Προς το περιεχόμενο

Πόσο κοστίζουν τα ιδιαίτερα μαθηματα κιθάρας;


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω σας...

Σκεφτομαι στα γεραματα να κανω κανενα μαθηματακι μπας αυξησω λιγο περισσοτερο τη ταχυτητα και τη τεχνικη μου..

Ξερει κανεις σας τι παιζει ακριβως στο θεμα των τιμων για τον Ιωαννη Αναστασακη?

Γενικοτερα εχετε να μου προτεινεται καποιον καλο και οικονομικο αν γινεται που μπορει ευκολα να καταλαβει το επιπεδο καποιου και στοχευμενα να του επιλυσει γρηγορα τα τεχνικα του προβληματα.?

Αναμενω απαντησεις..

 

Υ.Γ 28 χρονων ειμαι τροπος του λεγειν τα ''γεραματα''... ;D

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε όποιον και να πας από τη σχολή των "παιζω τα απίστευτα γιατί έτσι φαίνομαι πιο μάγκας" να υπολογίζεις γύρω στο 20αρικο το μάθημα μιας ώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πολύ λίγα λες, 15-20€ παίρνουν οι νέοι στον χώρο. ;)

 

Για τον Αναστασάκη κλπ κατά τη γνώμη μου υπολόγιζε 30 - 35 € / ώρα και μπορεί και λίγο παράπανω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η λογική τιμή  είναι 25euro  Η 'ΩΡΑ

από κει και πέρα έχω ακούσει μέχρι και 60euro το 40λεπτο

και μιλάμε και για μαύρα (χωρίς απόδειξη)

 

φίλε tasosSG αν είσαι αρχάριος και το μόνο που θες είναι

να αποκτήσεις μια Α τεχνική τότε προτίμησε τους φτηνούς δασκάλους

αν είσαι σε προχωρημένο στάδιο μην πάρεις κανέναν δάσκαλο

κάτσε και ασχολήσου μόνος σου

 

Με το net στις μέρες μας δεν χρειάζεται κάποιος που ξέρει τα βασικά

να αναλωθεί σε μαθήματα του τύπου "πάρε αυτά και την άλλη βδομάδα να τα ξέρεις"

αν νομίζεις ότι τα κενά σου είναι της τάξεως πως κρατάω την πένα

τότε πάρε έναν δάσκαλο όχι πάνω από 30euro

 

τα παραπάνω είναι καθαρά άποψη μου

οπότε μην πεταχτεί κανένας malmsteen να μου την πει  ;D

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με τα χρηματα ειναι αρκετα....προσωπικα θα σου πω οτι θα πιασει τοπο μεχρι και το τελευταιο ευρο σου αρκει να εισαι ετιμος να μαθεις...οταν θα κοιταξεις πισω σου μετα θα δεις μονο βελτιωση! το ατομο ειναι γενιμενος απολυτα μεταδοτικος δασκαλος! 100%. καλητερα στειλε του ενα mail να πληροφοριθεις και μετα αποφασιζεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, μπορεί να κάνω και λάθος, ο Αναστασάκης είναι στο ωδείο του Φακανά οπότε μπορείς και από εκεί να βρεις τιμές. Και επίσης ο άνθρωπος αν και δεν το ξέρω καθόλου, δεν είναι παίζω τα απίστευτα για να φανώ μάγκας, παίζει τα απίστευτα γιατί έτσι έμαθε. Υπάρχουν και άλλοι πολύ καλοί δάσκαλοι όπως και άλλοι έχουν προαναφέρει όπως είναι και ο Καλαντζάκος επίσης στο ωδείο Φακανά αν και μικρός σχετικά ηλικιακά, το παλικάρι ξέρει τι κάνει αποδεδειγμένα. Άλλος ένας που αξίζει να πας να μαθητεύσει κανείς είναι και ο Ράπτης που νομίζω κάνει ιδιαίτερα αλλά είναι και στο ωδείο του Νάκα στη Γλυφάδα αν δεν απατώμαι.

 

Εξαρτάται το επίπεδο στο οποίο είσαι αυτή τη στιγμή όπως είπαν και άλλοι όπως επίσης το είδος της μουσικής στο οποίο θες να εντρυφήσεις. Ο Αναστασάκης αν θυμάμαι καλά όσο και αν κατέχει όλο το άθλημα τώρα νομίζω ότι ασχολείται με φλαμένγκο ενώ και ο Ράπτης που το κατέχει όλο το άθλημα ασχολείται με Jazz fusion και τα σχετικά του Holdsworth και του Metheny. Όχι ότι δεν είναι απίστευτοι και στα λοιπά είδη να εξηγούμαι.     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε μου αυτά να τα μαθαίνεις από αυτούς που μπορούν να σου δώσουν και τις σωστές απαντήσεις. Από τους ίδιους δηλαδή εφ' όσον μιλάς για συγκεκριμμένους δασκάλους όπως τον Ι. Αναστασάκη που αναφέρεις. Πάρτον τηλέφωνο.

Εδώ να ρωτήσεις πόσο κοστιζουν τα ιδιαίτερα μαθήματα γενικά στην αγορά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με το net στις μέρες μας δεν χρειάζεται κάποιος που ξέρει τα βασικά

να αναλωθεί σε μαθήματα του τύπου "πάρε αυτά και την άλλη βδομάδα να τα ξέρεις"

αν νομίζεις ότι τα κενά σου είναι της τάξεως πως κρατάω την πένα

τότε πάρε έναν δάσκαλο όχι πάνω από 30euro

 

 

 

 

+100000000

 

Ιντερνετ έχεις, βιντεάκια τσαμπέ υπάρχουν αμέτρητα. Τα ίδια θα σου πουνε από τα βίντεο και τα ίδια φάτσα μόστρα. Και σου μένουν και τα λεφτά για σουβλάκια :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου μένουν και τα λεφτά για σουβλάκια

Για χορδες και πεταλακια

κιθαριτσες και μπασακια  ;D

 

Οντως ρε παιδια, ορισμενοι το χουν ξεφτιλισει. Εχω ακουσει για ανθωπο (τυπικα ανεργο) ο οποιος μεχρι και σπιτι εχτισε μονο απο μαθηματα κιθαρας  :o.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου