Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λύση επικύρωσης των αγγελιών υπάρχει. Να το δούμε λέτε;

 

εμένα μου φαίνεται πολύ καλή λύση, απλά δε ξέρω αν ο ασχολούμενος mod αναγκαστεί να μπαίνει σε διαδικασία συζητησης με μέλη που έχουν ελιπείς αγγελίες η ζητάνε εξηγήσεις επειδη δε μπήκε η αγγελία τους.

Το ποιος τρόπος συμφέρει μονο οι mods το ξέρετε.. ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτό τηρείται σήμερα, δηλαδή σβηνονται χωρις επιμερους τιμές, αν και στις οδηγίες ανα φέρεται ότι η καθε αγγελια αφορά ένα πράγμα. Επίσης το 1 ευρώ, αν και δεν βλέπω ο λόγο (να μου πεις όλοι περιμενουμε το θαυμα του δώρου ;D ), μένει και στις ανταλλαγές.

 

Δεν ξερω, τι να σου πω...προτιμω να βλεπω μια αγγελια μου παντως για 3 διαφορετικα πραγματα (με τιμες παντα μεσα ανα αντικειμενο) παρα 3 ξεχωριστες στην σειρα, οπως ανεφερα, θεωρω οτι θα ηταν ενοχλητικό για τους υπολοιπους συμφορουμιτες...αν παρόλα αυτα θεωρεις οτι ειναι παρατυπο τοτε κανενα προβλημα, ενα αντικειμενο ανα αγγελια (και φυσικα με τιμή) και τελειωσε η υποθεση...

 

Για τις ανταλλαγες όντως υπαρχει θεμα...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, αυτο που θα καταφερεις ειναι ο χρηστης που εκανε account μολις πριν 10 ωρες ισα για να πετυχει να βαλει 4 αγγελιες, να βαλει και 500 σχολια μεσα σε μια μερα οπου ναναι, με κειμενο "LOL", "συμφωνω", "σουπερ", "μπραβο"...

 

Ετσι θα εχουμε και μπουρδες comments και μπουρδες posts και μπουρδες αγγελιες. και ολα αυτα μεσα σε μιση μερα.

 

 

 

συμφωνω

 

Η πιο πρακτική (και εύκολη για τους διαχειριστές) λύση είναι να έχουν δικαίωμα συμμετοχής στις αγγελίες μόνο όσοι έχουν συμπληρώσει έναν συγκεκριμένο αριθμό μυνημάτων,π.χ. μέχρι το βαθμό του member. Εαν έχει μπει κάποιος στον κόπο να συμμετέχει σε συζητήσεις και έχει παρακολουθήσει την λειτουργία του forum,υποθέτω πως θα έχει και την ικανότητα να ακολουθήσει και τους κανόνες των αγγελιών.

 

 

συμφωνω και με αυτο!

 

 

ενα αντικειμενο ανα αγγελια (και φυσικα με τιμή) και τελειωσε η υποθεση...

 

 

νομιζω πως ενα αντικειμενο ανα αγγελια ειναι και πιο βολικο και πιο ευκολο στην αναζητηση.

 

τελος να πω πως ειναι το μονο ευκολο να λεμε ''οι mods να κανουν αυτο'' η ''ο yameth πρεπει να φτιαξει αυτη την επιλογη''

εγω-επειδη καταλαβαινω πως η εργασια οσων ασχολουνται εδω μεσα ειναι εθελοντικη, προσγερομαι να αναλαβω το ''ξεκαθαρισμα'' των αγγελιων σε ημερησια βαση, αν δεν θελει να το κανει καποιος αλλος!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pending queue ειναι η λυσις κυριοι. Τις γραφετε, τις αλλαζετε, τις βλεπετε αλλα κανεις αλλος. Περναει καπου καπου ο admin και εγκρινει οσες θελει για να γινουν δημοσιως ορατες.

 

Συμφωνώ με αυτη την ιδεα εξαλλου ειναι δοκιμασμενη και αποτελεσματικη.

 

Επισης εχω σαν ιδεα το εξης:

Θα μπορουσε να οριστει μια ομαδα απο μελη του Νοιζ οπου προσφερονται οικιοθελώς να ειναι ελεγκτες αγγελιων, να επιλεγονται ανα καποιο διαστημα (π.χ καθε εβδομαδα) 2 ατομα και επειτα οταν περασει το διαστημα να αλλαζουν οι ελεγκτες.

Ετσι δεν θα ειναι κουραστικο για τους ελεγκτες θα μπορει να εγκρινετε ικανοποιητικος αριθμος αγγελιων και αυτοι που τις υποβαλουν δεν θα περιμενουν μια βδομαδα να δουν αν τελικα ηταν σωστη η αγγελια που εστειλαν.

Επισης στο τελος καθε αποστολης αγγελιας και πριν την εγκριση της θα εμφανιζεται ενα μηνυμα στο μελος που υπεβαλε την αγγελια για ποιους λογους δεν θα επιτρεπεται η δημοσιευση αγγελιας και επομενος δεν θα ειναι αναγκασμενος ο καθε ελεκτης να εχει π.μ γιατι η αγγελια του ταδε δεν εγκριθικε τελικα.

 

Λεω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pending queue ειναι η λυσις κυριοι. Τις γραφετε, τις αλλαζετε, τις βλεπετε αλλα κανεις αλλος. Περναει καπου καπου ο admin και εγκρινει οσες θελει για να γινουν δημοσιως ορατες.

 

 

Συμφωνώ με αυτη την ιδεα εξαλλου ειναι δοκιμασμενη και αποτελεσματικη.

 

Επισης εχω σαν ιδεα το εξης:

Θα μπορουσε να οριστει μια ομαδα απο μελη του Νοιζ οπου προσφερονται οικιοθελώς να ειναι ελεγκτες αγγελιων, να επιλεγονται ανα καποιο διαστημα (π.χ καθε εβδομαδα) 2 ατομα και επειτα οταν περασει το διαστημα να αλλαζουν οι ελεγκτες.

Ετσι δεν θα ειναι κουραστικο για τους ελεγκτες θα μπορει να εγκρινετε ικανοποιητικος αριθμος αγγελιων και αυτοι που τις υποβαλουν δεν θα περιμενουν μια βδομαδα να δουν αν τελικα ηταν σωστη η αγγελια που εστειλαν.

Επισης στο τελος καθε αποστολης αγγελιας και πριν την εγκριση της θα εμφανιζεται ενα μηνυμα στο μελος που υπεβαλε την αγγελια για ποιους λογους δεν θα επιτρεπεται η δημοσιευση αγγελιας και επομενος δεν θα ειναι αναγκασμενος ο καθε ελεκτης να εχει π.μ γιατι η αγγελια του ταδε δεν εγκριθικε τελικα.

 

Λεω τωρα..

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε να οριστει μια ομαδα απο μελη του Νοιζ οπου προσφερονται οικιοθελώς να ειναι ελεγκτες αγγελιων, να επιλεγονται ανα καποιο διαστημα (π.χ καθε εβδομαδα) 2 ατομα και επειτα οταν περασει το διαστημα να αλλαζουν οι ελεγκτες.

Ξεχασες το πλυσιμο του σφουγκαριου και το καθαρισμα του πινακα στο διαλειμμα...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το ψάχνετε το θέμα...ένα απλό "report" κουμπάκι και δεν χρειάζεται οι mods να πονοκεφαλιάζουν...

Αν θέλει κάποιος απλά να γραφτεί για να βάλει την αγγελία του γιατί να μη μπορεί να το κάνει?και οι δύο πλευρές εξυπηρετούνται...

Αν πάλι κάτι "βρωμάει" στην αγγελία φαίνεται απο το trader profile,&τον αριθμό μηνυμάτων που έχει ποστάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμιζει λιγο τάξη σχολείου καταλαβαίνω, αλλα γιατι εχεις αντιρρηση για ταξη φιλτατε Bihla87;

Καμια αντιρρηση, χαζοχιουμορακι εκανα. Δεν σου φαινεται ομως καπως το να μπορει οποιοσδηποτε 'εθελοντης' να τροποποιει ή να μην επιτρεπει την καταχωρηση αγγελιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο, μπορουν να προτιμήθουν ομως ατομα που ειναι ενεργα σαν μελη στο Noiz, οσο να 'ναι λιγο πολυ ξεχωριζουν τετοια ατομα. Προτεινα να ειναι αρκετα ατομα για να υπαρχει λιγοτερο φορτο.

Εν πασει περιπτωσει μια ιδεα ειπα μηπως και βοηθησει τους υπευθυνους στο να σκαρφιστουν κατι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου