Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά έχετε δεί τι γίνεται στις αγγελίες?!? Ο καθένας αλλάζει τιμή και βάζει νέα αγγελία πριν καν λήξει η παλιά, υπάρχουν τουλάχιστον δεκάδες διπλές τριπλές και τετραπλές ίδιες αγγελίες με άλλες τιμές κι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει! Άλλα αντ'άλλων στις κατηγορίες, ακόμα και ένα PSP μπήκε παντού!!! Σπάνια υπάρχει και περιοχή και πραγματική τιμή! Μήπως να μπεί καμιά επιλογή για report αγγελιών? Σκληρότερο moderation? Κάτι?!? Είναι πάρα πολλοί που περιμένουν κανονικά να λήξει η αγγελία τους, κι αν αλλάξει η τιμή απλά την τροποποιούν, χωρίς να καταχωρούν κατευθείαν καινούρια.

 

Αν είμαι κάπου λάθος διορθώστε με.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδιά έχετε δεί τι γίνεται στις αγγελίες?!? Ο καθένας αλλάζει τιμή και βάζει νέα αγγελία πριν καν λήξει η παλιά, υπάρχουν τουλάχιστον δεκάδες διπλές τριπλές και τετραπλές ίδιες αγγελίες με άλλες τιμές κι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει! Άλλα αντ'άλλων στις κατηγορίες, ακόμα και ένα PSP μπήκε παντού!!! Σπάνια υπάρχει και περιοχή και πραγματική τιμή! Μήπως να μπεί καμιά επιλογή για report αγγελιών? Σκληρότερο moderation? Κάτι?!? Είναι πάρα πολλοί που περιμένουν κανονικά να λήξει η αγγελία τους, κι αν αλλάξει η τιμή απλά την τροποποιούν, χωρίς να καταχωρούν κατευθείαν καινούρια.

 

Αν είμαι κάπου λάθος διορθώστε με.

 

Δικαιωμα δημοσιευσης αγγελιας μετα το 1ο καρμα και μονο για οσο το καρμα ειναι μεγαλυτερο του 1.

Μια αγγελια το μηνα ανα usename.

Φτηνες μεταχειρισμενες Epiphone SG 400 Cherry στις αγγελιες.

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχετε δεί τι γίνεται στις αγγελίες?!? Ο καθένας αλλάζει τιμή και βάζει νέα αγγελία πριν καν λήξει η παλιά, υπάρχουν τουλάχιστον δεκάδες διπλές τριπλές και τετραπλές ίδιες αγγελίες με άλλες τιμές κι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει! Άλλα αντ'άλλων στις κατηγορίες, ακόμα και ένα PSP μπήκε παντού!!! Σπάνια υπάρχει και περιοχή και πραγματική τιμή! Μήπως να μπεί καμιά επιλογή για report αγγελιών? Σκληρότερο moderation? Κάτι?!? Είναι πάρα πολλοί που περιμένουν κανονικά να λήξει η αγγελία τους, κι αν αλλάξει η τιμή απλά την τροποποιούν, χωρίς να καταχωρούν κατευθείαν καινούρια.

 

Αν είμαι κάπου λάθος διορθώστε με.

 

+100 ,θα φτάσουμε στο σημείο με τα up,up,up του παρελθόντος....δεν εξυπηρετεί κανέναν αυτό...

 

Όχι άλλο σόλο ρε παιδιά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης καλο θα ηταν οταν πουλαμε αυτο που εχουμε στην αγγελια να την σβηνουμε με την επιλογη ''διαγραφη καταχωρησης'' και οχι απλα να την τροποποιουμε γραφοντας οτι ολοκληρωθηκε.

Γενικα το να υπαρχουν πολλες ολοκληρωμενες αγγελειες και οι σελιδες να ειναι 25-30 εξαιτιας τους  ειναι αρνητικο  για αυτον που ψαχνει κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιωμα δημοσιευσης αγγελιας μετα το 1ο καρμα και μονο για οσο το καρμα ειναι μεγαλυτερο του 1.

Μια αγγελια το μηνα ανα usename.

 

Προσωπικά δεν συμφωνώ με αυτά γιατί με το πρώτο θα ήταν σαν να αρνούμεθα το δικαίωμα στον οποιονδήποτε να βάζει αγγελία, και στο δεύτερο το δικαίωμα να βάζει όσες θέλει (μέχρι ενός εύλογου ορίου που το αποφασίζει η διεύθυνση...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχαχααχα θεός!

Μπορεί να τραγουδάνε τα καϋμένα οπότε να κ η συσχέτιση με τη μουσική, αν φοράνε κ καμπανάκια, έχουν και modified cowbells...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιωμα δημοσιευσης αγγελιας μετα το 1ο καρμα και μονο για οσο το καρμα ειναι μεγαλυτερο του 1.

Μια αγγελια το μηνα ανα usename.

Μας σκότωσες!τελείως άκυρο κατα την ταπεινή μου άποψη!

 

ειδικα ο τυπος με το psp ειναι για γιαουρτια!

λιγο πιο αυστηρο moderation δεν νομιζω πως θα εβλαπτε...!!!

+1000

Βέβαια είναι λίγο μανούρα να ελέγχονται οι αγγελίες...ένα report βέβαια καλό θα έκανε...!

 

edit:Πάντως στην περίπτωσή μου όταν ολοκληρώνεται μια αγγελία δεν μπορεί να διαγραφεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν συμφωνώ με αυτά γιατί με το πρώτο θα ήταν σαν να αρνούμεθα το δικαίωμα στον οποιονδήποτε να βάζει αγγελία, και στο δεύτερο το δικαίωμα να βάζει όσες θέλει (μέχρι ενός εύλογου ορίου που το αποφασίζει η διεύθυνση...)

 

Για το πρωτο: Αν ο οποιοσδηποτε εχει το δικαιωμα να παρει καρμα εχει και το δικαιωμα να βαλει αγγελια. Η αγγελια αλλωστε δεν ειναι ενα κοινο αρθρο περι κουρδισμενων ξυλων... ισορροπει μεταξυ εμπορικης δραστηριοτητας και χομπι και ως "ευαισθητη" και "γκρι" ζωνη μπορει (και πρεπει) να αντιμετωπιζεται και διαφορετικα. Πολλες αγγελιες και καποιος γινεται "εμπορας". Συχνα ανανεωσιμες και γινεται "ενοχλητικος". Ακριβες σε σχεση με τον thomann και γινεται "πονηριδης". Χωρις τιμη και γινεται "υποπτος". Ασχετες και γινεται της Ποπης. Η δυνατοτητα λοιπον δημοσιευσης αγγελιας μπορει καλλιστα αντι για κεκτημενο ολων να αποτελει προνομιο καποιων. Να "κερδιζεις" με τον ιδρωτα σου το δικαιωμα να σε εμπιστευομαστε και να σε πλαισιωνουμε με την υλικοτεχνικη υποδομη του site στο να πουλας/αγοραζεις/κερδιζεις λεφτα/αποκτας ωραια εξαρτηματα/ξεφορτωνεσαι παλια σε ενα χωρο κατα βαση μη κερδοσκοπικο, επειδη εκανες κατι καλο για το χωρο αυτο.

Οι υπολοιποι θα μπορουσαν πχ και επι πληρωμη να δημοσιευουν 100 αγγελιες τη μερα (αν ο σκοπος ειναι το εμποριο η αν δεν θελουν να περιμενουν μεχρι να κανουν κατι καλο για το σαιτ) η επι εθελοντικης εργασιας (να σκουπιζουν ξερω γω την αυλη του γιαμεθ η να σερβιρουν τα ποτα στις μπυροποσιες).... να βγαινει και κανα εσοδο για το σαιτ. Οσο ωραιο μου φαινεται καποιος εθελοντης να χανει τον πολυτιμο χρονο του να φιλτραρει κειμενα, αρθρα, σχολια ωστε να αυξανεται η πληροφορια του σαιτ τοσο ασχημο μου φαινεται να καταληγει να δαπανα τον χρονο του να σβηνει διπλοεγγραφες, διορθωνει κεφαλαια, απαιτει τιμη, επειδη εγω εχω περισσευμα 12 μαγνητες middle , 8 σκουριασμενες βιδες, 3 γκιψον των 10.000 εκαστη, 9 κινητα, 3 παλια CD να ξεφορτωθω και θελω να αγορασω και ενα εισητηριο Μαντονα σε φτηνη τιμη και ο μονος λογος που κυκλοφορω εδω ειναι για να ασκησω ατσαλα, χοντρικα και βιαστικα την παραπανω συναλλακτικη μου δραστηριοτητα.

 

Για το δευτερο συμφωνω. Το ιδιο λεμε. Πρεπει να βαζει οσες αγγελιες θελει ο καθενας, μεχρι ενα ευλογο ποσο που οριζει η διευθυνση. Δηλαδη μια το μηνα max :)

 

Για το τριτο χαιρομαι που δεν υπαρχουν ενστασεις απο κανεναν και περιμενω τας ενεργειας σας.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου