλά δεν σέβεται τους κανονισμούς του. Θέλει απλά να παίρνει. Μήπως να αγριέψω;  >:( Μήπως να σβήνω και να αποκλείω όσους παραβαίνουν τις οδηγίες κατ' επανάληψη;

 

αγριεψε!  ;) πιστευω οτι χρειαζεται!

 

 

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου