Προς το περιεχόμενο

Jam (video) by mehiko


mehiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mehiko, τι να πω, πραγματικα δεν παιζεσαι.

ΑΝ τις φορες που ειχες πει Perfect pitch (προσεξε, εγω το ειπα μονο ΜΙΑ κι αυτη για να εξηγηθω και ΟΧΙ για να καυχηθω) μελεταγες, θα επαιζες ΗΔΗ καλυτερα.

Αλλα δεν το εκανες εεεε??? ;)

(καλα που σε πηρανε χαμπαρι τουλαχιστον)

 

Καλα μεγαλεεεε, τωρα με αποστομωσες!!!! :o :o :o

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χωρις να θελω να παρω το μερος κανενως εκ των δυο , εχω να σας θυμησω οτι ο γραπτος λογος θελει προσοχη γιατι παρανοηται και παρεξηγηται ευκολα.

 

Και βεβαια με το ανεβασεις ενα κλιπακι εκτίθεσαι δημόσια και πρεπει να εισαι ετοιμος για καθε ειδους σχολια.Ωστοσο και ο ignatios εξεφρασε την αποψη του , οτι δεν του αρεσε και ομως ο mehiko δεν τα βαλε μαζι του.Θελω να πω οτι , το ιδιο  ισως και χειροτερα , εκτιθεσαι με δηλωσεις τυπου "εχω το perfect pitch".Σαν να λες "Ειμαι ο γ@μ@ω και ο δερνω ο ιδιος" ενα πραμα.Ασχετα αν ο ιδιος ο playloud το εξηγησε μερικα post πιο κατω οτι το perfect pitch δεν το ανεφερε σαν μαγκια αλλα σαν καταρα αλλα και παλι  :-\

 

Πιστευω οτι αν εβλεπε ο playloud τον mehiko σε καποιο live του και τελειωνοντας του εξεφραζε την ιδια ακριβως γνωμη , απο κοντα ομως , δεν θα γινοταν αυτη η παρεξηγηση.Ειπαμε .....ο γραπτος λογος τα 'χει αυτα!

 

Peace brothers

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου