Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εαν καποιος πουλαει αλλα κ συγχρονος ανταλλασει το ιδιο αντικειμενο θα μπορει να το βαζει κ στις δυο κατηγοριες?

δλδ κ στην  Μουσικός Εξοπλισμός πχ κ στις Ανταλλαγες?

 

οεο?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και ακόμα οι γνωστοί αρκουδέηδες βάζουν την ίδια αγγελία 48 φορές, βάζουν νέα αγγελία με αλλαγή τιμή κι εμείς είμαστε απλά μ@%$#% που περιμένουμε να λήξει η δικιά μας.  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

οεο?

Οχι οεο!

Αν πουλάς βαζεις τιμη.

Αν ανταλλάσεις βαζεις είδος.

Σε μια κατηγορια παρακαλω.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οεο!

Αν πουλάς βαζεις τιμη.

Αν ανταλλάσεις βαζεις είδος.

Σε μια κατηγορια παρακαλω.

 

οκ ευχαριστω  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαι πολύ σχετικός με τις αγγελίες, αλλά νομίζω ότι εάν πέσει στην αντίληψη κάποιου κάποια τέτοια εκμετάλευση, υπάρχουν Mods και ο YAm ο ίδιος (που ξέρουμε ότι είναι πολύ ευαίσθητος σε τέτοια θέματα) για να το αναφέρεις. Έτσι μεμονωμένα άτομα περιορίζονται...εκτός εάν εννοείς ότι γίνεται στο σύνολο των αγγελιών.

Η παραθεση ειναι απο αλλο θρεντ σχετικο με αγγελια,ζηταω συγνωμη δεν θελω να γινομαι ρουφιανος αλλα αυτη η κατασταση περι ευαισθησιας και κτλ απο τους mod και να επαναλαμβανονται συνεχεια τα ιδια πραματα με κανει να αισθανομαι 2 φορες μ.....ς.

Μια γιατι συνεχιζεται το φαινομενο των διπλων αγγελιων και αλλη μια γιατι εχουμε κανει τοσο κουραστικη αυτη την κουβεντα και ακομα τα ιδια...

Δεν μου πεφτει λογος για κατι αλλο απλα θα δεχτω τα πραματα απο εδω και στο εξης ως εχουν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να προτείνω ότι ίσως θα έπρεπε να καταργηθεί η επιλογή "προσφορές" .

 

Ο λόγος είναι ότι 2 φορές σε συγκεκριμένη αγγελία για το ίδιο όργανο 2 μέλη μου πρόσφεραν ποσό και ήρθε μήνυμα ότι η αγγελία "ολοκληρώθηκε".

 

Αφού έκανα δεκτές τις προσφορές, τη μεν 1η φορά το 1ο μέλος μου είπε ότι θα πάρει τη κιθάρα σε...1-2 μήνες γιατί περιμένει να...πουλήσει κάτι πρώτα(!!!) και τη 2η φορά το άλλο μέλος λόγω φόρτου εργασίας όλο ανέβαλε τη συνάντηση...

 

Τώρα τι έπρεπε να κάνω; να τους αφήσω αρνητική αξιολόγηση; αν είναι δυνατόν...

 

Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι το νοιζ ΔΕΝ είναι ebay για να γίνονται bids...έτσι δεν είναι ή  κάνω λάθος;

 

Γιαυτό λέω ότι ίσως δεν χρειάζονται "προσφορές"

 

Όποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει κάτι να κάνει διαπραγμάτευση με πμ, τηλ, email ....τι λέτε;

 

 

 

κ εγω μαζι σου! μου εχει κανει καποιος προσφορα την δεχτηκα κ απο τοτε εχει εξαφανιστει! κ μια που δεν ειμαστε e bay πιστευω κ εγω με την σειρα μου οτι δεν ειναι τοσο αναγκαιο κατι τετοιο! τοσο καιρο με το pm μια χαρα τα πηγαιναμε!

ναι καλο ειναι να τους αφησεις μια αρνητικη αξιολογιση οπως κ εγω θα κανω τελος της εβδομαδας στον κυριο που μου εκανε προσφορα! δυστηχος σε αυτην την χωρα για να βαλει καποιος μυαλο πρεπει να του γινει παρατηρηση κ παλι ισως να μην βαλει!

 

οι"αγγελειες" στο noiz εχουνε βελτιωθει πολυ (ως χωρος) απλος η θα πρεπει ο Yameth να βαλει καποιον που θα κανει το κακο κ μολις καποιος κανει μια λαλακια να του γινετε παρατηρηση κ εαν συνεχιζει να τιμωρητε (πχ με Ban απο τις αγγελεις) η να βαλει το κουμπακι REPORT κ μολις καποιος κανει μια ατασταλια να το παταμε για να γλυτωσουμε απο κατι τετοιους τυπους που χαλανε αυτον τον χωρο!

 

Η παραθεση ειναι απο αλλο θρεντ σχετικο με αγγελια,ζηταω συγνωμη δεν θελω να γινομαι ρουφιανος αλλα αυτη η κατασταση περι ευαισθησιας και κτλ απο τους mod και να επαναλαμβανονται συνεχεια τα ιδια πραματα με κανει να αισθανομαι 2 φορες μ.....ς.

Μια γιατι συνεχιζεται το φαινομενο των διπλων αγγελιων και αλλη μια γιατι εχουμε κανει τοσο κουραστικη αυτη την κουβεντα και ακομα τα ιδια...

Δεν μου πεφτει λογος για κατι αλλο απλα θα δεχτω τα πραματα απο εδω και στο εξης ως εχουν.

 

+2112

συμβαινει καθημερινα αλλα συνεχιζουν τα ιδια.... κ εαν δεν παρθει καποια αποφαση δεν θα υπαρξει λυση!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και να αφησετε αρνητικη αξιολογηση.Για αυτο το λογο υπαρχει, να δειχνει την αναξιοπιστια ενος μελους στους ανθρωπους που μπορει να τυχει να συναναστραφει μελλοντικά.

Απλα αφιερωστε λιγο χρονο για μια εκτενη αναφορά, ωστε να εχει νοημα η αξιολογηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κάντε λίγη υπομονή, απ'ότι έχω καταλάβει η δομή του χώρου των αγγελιών είναι αρκετά διαφορετική από αυτή του υπόλοιπου φόρουμ (μιλάω για το πακέτο του λογισμικού) οπότε θέλει χρόνο διελευκανθει το πως θα τροποποιηθεί κατάλληλα.

 

;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου