Προς το περιεχόμενο

fender clasic player baja και neck gap


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχαχα !!!  καλα , ειστε απιστευτοι..... μου αρεσει  που το πηγατε απο εδω

το φερατε  απο εκει  , την  αστοχια κατασκευης (παιδικης συναρμολογησης δηλαδη)  την βγαλατε .....προσον !!!

 

αντε να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε ........

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να την εβγαλε κανεις προσον και σαφως σε μια κιθαρα δεν θα ηθελα να υπαρχει. Απλα αν η συγκεκριμενη κιθαρα μου αρεσε ηχητικα, στον τροπο που παιζει κ.λ.π. το συγκεκριμενο προβλημα δεν θα αποτελουσε ανασταλτικο παραγοντα στο να την αγορασω.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000

 

αλλωστε οι περισσοτεροι κιθαριστες συνηθως ....παιζουν,δεν χανουν το χρονο τους staring at the neck pocket....  ;D ;D

 

;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να την εβγαλε κανεις προσον και σαφως σε μια κιθαρα δεν θα ηθελα να υπαρχει. Απλα αν η συγκεκριμενη κιθαρα μου αρεσε ηχητικα, στον τροπο που παιζει κ.λ.π. το συγκεκριμενο προβλημα δεν θα αποτελουσε ανασταλτικο παραγοντα στο να την αγορασω.

 

εκτος και αν ηταν gibson ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα μια Gibson, δηλαδή set-neck, είχε εμφανές κενό στην ένωση τότε όντως θα ήταν πρόβλημα μιας και κατά πάσα πιθανότητα η κόλληση δεν έχει γίνει καλά και η επισκευή κοστίζει πολύ. Βέβαια δεν νομίζω ότι ενα τέτοιο πρόβλημα θα περνούσε απαρατήρητο απ'το quality control της Gibson.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος και αν ηταν gibson ε?

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Εννοειται.....μια κιθαρα μπορει να εχει neck gap. μια κατσαρολα οχι. :-X :-X :-X :-X :-X

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσε γιατι ειμαι στο τσακ - http://www.fenderjapan.co.jp/fender/2008fender/telecaster.htm Αχ ρε Αγ.Βασιλη τι μας κανεις..

 

η BAJA στα 390 ε.....αγγλια

για δες το

αλλωστε ειναι αμαρτια  ;D να μη εχεις μια BAJA και εσυ. :o

εγω λεω να παρω και την desert sand να συμπληρωθουν τα χρωματακια.

στο τελος ... θα χρειαστω (ετσι οπως παω) κανενα βαρελι βαζελι για να... ;D

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η BAJA στα 390 ε.....αγγλια

για δες το

αλλωστε ειναι αμαρτια  ;D να μη εχεις μια BAJA και εσυ. :o

εγω λεω να παρω και την desert sand να συμπληρωθουν τα χρωματακια.

στο τελος ... θα χρειαστω (ετσι οπως παω) κανενα βαρελι βαζελι για να... ;D

 

 

 

Ετσι είπα κι εγώ και μόλις επαρήγγειλα μία....  Κάποτε οι μεξικάνες ήταν φτηνές με 395 ευρω στον Τομαν. Μετά τέλειωσαν οι φτηνές standard. Οπότε είπα "πάρε τώρα" γιατι μετά μπορεί να κοστίζει 500 ευρά. Ας μη ξεχνάμε οτι μπορεί να αλλάξει η ισοτιμία, το ΦΠΑ τους, και επίσης είναι βέβαιο για κάθε εταιρία πως απο αρχές του νέου έτους εκδίδονται νέοι τιμοκατάλογοι και αλλάζουν οι τιμές προς τα πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου