Προς το περιεχόμενο

Δυσφήμιση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που έγραψα δεν ήταν ούτε διαφήμιση ούτε δυσφήμιση αλλά σύγκριση. Για την ακρίβεια έγραψα κάτι που κάποιοι κρίνουν χωρίς να έχουν δει.

 

"ξεκινάς ένα κομπλεξοαριστεριστικό αχ-πόσο-μισώ τους εμπόρους μονόλογο που δεν αφορά κανέναν"

 

Σύγκρινε το δικό σου κατεβατό και δες ποιός μονολογεί και ποιός αναφέρεται περισσότερο στους εμπόρους. Πάντως παρέθεσες πολυ αναλυτικά τα προβλήματα που σε απασχολουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό που έγραψα δεν ήταν ούτε διαφήμιση ούτε δυσφήμιση αλλά σύγκριση. Για την ακρίβεια έγραψα κάτι που κάποιοι κρίνουν χωρίς να έχουν δει.
Δημοσιογράφος είσαι;

 

Σύγκρινε το δικό σου κατεβατό και δες ποιός μονολογεί και ποιός αναφέρεται περισσότερο στους εμπόρους.
Με τι να το συγκρίνω;

 

Πάντως παρέθεσες πολυ αναλυτικά τα προβλήματα που σε απασχολουν.
Το λένε ομοιοπαθητική. Πως πάει ο Ολυμπιακός φέτος;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχομαι λοιπόν στην ουσία: τι στην ευχή θέλεις καλοκαιριάτικα; Θέλεις να μας πεις ότι ο thomann είναι καλό μαγαζί; Θέλεις να μας πεις ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχουν εξίσου καλά; Θέλεις να μας πεις ότι είσαι καλύτερός μας επειδή δεν έχουμε πάρει να σου ανάψουμε λαμπάδες που μας διαφώτισες; Θέλεις τούρτα επειδή κλείνεις τα 11; Τι ακριβώς γίνεται; Θέλεις να μπει το κόμα σου στη βουλή; Θέλεις να βγει από τη βουλή; Θέλεις γκόμενα; Δεν έχεις λεφτά να πας διακοπές;

 

Εντάξει' date=' τα πήρες, ανθρώπινο είναι, συμβαίνει που και που... αλλά κόφτο ρε παιδί μου.[/quote']

 

Μπουμ!Έπεσα απ' την καρέκλα απ' το γέλιο! :P

 

Flipper,το γνωστό δελφίνι της ταινίας τί το έχεις;;;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Flipper' date='το γνωστό δελφίνι της ταινίας τί το έχεις;;;[/quote']

 

Προφανώς η ηλικία σου σε εμποδίζει να γνωρίζεις τo συγκρότημα. Oπότε μάλλον το ερώτημα είναι τι σχέση έχεις εσύ με αυτό

Girl_Playing_Electric_Guitar__Black___White_.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Flipper' date='το γνωστό δελφίνι της ταινίας τί το έχεις;;;[/quote']

 

Προφανώς η ηλικία σου σε εμποδίζει να γνωρίζεις τo συγκρότημα. Oπότε μάλλον το ερώτημα είναι τι σχέση έχεις εσύ με αυτό

 

Θα ήθελα να έχω μεγαλύτερη απ' ότι έχω στην πραγματικότητα..

Προφανώς δεν ξέρεις ότι τα δελφίνια είναι οι δεύτεροι πιο έξυπνοι κάτοικοι του πλανήτη Γη!Οι άνθρωποι έρχονται μόλις τρίτοι,ενώ πρώτα είναι τα χάμστερ! (Βλέπε Hitchicker's guide to the Galaxy-Douglas Adams) :P

 

Το παρατράβηξα λίγο-sorry.Τέλος από μένα,για να μην εκτροχιαστεί η "συζήτηση" (αν υπάρχει κάτι τέτοιο)

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια & εγω θα παω να ακουσω Sibelius & μετα ΤΕΡΛΕΓΚΑ για να ηρεμίσω μετα το γελιο που εχω ριξει διαβαζοντας ολα αυτα τα απο πάνω μου :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Βρε superfunk, δοκίμασα να ακουσω Sibelius & μετα ΤΕΡΛΕΓΚΑ για να ηρεμήσω, έφτασα & σε ποτ πουρί flipper με Ταμπάκη αλλά ακόμα γελάω..Το μόνο που κατάφερα είναι να μου προτείνει η Σοφία να με πάει σε καμμιά παιδική χαρά κανοντάς μου και τον συνοδό γιατί μόνο μου δεν με βάζουν.. :lol:

 

ΥΓ. Κάποιος να θυμίσει στον αγαπητό flipper, ότι άλλο είναι να είσαι μόνος και να είναι όλοι εναντίον σου (όπως φαντάζομαι ότι νομίζει..) και άλλο να επιλέγεις με την στάση σου, να είσαι αδιάλακτα μόνος σου εναντίον όλων με την μύγα δορυφόρο..Οι επαναστάτες χωρίς αιτία δεν υπάρχουν πια..τους πάτησε το αεροπλάνο εκεί ψηλά που τριγυρνάνε..εκτός βέβαια κάποιων αιθεροβάμωνων που φρόντισαν να συντονίσουν τα δρομολογιά τους με αυτά της ..Ολυμπιακής..

ΥΓ 2 Τέλος κι από μένα γιατί σε λίγο θα με δέχονται και σε παιδικό σταθμό.. :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση. Όσι πιο πολύ σχολιάζεις κάτι η κάποιον κακοπροαίρετα' date=' τόσο πιο διάσημο το κάνεις.[/quote']

 

Στην προκειμένη περίπτωση ποιος "δυσφημίζεται";Ο thomann,ο yameth ή ο flipper;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου