Προς το περιεχόμενο

Πόσο κοστίζουν τα ιδιαίτερα μαθηματα κιθάρας;


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χωρις βίωμα δεν πας μπροστά ειναι αλλήθια.Σφιρίγματα υπάρχουν πολλά αλλα το βίωμα μόνο ένα.

 

 

Μπχλερό που το εμαθες εσυ αυτο?Υπάρχει τετοιο πράμα?Τι ιδιαίτερα εκανε αυτος?Χρυσαφένια?60 ευρώ το 15λεπτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπχλερό που το εμαθες εσυ αυτο?Υπάρχει τετοιο πράμα?Τι ιδιαίτερα εκανε αυτος?Χρυσαφένια?60 ευρώ το 15λεπτό?

Ενας στη Θεσσαλονικη ειναι, ειχε ρωτησει ενας φιλος, επαιρνε 140 αν θυμαμαι καλα για 4 45λεπτα το μηνα. Ειχε και καμια 20αρια πιτσιρικια και εκανε 20 χρονια μαθηματα. Ε τι, πολυ θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις κάτω πόσο καιρό έχουν επενδύσει σε μελέτη κάποιοι από τους προαναφερθέντες και τι έχουν να προσφέρουν, δεν είναι παράλογο να ζητάνε ένα άλφα ποσό την ώρα για ιδιαίτερα. Σίγουρα υπάρχουν και κάποιοι υπερεκτιμημένοι μέσα σ΄ αυτούς, αλλά μέχρι εκεί.

 

Βέβαια στην εποχή του ντερνετ κατεβαζεισ ενα torrent kai ta εχει όλα. Ούτε δασκαλοσ ούτε τπτ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αυτά να τα μαθαίνεις από αυτούς που μπορούν να σου δώσουν και τις σωστές απαντήσεις. Από τους ίδιους δηλαδή εφ' όσον μιλάς για συγκεκριμμένους δασκάλους όπως τον Ι. Αναστασάκη που αναφέρεις. Πάρτον τηλέφωνο.

Εδώ να ρωτήσεις πόσο κοστιζουν τα ιδιαίτερα μαθήματα γενικά στην αγορά.

 

Έλα ντε!

 

Γιατί δεν παίρνεις φίλε Τάσο το Γιάννη ένα τηλέφωνο, είμαι σίγουρος ότι δεν διατρέχεις κανέναν κίνδυνο.  ;D

 

Όσο για το πόσο "αξίζει" ένα μάθημα με δάσκαλο, οι μόνοι που μπορούν να απαντήσουν είναι όσοι έχουν ανάλογη εμπειρία (θετική ή αρνητική και για τον οποιονδήποτε δάσκαλο).

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τζατζίκι πάντως υπάρχει ο Jimmys o Brunos και εισαι καλυμμένος.Τωρα για σας τους κανιμόθριους ροκάδες κ μπλουζάδες υπάρχει το βίωμα :P

 

45 eyrw το τρίμηνο ειναι καραμέλες.Τι ιδιαίτερα κ κουραφέξαλα κ 60ευρα για τον καθε μπαμπουίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η λογική τιμή  είναι 25euro  Η 'ΩΡΑ

από κει και πέρα έχω ακούσει μέχρι και 60euro το 40λεπτο

και μιλάμε και για μαύρα (χωρίς απόδειξη)

 

φίλε tasosSG αν είσαι αρχάριος και το μόνο που θες είναι

να αποκτήσεις μια Α τεχνική τότε προτίμησε τους φτηνούς δασκάλους

αν είσαι σε προχωρημένο στάδιο μην πάρεις κανέναν δάσκαλο

κάτσε και ασχολήσου μόνος σου

Με το net στις μέρες μας δεν χρειάζεται κάποιος που ξέρει τα βασικά

να αναλωθεί σε μαθήματα του τύπου "πάρε αυτά και την άλλη βδομάδα να τα ξέρεις"

αν νομίζεις ότι τα κενά σου είναι της τάξεως πως κρατάω την πένα

τότε πάρε έναν δάσκαλο όχι πάνω από 30euro

 

τα παραπάνω είναι καθαρά άποψη μου

οπότε μην πεταχτεί κανένας malmsteen να μου την πει  ;D

 

+++1000

 

εαν δεν εισαι τελειως αρχαριος ειναι πεταμενα λευτα να πας σε δασκαλο μονο για τεχνικη.πιστευω πως ειναι πεταμενα λευτα σε οποιο επιπεδο και αν εισαι να πληρωνεις για να μαθεις τεχνικη.μπορεις πολυ ευκολα μονος σου ειδικα με τις πληροφοριες που σου παρεχει το νετ.κατα τη γνωμη μου αν ειναι να πας σε δασκαλο βρες καποιον που να μπορει να σου δωσει και κατι παραπανω απο τεχνικη (πραγμα που δεν μπορει να το κανει ο Αναστασακης) ετσι ωστε οταν αποκτησεις την τεχνικη να ξερεις και που "να τη χρησιμοποιησεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν δεν εισαι τελειως αρχαριος ειναι πεταμενα λευτα να πας σε δασκαλο μονο για τεχνικη.πιστευω πως ειναι πεταμενα λευτα σε οποιο επιπεδο και αν εισαι να πληρωνεις για να μαθεις τεχνικη.μπορεις πολυ ευκολα μονος σου ειδικα με τις πληροφοριες που σου παρεχει το νετ.κατα τη γνωμη μου αν ειναι να πας σε δασκαλο βρες καποιον που να μπορει να σου δωσει και κατι παραπανω απο τεχνικη (πραγμα που δεν μπορει να το κανει ο Αναστασακης) ετσι ωστε οταν αποκτησεις την τεχνικη να ξερεις και που "να τη χρησιμοποιησεις"

Υπάρχει κανένας δάσκαλος που να διδάσκει μόνο τεχνική (και όχι μουσική); Αν ναι, δεν είναι δάσκαλος... ::)

 

ΥΓ. "Λεφτά" από το "λεπτά", όχι "λευτά" από το "Λευτέρης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει συναίσθημα δηλαδή;

 

δεν μιλαω για το πως θα μαθεις την πετατονικη και πως θα παιζεις γρηγορα.. αλλα για πραγματα θεωριας που μεσω νετ εγω μεχρι τωρα δεν εχω δει κατι αξιολογο. εκτος αν θες να γινεις απλα ενας εκτελεστης και οχι μουσικος(οσο αυτο ειναι εφικτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου