Προς το περιεχόμενο

Jam (video) by mehiko


mehiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και δεν ξερω σε ποιον απευθυνεσαι, αλλα εγω Strat  εχω εδω και 15 χρονια.

Sorry για το υφος μου, αλλα ειμαι λιγο πιομενος. Μολις μαζευτικα.

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμενα μου αρεσε, ηταν ευχαριστο και διασκεδαστικο και ειχε και καλη ενεργεια.

 

Ολα ειναι τοσο υποκειμενικα.... και λυπαμαι να βλεπω αυτο και αλλα παρομοια thread να μετατρεπονται σε χωρους πρωσοπικης αντιπαραθεσης. Ας μεινουμε στην μουσικη.

 

Εμενα αυτο που ακουσα δεν με χαλασε καθολου. Βαση υποκειμενικοτητας δεν μπορω να πω περισσοτερα.

 

Φτανει επιτελους μ αυτη τη νοοτροπια του "εγω το κανω καλυτερα". Μαγκια ειναι να βοηθισεις τον αλλο να το κανει καλυτερα!

 

 

 

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε, ηταν ευχαριστο και διασκεδαστικο και ειχε και καλη ενεργεια.

 

Ολα ειναι τοσο υποκειμενικα.... και λυπαμαι να βλεπω αυτο και αλλα παρομοια thread να μετατρεπονται σε χωρους πρωσοπικης αντιπαραθεσης. Ας μεινουμε στην μουσικη.

 

Εμενα αυτο που ακουσα δεν με χαλασε καθολου. Βαση υποκειμενικοτητας δεν μπορω να πω περισσοτερα.

 

Φτανει επιτελους μ αυτη τη νοοτροπια του "εγω το κανω καλυτερα". Μαγκια ειναι να βοηθισεις τον αλλο να το κανει καλυτερα!

 

 

 

 

Πεστα Χρυσοστομε!!! :D :D :D

Να σαι σιγουρος φιλε μου πως εσυ πραγματικα βοηθας να κανει κανεις κατι καλυτερο.

Σ'ευχαριστω!!! :)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε, ηταν ευχαριστο και διασκεδαστικο και ειχε και καλη ενεργεια.

 

Ολα ειναι τοσο υποκειμενικα.... και λυπαμαι να βλεπω αυτο και αλλα παρομοια thread να μετατρεπονται σε χωρους πρωσοπικης αντιπαραθεσης. Ας μεινουμε στην μουσικη.

 

Εμενα αυτο που ακουσα δεν με χαλασε καθολου. Βαση υποκειμενικοτητας δεν μπορω να πω περισσοτερα.

 

Φτανει επιτελους μ αυτη τη νοοτροπια του "εγω το κανω καλυτερα". Μαγκια ειναι να βοηθισεις τον αλλο να το κανει καλυτερα!

 

Φιλε μου σ ευχαριστω που επισημαινεις οτι ο mehiko (και το "κολλητηρι" του) ξεκινησαν την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αντιπαραθεση, ενω εγω στο πρωτο μου ποστ μιλαω καθαρα και ΜΟΝΟ για το κλιπ που ουτως η αλλως ζητηθηκαν αποψεις

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος εδω μεσα ισχυριστηκε πως εχει το "Perfect Pitch".

 

Ελεος...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Absolute_pitch

 

το Perfect pitch ΥΠΑΡΧΕΙ (εχω γνωρισει αρκετα ατομα το οποιο το εχουν,τις περισσοτερες φορες κλασσικους μουσικους αλλα και αρκετους λαϊκους) δεν ειναι καθολου περιεργο ουτε τιποτα το τρομερο και αξιοθαυμαστο.(απλα οντως σε βοηθαει πολυ στις ..."δουλειες") ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://en.wikipedia.org/wiki/Absolute_pitch

 

το Perfect pitch ΥΠΑΡΧΕΙ (εχω γνωρισει αρκετα ατομα το οποιο το εχουν,τις περισσοτερες φορες κλασσικους μουσικους αλλα και αρκετους λαϊκους) δεν ειναι καθολου περιεργο ουτε τιποτα το τρομερο και αξιοθαυμαστο.(απλα οντως σε βοηθαει πολυ στις ..."δουλειες") ;D

 

Ας πουμε πως υπαρχει, αν και εδω μεσα δεν το ακουσα ακομα. Αλλα φιλτατε Superfunk υπαρχει και το Relative Pitch. Μην ξεχναμε τον μεγαλο Jimi Hendrix. ;)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε ειτε εχεις relative ,ειτε εχεις perfect αν δεν εχεις κατι ουσιαστικο να παιξεις δεν σε σωζει κανενα απο τα δυο.. ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού υπάρχει έμμεση αναφορά προς εμένα στο post του playloud, απλά να ξεκαθαρίσω ότι δεν είχα καμιά διάθεση να ξεκινήσω προσωπική αντιπαράθεση με κανένα - ούτε διατηρώ καμιά βεντέτα. Δεν βγάζει και νόημα στην τελική, να ανοίξουμε κόντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε ειτε εχεις relative ,ειτε εχεις perfect αν δεν εχεις κατι ουσιαστικο να παιξεις δεν σε σωζει κανενα απο τα δυο.. ;D ;D

 

ναι, αλλα ποιος θα κρινει το ουσιαστικο ομως. γιατι ο καθεις θεωρει πως εχει κατι ουσιαστικο να δωσει.

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου