Προς το περιεχόμενο

Πόσο κοστίζουν τα ιδιαίτερα μαθηματα κιθάρας;


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καποιος σοβαρος δασκαλος δεν θα δεχτει κατι τετοιο...

 

 

ακριβως ετσι ειναι..αν και τωρα με την οικονομικη κριση ποτε δεν ξερεις ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τσεκαρε και τον δημητρη τσιαμπαο αν θες

 

www.myspace.com/dimitristsiabaos 

 

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=272727629

 

 

τωρα δεν σου λεω ειναι καλοσ η κακοσ....

στηλε του ενα μνμ να τα πειτε αν θες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε εγω εχω ολα τα δωδ μαθηματα απο ολους τους κιθαριστες και τα καλυτερα μαθηματα κανει ο michael angelo batio (speed kills) και τα ακολουθω εδω και 2 χρονια και εχω δει τεραστια βελτιωση και τωρα κανω μαθηματα σε φιλους που παιζουν 4-5 χρονια παραπανω απο μενα γιατι δεν ψαχνονταν και εμαθαν πραγματα εξαρχης λαθος και τωρα πρεπει να ξεκινησουν απο την αρχη με το σωστο τροπο.Κανω και στο MSN μαθηματα και ανεβαζω youtube κιολας.Απλα δεν το λεω για μαγκια αλλα εχω ταλεντο στην διδασκαλια παντα εκανα μαθηματα σε αλλα παιδια στο σχολειο και στο πανεπιστημιο τωρα τσαμπα εε για την ψυχη μου το κανω οχι για τον παραδεισο αλλα για να νιωθω οτι ειμαι χρησιμος στην κοινωνια και δεν ειναι αχρηστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα η γνωμη μου ειναι να παρεις δασκαλο αμα θες να ανεβεις επιπεδο σα μουσικος και οχι απλα να βγαζεις copy paste τραγουδακια. Το δυσκολο ειναι να βρεις ενα σωστο δασκαλο (και ας μην ειναι και ο πιο εντυπωσιακος κιθαριστας) που θα σε βοηθησει να βελτιωσεις και τη τεχνικη σου περα απο τις μουσικες γνωσεις που θα παρεις. Επιπλεον για το περισσοτερο κοσμο ισχυει οτι μπαινει στο τρυπακι να πειθαρχει και να εξασκειται καθημερινα σε συγκεκριμενες ασκησεις που εστιαζουν στις αδυναμιες του και οχι να παιζει φρασεις κλπ που ηδη ξερει. Φυσικα διαστηματα στασιμοτητας θα υπαρξουν και με το δασκαλο αλλα γενικα πιστευω οτι απο τους πρωτους 1-2 μηνες θα νιωσεις διαφορα. Αυτα τα λιγα..  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε εγω εχω ολα τα δωδ μαθηματα απο ολους τους κιθαριστες και τα καλυτερα μαθηματα κανει ο michael angelo batio (speed kills) και τα ακολουθω εδω και 2 χρονια και εχω δει τεραστια βελτιωση και τωρα κανω μαθηματα σε φιλους που παιζουν 4-5 χρονια παραπανω απο μενα γιατι δεν ψαχνονταν και εμαθαν πραγματα εξαρχης λαθος και τωρα πρεπει να ξεκινησουν απο την αρχη με το σωστο τροπο.Κανω και στο MSN μαθηματα και ανεβαζω youtube κιολας.Απλα δεν το λεω για μαγκια αλλα εχω ταλεντο στην διδασκαλια παντα εκανα μαθηματα σε αλλα παιδια στο σχολειο και στο πανεπιστημιο τωρα τσαμπα εε για την ψυχη μου το κανω οχι για τον παραδεισο αλλα για να νιωθω οτι ειμαι χρησιμος στην κοινωνια και δεν ειναι αχρηστος.

 

:-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-X

 

 

^^^^?????? ο MAB ειναι ο καλητερος καθηγητης ςχει πολυ καλη μεταδοτικοτητα.Και αν κανεις ετσι για τα μαθηματα που κανω σε αλλουσ ειναι αληθεια και ολοι ειναι πολυ ευχαριστημενοι και με ευχαριστουν συνεχεια.Η αληθεια ειναι οτι εχω ταλεντο στην διαδασκαλια και μπορω να βλεπω και να καταλαβαινω τις αδυναμιες καποιου και πως θα τις ξεπερασει εκανα μαθηματα στο σχολειο και στο πανεπηστιμια τωρα σε αλλα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έκανε ο ίδιος ο MAB μαθήματα; Nομίζω ότι η ερώτηση του θρεντ είναι για τιμές ιδιαιτέρων.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

^^^^?????? ο MAB ειναι ο καλητερος καθηγητης ςχει πολυ καλη μεταδοτικοτητα.Και αν κανεις ετσι για τα μαθηματα που κανω σε αλλουσ ειναι αληθεια και ολοι ειναι πολυ ευχαριστημενοι και με ευχαριστουν συνεχεια.Η αληθεια ειναι οτι εχω ταλεντο στην διαδασκαλια και μπορω να βλεπω και να καταλαβαινω τις αδυναμιες καποιου και πως θα τις ξεπερασει εκανα μαθηματα στο σχολειο και στο πανεπηστιμια τωρα σε αλλα παιδια.

 

μπραβο!πρεπει να εισαι φοβερος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έκανε ο ίδιος ο MAB μαθήματα; Nομίζω ότι η ερώτηση του θρεντ είναι για τιμές ιδιαιτέρων.

 

Εννοει τα μαθηματα απο τα dvd του MAB, speedkills!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοει τα μαθηματα απο τα dvd του MAB, speedkills!

 

Και επειδη κ εγω εχω πια 10αδες dvd γεματα με .avi απο starlicks, hotlicks κλπ. συμφωνω οτι για συμβουλες κ ασκησεις πανω σε τεχνικη για speed picking τα καλυτερα ειναι του καραγκιοζακου του MAB. Τα λεει πολυ αναλυτικα κ δινει  καλες συμβουλες  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου