Προς το περιεχόμενο

Σπασμένη (?) Les Paul


BARoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ερωτηση: Αν την στείλεις Γερμανια για αλλαγή ποιος πληρωνει τα μεταφορικα για να παει κ να ερθει?

Το εχει κανει κανενας για να ξερει σιγουρα να μου πει?

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Αν την στείλεις Γερμανια για αλλαγή ποιος πληρωνει τα μεταφορικα για να παει κ να ερθει?

Το εχει κανει κανενας για να ξερει σιγουρα να μου πει?

 

O Thomann αφού όμως πρώτα συννενοηθείς (καλύτερα τηλεφωνικά) μαζί τους ;)

 

Όταν χρειάστηκε να στείλω ένα χαλασμένο πολυεφέ, μου ζήτησαν να κολλήσω από έξω από το δέμα την απόδειξη των μεταφορικών που είχα πληρώσει στο ταχυδρομείο.

Όταν το έλαβαν και επιβεβαίωσαν τη βλάβη, εκτός του ότι μου αντικατέστησαν το πολυεφέ με καινούριο, επέστρεψαν στην κάρτα μου το ποσό που είχα πληρώσει για μεταφορικά.

 

Έχουν περάσει κάποια χρόνια όμως από τότε. Ίσως η πολιτική τους να έχει αλλάξει....

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μια χαρα τοτε..εμενα μου ειχαν στειλει λαθος ενα πολυεφε και οταν  το ειπα στον Aγγελοπουλο μου ειπε να κανω οτι εκανες εσυ elavd (αλλα δεν το εκανα γιατι το πούλησα), αρα δουλευει το συστημα  ;D

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ενας φιλος τωρα εστειλε πισω εναν ενισχυτη!και εχουν αλλαξει το συστημα

σου τους παιρνεις τηλ και σου στελνουν με μειλ ενα εγγραφο που το δινεις στο ταχυδρομειο ή στην ups και τα παει αυτη γερμανια με δικα τους εξοδα

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Baron δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις να μας ρωτάς για κάτι που είναι ξεκαθαρισμένο ήδη, ακόμα να συννενοηθείς μαζί τους;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν απαντήσει εντός 3 ημερών πάρε τηλέφωνο για να σιγουρευτείς ότι το έλαβαν/ασχολήθηκαν. Θα το αντικαταστήσουν, το μόνο θέμα είναι πόσο χρόνο θα πάρει (αποστολή πίσω Γερμανία, διαδικαστικά, νεα αποστολή...βάλε 3 βδομάδες minimum).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου